Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Bir özet geçin bakem son gelişmeler ne??:80:

ooo günaydın kızlar, sabah sabah herkes burda :)

dün evlilik yıldönümümüzdü hiç giremedim, yeni hamişlerimiz kimler bakalım :)

BAT'a son 9 gün..
hafif kasık ağrılarım var dudağımın kenarında bir uçuk çıktı:95:
başdönmem mide bulantım yok
karnım 3 aylık hamile gibi şiş üstelikte sabah sabah olmaması gereken bi durum
memiklerimde herhangi bir acı ağrı yok
ateşim 36.6
sabah sabah 1 dilim pasta yedim canım çekti ve yemek yiyemiyorum pek
işte ben böyle bir hal içindeyim iyi kötü güzel çirkin her biçimdeyim

Günaydin kizlarrrrrr nasilsiniz nelee yapiosunuzzzzz

kristalim bebegim hos geldin nasilsin canim kacta gideceksin dr.
Hoşbulduk ablacim iyi olmaya çalişiyorum hem sevinçliyim hemde hüzünlüyüm doktorum saat 10 da bakalım inşallah kötü bişeyim yoktur ateşimi ateş düşuruculerle düşürdüm ama ağrim çok kötü((

insallah canim belki bu stresten feelan olmustur atesinin düstügü güzel ama ilaclaini dikkatli al dr. sormadan birsey icme kafana göre

Canim yil dönümünüzü tebrik ediyorummmmm benimkisidee ramazana gelio napcaz bilmemmmm artik kari koca bi yere iftara gideriz :))))

insallah canim belki bu stresten feelan olmustur atesinin düstügü güzel ama ilaclaini dikkatli al dr. sormadan birsey icme kafana göre

Vallaaaa inşallah öyledir yok içmiyorum ablacim tamam artik böle hasta hasta geceyi nasil geçireceksem bilmem :)) iğneyide vurulmam şartti yoksa kiste cevirirmis dooktor artik dayancannn dedi :))

yavrum ben hamile değilim kiiiöylemiyim acaba :44: bende bilmiom kii:2:
Allahı söyletti yoksa

Aaaaaa insallah hamis kalirsinn ben seni aysen ile karistirdim :)). Herhalde dun aksamda biri beni hamis zannetmis hepimiz kafayi yedik hamislikten herkezi hamis zannedioruz ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…