Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

herkez çalışıyor ne güzel valla bende kocanın eline bakıyom meslek yokki çalışayım ne yapalım kısmet değilmiş

Biz ev hanımlarına özeniyoruz senin söylediğine bak..
Bi bebeğim olsn 2 sene ücretsiz izindeym walla evimin kadını çocuklarımın anası olcam :KK52::KK52::KK52:

merhaba arkadaşlar
maşallah hepinize herkesin keyfi yernde. eşim nete yasak getrdiği ( bebiş konusundaki araştırmalarımdan dolayı:) için evde girip bakamıom neler yaptığınıza işyernde fırsat buldukca giriyom.

dün gece rüyamda herkes hamileyim hamileyim diye yazıyodu. sayfaları okumaya yetişemiodum:) ama bende yoktu bişi:KK43:
iyice yer etti bu düşünme beynime hükmediyo....:KK43:

hoşbulduk çok sağol. bilemedim. adetim yeni bitti. biter bitmez başladı. çok büyük bir sancı değil ama rahatsız ediyor. 2 yıllık evliyim. daha yeni yeni araştırıyorum ve hiç bilmezdim çocuk yapmanın bu kadar zor olabileceğini. eminim benim gibi bilseydim korunmazdım diyen çok kişi vardır. allah hepinizin yardımcısı olsun
'erken yumurtluyor olabilriisn çalışmalara tam gaz devam:KK1:

merhaba arkadaşlar
maşallah hepinize herkesin keyfi yernde. eşim nete yasak getrdiği ( bebiş konusundaki araştırmalarımdan dolayı:) için evde girip bakamıom neler yaptığınıza işyernde fırsat buldukca giriyom.

dün gece rüyamda herkes hamileyim hamileyim diye yazıyodu. sayfaları okumaya yetişemiodum:) ama bende yoktu bişi:KK43:
'inşallah tek tek hamile kalacağız hepimiz.hatta hep birlikte:KK1:

şimdi ben bat gelene kadar çatlarım meraktan keşke daha önce öğrenmenin bir yolu olsa :))

hadi bakalım hayırlısı öyle birşey yazmak kısmet olacak mı acaba:) rüya gibi :)

merhaba arkadaşlar

[QUOTE=naz75;19980580]çok tezcanlı bir grubuz vallahi. Bana da yıl gibi geliyor :)[/QUOTE]

hayır ilk denemede olucak sanki de :))[/B]

çok tezcanlı bir grubuz vallahi. Bana da yıl gibi geliyor :)

şimdi ben bat gelene kadar çatlarım meraktan keşke daha önce öğrenmenin bir yolu olsa :))
'ben bu aydan umutlu olmadığım için kendi adıma heyecanlı değilim ama siizin için acayip heyecanlıyıım.inşallah çorap söküğü gibi gelir hamilelik haberleri.

Son düzenleme:
ha bir de muhtemelen biliyosunuz ama ben gene de paylaşmak isterim.. ilişkiden sonra 20-30 dk kalkmadan yatmak gerekiyormuş sperm kaybı olmasın diye.. dün gece 1 saate yakın yattım yatakta kitap okudum napimm:26:

evet yaaaa aynı kocam gibi olduk geçen ay aban diyo ki vallahi ben görevimi yaptım diyo bundan sonrası (bebeğin tutunması falan) benim görevimmiş ha ha ahaa ah. STrese bakar mısın Allah aşkına yaaaaa.

[QUOTE=naz75;19980580]çok tezcanlı bir grubuz vallahi. Bana da yıl gibi geliyor :)

hayır ilk denemede olucak sanki de :))[/B][/QUOTE]

Arkadaşlar merhaba .... Tahmin edersinizki bebek denemelerindeyiz... Birşey sormak istiyorum size .... Yumurtlama dönemimizi sadece yada en belirgin olarak kıvamlı akıntıyla mı öğrenebilirz ?

X