Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Masallah 5 hamişmi var ne guzellll kim bunlar listede 2 kişi var gorduğum dığerleri kim kandilden beri girmiorumda baysi sayfa atlamis

geçmiş sayfalara bakarsan görürsün tatlım bende isimlerini unuttum şimdi ama bugün senle 5 hamiş haberi aldık aman ne güzel

geçmiş sayfalara bakarsan görürsün tatlım bende isimlerini unuttum şimdi ama bugün senle 5 hamiş haberi aldık aman ne güzel
Bak allah söyletti sana ben hamiş değilim inşallah olurum valla sayfadanda tam 200 sayfa gezmem lazimm hanimlar bayaği kaynatmiş

Bak allah söyletti sana ben hamiş değilim inşallah olurum valla sayfadanda tam 200 sayfa gezmem lazimm hanimlar bayaği kaynatmiş

wallahi bugün 2. oluosun senden önce birine daha hamilesin demiştim yanlışlıkla inş allah söyletmiştir safa malum oluodur

mrb bu rahim içine nasıl veriliyo şırıngayla alttanmı yapılıyo acıtıyomu oyyy oyyyy :KK1:43::KK43::KK43::KK43:7::KK17::KK17:
canmım once tek kullanımlık bir alet var onu takıyor ama kesınlıkle acıtmıyor onun ucu acık bsey ordan salıyor spermlerı anlamıyrsn bıle oyle bıldıgımız ıgne falan vurmuyr yanı normal muayaneden az farkı var sadece o taktıgı alet orda braz kalıyor hemen cıkarmıyr spermler yerleşşın dye
korkulcak bsy yok sadece hıssedyrsun aleti okadar

merhabalar kızlar

ben de aranıza yeni katıldım. PCOS idim ve prolaktinim yüksek olduğu için dr DOSTİNEX verdi.prolaktin yüksekliği yüzünden yumurtlamam olmuyormuş. dostinex 4 cü hapımı içtiğim zamanalr yumurtlama zamanlarımdı dr gttik (11 temmmuz) ultrsonda 21*18 yumurtam vardı.dr bu ay tutabiilir dedi.biz de değerlendirdik bu zamanı. şimdi üzreniden 8 gün geçti ilişkimizin ve kasıklarımda batmalar oluyor. aniden batıyor ara ara 10 sn sürüyor ve biityor...sizce bu kadar erken belirtiler olabilir mi??. çok az da göğüsüm sızlıyor ama öyle yazılanlar gibi aşırı bir ağrı yada şişkinlik yok. adetime 8 gün var.

heveslenmek için çok mu erken bu kasık ağrısı kesin belrtimi??

Teşekkür ederim çok şaşkınım daha bugün adet günüm çizgi hemen çıktı ama adet olacakmışım gibi ara ara ağrılarım oluyor korkuyorum bazen

canım hayırlı olsun bebişin . bahsettiğin ağrılar ne zamnn başladı. benim de sonadetim 26 hazirandı.11 temmuzda 21*18 yumurtlarım vardı. kasık ağrıları bende de var. ama hamiş miyim bilmiyrum adeime 9 gün var daha

canım hayırlı olsun bebişin . bahsettiğin ağrılar ne zamnn başladı. benim de sonadetim 26 hazirandı.11 temmuzda 21*18 yumurtlarım vardı. kasık ağrıları bende de var. ama hamiş miyim bilmiyrum adeime 9 gün var daha

Teşekkür ederim canım tam bilmiyorum ama bir haftadır var sanırım. Geçen hafta başında falan başlamıştır. Benim 30 Haziran' da 18 mm' lik bir yumurtam vardı. İnşallah hamilesindir.

Teşekkür ederim canım tam bilmiyorum ama bir haftadır var sanırım. Geçen hafta başında falan başlamıştır. Benim 30 Haziran' da 18 mm' lik bir yumurtam vardı. İnşallah hamilesindir.

saol cevabın için inş hamişimdir:KK49:

26 temmuz adet tarihimde ne zaman yaptırmam doğru sonuç verir. sakın adetinin gecikmesini bekle deme.:KK43:((

.. ozamana kadar sabredemem. başka yolu yokmu erken öğrenmenin.

saol cevabın için inş hamişimdir:KK49:

26 temmuz adet tarihimde ne zaman yaptırmam doğru sonuç verir. sakın adetinin gecikmesini bekle deme.:KK43:((

.. ozamana kadar sabredemem. başka yolu yokmu erken öğrenmenin.

Bugün benim adet tarihimdi idrar testinde hemen çıktı kanda en az 4-5 gün önceden de çıkar. Beklemek istemezsen kan testi yaptır.

X