Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hamiş olanlar ve olmayı bekleyenler laptoplara lütfen dikkat edelim eğer kullanıyorsanız. ilk aylarda çok öneliyimiş. zor elde ettiğimiz bebişlerime kötülük yapmayallım

mrb nasılsınız geceden beri 20 sayfa dolmuş okurken helak oldum

hamiş olanlar ve olmayı bekleyenler laptoplara lütfen dikkat edelim eğer kullanıyorsanız. ilk aylarda çok öneliyimiş. zor elde ettiğimiz bebişlerime kötülük yapmayallım

doğru söylüosun tatlım direk radyasyona maruz kalıoruz bebişlerde etkilenio haliyle hatta birçok anne karnında bebek ölümünü buna yoruyo doktorlar

merhaba arkadaşlar.yeni katıldım aranıza.benim bat 29 temmuz.ben 14 aydır 2.bebiş içn çalışıyorum ama bir türlü olmadı.nisan ayında doktora gittiğimde fsh çok yüksek çıktı.15.29 en sonunda yumurta rezervimde azalma olduğunu öğrendim.erken menopoz riskim var yani.bu ay doktorum yumurta takibi yapalım dedi.şansıma fsh da bu ay normal çıktı.ve yumurtam tamda beraat kandilinde çatladı.buraya kadar herşey normal.ve ben şimdi acaba oldumu diye merakdan çatlıyorum.şu mübarek günlerde inşallah allah hepimizin yüzünü güldürür.bat 29 temmuz hadi bakalım hayırlısı..

canım hoşgeldin kaç yaşındasın ki erken menapoz riski taşıosun anlamadım:26:

meraba arkadaşlar talcım beni listeden ağustos ayına terfi edebilirsin benim istenmeyen kırmızılar geldide üzüldüm birazcık ama oysaki belirtilerim çoktu ama bunada şükretmek lazım adet olmayıpta sorunları olanları duyuyoruz ben zaten önce tatil sonra memlekete gidiyorum biraz kafayı dağıtayım napalım Allah bağışlarsa bir oğlum var olmazsada Allah hiç olmayanlara anneliği tattırsın gerçekten bekleyipte gelmemesi çok zormuş döndükten sonra doktara gidiceem umudumuz diğer aylara kaldı alnımıza yazılmışsa birgün olur hamiş olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum allah hayırlı bdoğumlar nasip etsin darısı bize olsun inşall görüşmek üzere

merabalar herkese bende temmuz ayı itibarşiyle çalışmalarına dewam edein biriyim ve adetim 6 gün geçikti

sizler nasılsınız

27 yaşındayım daha.doktor genetik olabileceğini söyledi.babannem 35inde girmiş menopaza.sanırım bende o yaşlarda giricem.o yüzden bir tane daha olsun diye acele ediyorum.bir oğlum var 4 yaşında.onada evlenir evlenmez hamile kalmıştım halbuki ama şimdi olmuyor işte.nasip kısmet

merabalar herkese bende temmuz ayı itibarşiyle çalışmalarına dewam edein biriyim ve adetim 6 gün geçikti

sizler nasılsınız

sendeki sabrı allah bizede versin
bnm daha 6 gnm var şimdiden çatlıyom hatta bugn test yaptırmayı düşünüom.....
inşallah hamişsindir. test yap bence bizede haber ver.... ayy çok heycanlı

selam.üzülme olmadı diye allah hayırlısını versin inşallah.bak tatile gidiyormuşsun bol bol sıcak kumlara yat iyi geliyor diyorlar.belki de tatil bebişi olur:):):)

arkadaslar belki merak eden olmustur adetim 5 gün gecti kan testinde de 0.00 cıktı
adet gekicince cok hevesleniyor insan cünkü 9 aydır bigün bile gecikmedi
haliyle olumsuz sonucla da yıkılıyor
mahvettim kendimi bu ay
heycandan uyumamalar yemekten kesilmeler
ufff cok zormus helede umutlanınca
ama bugün kendime geldim ekim ya da kasıma ins tüp bebek tedavisine baslıcaz o zamana kadar keyfime bakcam walla yoruldum:95:
Allah hepimize sabır versin , yar ve yardımcımız olsun..
Olmayan seyleri kabullenme gücü versin..
amin

hakkında hayırlısı olsun cnm. keyfiine bak valla en güzeli bu.
bnde her ay diyorum kendime ama yapmak nasip olmadı her ay acaba varmı yokmu diye yiyip bitiriyom kendimi.

canım benm üzülme bundada bi hayır vardır

Hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…