Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

arkadaşlar bu arada ağustos ayından haberiniz varmı ekliceklermi regl olanları :KK74::KK74:

simdi belirtiler batin ne zamandi önce onu söyle

aşkım belirtilerimm hafif kasık ve yumurtalarımda ağrı bazen şiddetli aniden ağrı giriphemen geçiodu gaz sorunum oluo ve gösümde damarlar çıktı çok büyüdü ağrı oldu
batım da 20 temmuzdu

Canim hayirli olsun,super bi haber bu
peki belirtilerini azcik yazabilirmisin

aşkım belirtilerimm hafif kasık ve yumurtalarımda ağrı bazen şiddetli aniden ağrı giriphemen geçiodu gaz sorunum oluo ve gösümde damarlar çıktı çok büyüdü ağrı oldu
batım da 20 temmuzdu

Spermlerin özel sıvılarla yıkanıp , kaliteli ve sağlıklı olanların bir enjektör yardımıyla rahim içine verilmesi tatlım

mrb bu rahim içine nasıl veriliyo şırıngayla alttanmı yapılıyo acıtıyomu oyyy oyyyy :KK1:43::KK43::KK43::KK43:7::KK17::KK17:

Kizlar merhaba görüşmeyeli nasilsinız ben hemm iyiyim hemde çok kötüyüm
Bugün doktordaydım yumoşlar 21 mm olmuş iğnemi vuruldum bu güzel haberim
Kötü haberim tamda beklediğim günde hasta olmam koltuk altlarimda bezeler çikti sağda 5 adet solda 3 adet cok kötü şiş koltuk altlarim ve ateşim 39 cok ağrim var yarın genel cerraha gorünücem cok halsizim eklemlerim çok ağriyorrr şimdi ben beklenen yarin akşami nasil geçiricem ateşten falan ya yumoşlar tutmazsa bana bılgi verin ne olur :KK43:(((

Kizlar merhaba görüşmeyeli nasilsinız ben hemm iyiyim hemde çok kötüyüm
Bugün doktordaydım yumoşlar 21 mm olmuş iğnemi vuruldum bu güzel haberim
Kötü haberim tamda beklediğim günde hasta olmam koltuk altlarimda bezeler çikti sağda 5 adet solda 3 adet cok kötü şiş koltuk altlarim ve ateşim 39 cok ağrim var yarın genel cerraha gorünücem cok halsizim eklemlerim çok ağriyorrr şimdi ben beklenen yarin akşami nasil geçiricem ateşten falan ya yumoşlar tutmazsa bana bılgi verin ne olur :KK43:(((

off allah şifa versin tatlım senn yarın akşama kadar iyileşmen lazım:KK1:allahın izniyle inş tutar yumoşların

Kızlar bugün adet tarihimdi test yaptım pozitif sanırım hamileyim kaç gündür giremiyorum şehir dışında eltimdeyim girip haber vereyim dedim.

off allah şifa versin tatlım senn yarın akşama kadar iyileşmen lazım:KK1:allahın izniyle inş tutar yumoşların
Bu 3. Denemem zaten tuttu tuutttu yoksam ara vericem ama böylede tesrlik olmaz yaaa her iste bi hayir vardi

X