Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

:KK43: böyle mi olduk şimdi aşkolsun hani her koşulda görüşecektik. Buarada yokh adet mi olmuş :KK43: hayırlısı olsun. İlk defa geçmişi okumadan direk yazdım bak işte böyle başkasının şeyini başkasından duyuyoruz öyle olunca.
yok canim benimamip 26 sinda ögrenirsin dwmisti ama yok istemiyom sitede kalmaninda bir anlami yok eger üyelik silinmesi yoksa arada bebisinizin nasil büyüdünü sorarim ama istanbulda görüsecez sizler sisko ben mankenler gibi ohhhhhhhhhhh

Kızlar merhaba sabahtan beri yazılanları okumaya çalışırken yine bir saat geçti. Tebrik eden arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. İnşallah herkesten güzel haberler almaya devam ederiz. Benimki daha idrar testi boyutunda doktora ne zaman gitsem diye düşünüyorum. kan testi yaptırsam iyi olacak aslında.
canim sen hamile miydin cok sevindim tebriklerrrrrrrrrr

arkadaşlar, sürekli takip ettiğim bir site ama ilkkez üye oldum ve açıkçası siteyi nasıl kullanacağımı bilmiyorum.
umarım doğru yere başlık açmışımdır.

arkadaşlar, sürekli takip ettiğim bir site ama ilkkez üye oldum ve açıkçası siteyi nasıl kullanacağımı bilmiyorum.
umarım doğru yere başlık açmışımdır.

merhaba aynı şekilde bende senin gibi yeni üyeyim,bende nasıl kullanıcağımı bilmiyorum burdaki arkadaşlar bize yardımcı olurlar die umuyorum

tombişcan geçmişi okudum ama yokh un regl olduğu ile ilgili mesaja rastlayamadım

yeni arakdaşlar hoşgeldiniz

teşekkürederim hoşbulduk.
bende inş. bu ay hamile kalırım pazar günü çatlatma iğnesini oldum doktorum p.tesi,salı ve çarşamba ilişki dedi ama bugün felaket karnım ve kasıklarım ağrıyo acaba nedeni ne olabilir?:KK59:

teşekkürederim hoşbulduk.
bende inş. bu ay hamile kalırım pazar günü çatlatma iğnesini oldum doktorum p.tesi,salı ve çarşamba ilişki dedi ama bugün felaket karnım ve kasıklarım ağrıyo acaba nedeni ne olabilir?:KK59:

tatlım çatlatma iğnesi etkisini gösterio anladığım kadarıyla yumurtaların çatlıo ağrı yapması normal tatlım:KK34:

yok canim benimamip 26 sinda ögrenirsin dwmisti ama yok istemiyom sitede kalmaninda bir anlami yok eger üyelik silinmesi yoksa arada bebisinizin nasil büyüdünü sorarim ama istanbulda görüsecez sizler sisko ben mankenler gibi ohhhhhhhhhhh

canim sen hamile miydin cok sevindim tebriklerrrrrrrrrr

Teşekkür ederim canım dün test yaptım evde pozitif çıktı . Kaç gündür şehir dışındayım ara ara girebiliyorum bazı şeyleri kaçırıyorum bilmeden yorum yapmak istemiyorum ama sakın ümitsizliğe kapılma tamam mı? Sen ciddi durumları da gülünebilecek durumlara çavirebilen birisin bence. Böyle yapmak zordur güçlü durmak gerektirir. Nasıl durmak istiyorsan öyle yaşa ve kimseyi çok ciddiye alma. Her şey en güzel zamanında güzelliklerle senin olur inşallah.

tombişcan geçmişi okudum ama yokh un regl olduğu ile ilgili mesaja rastlayamadım
6224 nolu mesajda simdi yeniden bakinca görüm toobi imis yanlis anlasilmadan dolayi cevreye verdigim zarardan öuür
senin niye canin sikkin simdi ayollllllllllllllllllllll

offf ne sıcak bir gün bayılıcam walla:KK25:
nbr kızlar:13:

offfff ki ne offffffff

aman sizin su oflariniz
kiz gidecem beri öte derken basima is alacam rain ilk basta elinle akinti kontrolu yap dedi günlerce elim orda gezdim dün biri gögüste damar dedi elleye elleye silikonlari patlatacaktim hem daha 19 gün var sikma canini ben seni her yerde bulur basinin etini yerim

tombişcana diyorum ama bende de sanki şöyle bir his var. Diyelim tuvalete gittim döndüm regl oldum hemen tası tarağı toplayıp bağı bahçeyi satıp gidesim var. Birdaha da bebeğin b sini etmeden hiçbiryerde.

Zaten benim kocam da olmazsa üzülme bi daha deneriz diyo ama 2 aydır kök söktürdüm adama adamın gözü korkmuştur bi daha da istemez gibi geliyor. Bi de yaşamayan bilmez bütün bu ağrılar sızılar belirtiler falan bitarafımdan uydurmuşum sanki gibi olacak hiçbir sözümün lafımın bir geçerliliği kalmayacak gibi.

tombişcana diyorum ama bende de sanki şöyle bir his var. Diyelim tuvalete gittim döndüm regl oldum hemen tası tarağı toplayıp bağı bahçeyi satıp gidesim var. Birdaha da bebeğin b sini etmeden hiçbiryerde.

Zaten benim kocam da olmazsa üzülme bi daha deneriz diyo ama 2 aydır kök söktürdüm adama adamın gözü korkmuştur bi daha da istemez gibi geliyor. Bi de yaşamayan bilmez bütün bu ağrılar sızılar belirtiler falan bitarafımdan uydurmuşum sanki gibi olacak hiçbir sözümün lafımın bir geçerliliği kalmayacak gibi.

bizim odalarimiz esimle karsilikli camdan görebiliyoruz birbirimizi gecen hafta yok acil yok dr la gecince dün ses seda cikmayinca mail yillamis folikle agrimiyormu diye

X