Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

tombişcana diyorum ama bende de sanki şöyle bir his var. Diyelim tuvalete gittim döndüm regl oldum hemen tası tarağı toplayıp bağı bahçeyi satıp gidesim var. Birdaha da bebeğin b sini etmeden hiçbiryerde.

Zaten benim kocam da olmazsa üzülme bi daha deneriz diyo ama 2 aydır kök söktürdüm adama adamın gözü korkmuştur bi daha da istemez gibi geliyor. Bi de yaşamayan bilmez bütün bu ağrılar sızılar belirtiler falan bitarafımdan uydurmuşum sanki gibi olacak hiçbir sözümün lafımın bir geçerliliği kalmayacak gibi.

ay sorma ben artık söylemiyorum ona sadece karnım ağrıyo diyorum başka bişey söylemiyorum dediğin gibi sanki uyduruyo gibi hissediyorum kendimi
zaten benim yumurtalarım çatlarken biz acilde oluyoruz :KK53: bu yumurtlama testlerine ne hacet en derinden hissediyorum zaten
adam bıkacak benden yakında oram ağrıyo buram sızlıyo filan falan

bizim odalarimiz esimle karsilikli camdan görebiliyoruz birbirimizi gecen hafta yok acil yok dr la gecince dün ses seda cikmayinca mail yillamis folikle agrimiyormu diye
siz boşandınız ve birlikte yaşıyorsunuz dimi ee sorması ayıptır neden ayrı odalarınız:26:biraz özel oldu ama cevaplamayabiirsin:nazar:

Merhaba kızlar

Ben en son geçen temmuz ayında girmiştim. Yani bir yıldır uzağıum. Bebek istiyorum ve altı aydır bir fiil çalışıyorum ve olmuyor. Bu gün soğan kürüne başladım deneyan varmı

ben folik asit kullanmayi biraktim acayip kilo aldiriyor ya sizdede öylemi res men hamile gibi göbegim cikiyor

ay ayıptır söylemesi sürekli midemde gaz ve böyle iç ezintisi var günlerdir gark gurk ne yesem ne içsem şimdi de midem ağzıma geldi hay Allahım yaaaa geçen gün de öyle oldu bu 2.

başka böyle yaşayan va rmı

canim kasik agrin varmi diye sordum benim cok hafif sol kasigim agriyor ince incs de gögüs sizim var acaba regl öncesi olurmu diye sormustum

evet dün ve bugün oldu kasıktan bele doğru tuhaf bir sızı var sol göğüsümde de göğüs ucuna kadar dolanan ve bariz şiş bir damar var kalın ve yeşil renkte sızlama yok cnm

saol cnm 15 gün bekle şimdi bakalım zaman nasıl geçicekse...[/QUOT

ay inş sennde güzel haberini alırız tatlım sayılı zamanda zor geçio cnm bilirim:KK75:

ewet beklemek çok zormuş insan bebek sahibi olmaya karar verdiğinde bunu daha iyi anlıyo...
9 aydır uğraşıyoruz gerçi 1 yıllık evliyim ama geçen sene bu zamanlarda kist ameliyatı oldum maaşallahı var 10cm lik bi kistti :KK66: doktorum 3 aylık koruyucu iğne vurdu ama baya bi korudu yani adetim 2 aydır düzenli gelio. bu ayda çatlatma iğnesini denedik bakalım mübarek ramazan ayı inş. hepimize uğur getirir tek dileğim bu

27 günde bir adet olan bu ay 32 günde oldum hava değişikliği dedim ama bilmem ...hamileyim diye sevindim ama dün akşam kırmızı kartı yedim
sizce gelecek ay yumurtlma günümü nasıl hesaplayacağım?????

regl öncesi böyle şeyler olmaz arkadaşım bende de şimdi va raynısı sol kasığım sızım sızım bele dağılıyor
canim kasik agrin varmi diye sordum benim cok hafif sol kasigim agriyor ince incs de gögüs sizim var acaba regl öncesi olurmu diye sormustum

dün regl oldum olmasınada çok az gelio oda çok acık bi damla bile değil peçeteye ama ağrım çok var oy oyy ama şunada seviniorum adetlerim çok düzensizdi kürtajdan sonra düzene girdi bu iyi işte

Merhaba kızlar

Ben en son geçen temmuz ayında girmiştim. Yani bir yıldır uzağıum. Bebek istiyorum ve altı aydır bir fiil çalışıyorum ve olmuyor. Bu gün soğan kürüne başladım deneyan varmı

gel gel:21:
yılda bir mi giriosun o da güzelmiş:KK1:
bebek istiyorsan tam yerine geldin çünkü burda herkesin isteği aynı:KK49: :emir_bebek:

siz boşandınız ve birlikte yaşıyorsunuz dimi ee sorması ayıptır neden ayrı odalarınız:26:biraz özel oldu ama cevaplamayabiirsin:nazar:

ben insaat mühendisiyim esimde babasida dedeside dedesi 1908 yilinda su anki firmayi acmis ben esimle universitede staj yapacak yer ararken tanistim sonra onlarin firmasinda stajer olarak calistim sonra beraber olmaya karar verdik ve evlendik bir problem yuzunden ayrildik ama bosandigimdada burdaydim hissedar olarak sonra 11 aydan tekrar baristik sirkette odalarimiz ayri onun kendi isleri ve iscileri benim kendi isim var bilmem aciklayabildimmi keske sana sordugum soruyu yanitlasaydin cok mutlu olacaktim benim özel hayatim sana cok heyecen veriyor sanirim haaaaaaaaaaaaaa evdeki odamizi ve yaptiklarimizi merak ediyorsan +18 de acik acik konusalim benim icin farketmez yeni sorularini bekliyorum

ewet beklemek çok zormuş insan bebek sahibi olmaya karar verdiğinde bunu daha iyi anlıyo...
9 aydır uğraşıyoruz gerçi 1 yıllık evliyim ama geçen sene bu zamanlarda kist ameliyatı oldum maaşallahı var 10cm lik bi kistti :KK66: doktorum 3 aylık koruyucu iğne vurdu ama baya bi korudu yani adetim 2 aydır düzenli gelio. bu ayda çatlatma iğnesini denedik bakalım mübarek ramazan ayı inş. hepimize uğur getirir tek dileğim bu

benimde 2 yıl olucak tatlım 4 ay önce bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum benmde kürtajdan sonra düzene girdi. aminn cnm şöyle tombik tombik bebişim olsun istiorum allah isteyen herkeze versin:emir_bebek::emir_bebek:

dün regl oldum olmasınada çok az gelio oda çok acık bi damla bile değil peçeteye ama ağrım çok var oy oyy ama şunada seviniorum adetlerim çok düzensizdi kürtajdan sonra düzene girdi bu iyi işte

cevabını vermişsin zaten geçmiş olsun inş. sonraki hamileliğinde sağlıklı bir bebiş kucağını alırsın

Son düzenleme:
ben insaat mühendisiyim esimde babasida dedeside dedesi 1908 yilinda su anki firmayi acmis ben esimle universitede staj yapacak yer ararken tanistim sonra onlarin firmasinda stajer olarak calistim sonra beraber olmaya karar verdik ve evlendik bir problem yuzunden ayrildik ama bosandigimdada burdaydim hissedar olarak sonra 11 aydan tekrar baristik sirkette odalarimiz ayri onun kendi isleri ve iscileri benim kendi isim var bilmem aciklayabildimmi keske sana sordugum soruyu yanitlasaydin cok mutlu olacaktim benim özel hayatim sana cok heyecen veriyor sanirim haaaaaaaaaaaaaa evdeki odamizi ve yaptiklarimizi merak ediyorsan +18 de acik acik konusalim benim icin farketmez yeni sorularini bekliyorum

tatlım hayatımda senn kadar dobra kadınla hiç karşılaşmadım wallahi helal olsun ya keşke herkes yalansız senn gibi dobra olabilse ne büyük bi özellik:KK54:

X