Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

'suzan sen bir dr.a görünseydin canım yumurta takibi falanm yaptırsan eşin istemez mi ..

'ooo ben gelene kadar kısırlar yenmiş çaylar içilmiş.e bari karpuz kesmeye bekleseydiniz beni :KK52::44::KK1::KK1:

canım senin içinde karpuz keseriz ayyy ne güzel valla iyiki varsınız daha önce niye üye olmamışım insan kafasını dağıtıyor dertlerimizi paylalıyoruz ama ben biraz yavaş yazıyom yetişemiyorum idare edin

ne kadardır düşünüyon ben 2 senedir bir oğlum var 10 yaşında beklemek çok zormuş inşallah Allah isteyen herkeze tattırır

cnm ben 10 yıllık evliyim 9 yıldır istiyorum ama olmadı kısmet inş.sende biran önce 2. çocuğuna hamile kalırsın tedavi görüyormusun sen amin annelik duygusunu hepimize tatdırsın RABBİM

boşver yaz da ama hızlı ama yavaş fark etmez :)

canım senin içinde karpuz keseriz ayyy ne güzel valla iyiki varsınız daha önce niye üye olmamışım insan kafasını dağıtıyor dertlerimizi paylalıyoruz ama ben biraz yavaş yazıyom yetişemiyorum idare edin

'suzan sen bir dr.a görünseydin canım yumurta takibi falanm yaptırsan eşin istemez mi ..

evet canım artık gidecem en kısa zamanda belki yarında olabilir bakalım inşallah bir problem yoktur eşim çok sigara içiyordu ama bıraktı oda görünmesi lazıım

kızlar bat ne demek bilmiyorum işyerindeyim bütün mesajları da okuyamadım ama dün yumurtlama günümdü ve muhtemelen bugünde yumurtluyorum ağrımdan anlayabiliyorum.. adetim olursa ki inşallah olmaz 18 temmuzda olacak

sen kaçlıydın ben de yaşlara taktım :)

cnm ben 10 yıllık evliyim 9 yıldır istiyorum ama olmadı kısmet inş.sende biran önce 2. çocuğuna hamile kalırsın tedavi görüyormusun sen amin annelik duygusunu hepimize tatdırsın RABBİM

arkadaşlar selam bende varım aranızda yaklaşık 3 aydır ciddi anlamda deniorum ama sonuç yok. 30 yaşındayım. yarın bir kontrol amaçlı doktora gidicem bakalım. birde 1 haftadır sağ kasığımda ağrı hissediyorum. sebebiyle ilgili fikri olan varsa çok sevinirim.

off yaa asla hayır diyemem kısıra afiyet olsn..
geçen gün bütün birim kısır yaptk öğle yemeğine çıkmadık harikaydıyaa :KK52:

herkez çalışıyor ne güzel valla bende kocanın eline bakıyom meslek yokki çalışayım ne yapalım kısmet değilmiş

'sende iyiki varsın canım yavaş yaz önemli değil zamanla hızlanacaksın sohbet koyu :KK1:

evet canım artık gidecem en kısa zamanda belki yarında olabilir bakalım inşallah bir problem yoktur eşim çok sigara içiyordu ama bıraktı oda görünmesi lazıım
'canım eşinde sende mutlaka görün hatta önce eşin test versin sigara spermde çok etkili çünkü.hayırlı haberlerini bekliyorum canım.

kızlar bat ne demek bilmiyorum işyerindeyim bütün mesajları da okuyamadım ama dün yumurtlama günümdü ve muhtemelen bugünde yumurtluyorum ağrımdan anlayabiliyorum.. adetim olursa ki inşallah olmaz 18 temmuzda olacak
'aramıza hoşgeldin arkadaşım.

arkadaşlar selam bende varım aranızda yaklaşık 3 aydır ciddi anlamda deniorum ama sonuç yok. 30 yaşındayım. yarın bir kontrol amaçlı doktora gidicem bakalım. birde 1 haftadır sağ kasığımda ağrı hissediyorum. sebebiyle ilgili fikri olan varsa çok sevinirim.
'aramıza hoşgeldin canım.
adetinin kaçıncı günündesin yumurtlama sancısı olabilir mi

'aramıza hoşgeldin canım.
adetinin kaçıncı günündesin yumurtlama sancısı olabilir mi
hoşbulduk çok sağol. bilemedim. adetim yeni bitti. biter bitmez başladı. çok büyük bir sancı değil ama rahatsız ediyor. 2 yıllık evliyim. daha yeni yeni araştırıyorum ve hiç bilmezdim çocuk yapmanın bu kadar zor olabileceğini. eminim benim gibi bilseydim korunmazdım diyen çok kişi vardır. allah hepinizin yardımcısı olsun

aramıza hoşgeldiniz..hayırlı haberlerinizi bekliyoruz..bat beklenen adet tarihinin kısaltması..sizide ekliyorum..revolver senin batın kaç canım..

hoşbuldukk. ben 26 günde bir adet oluyorum. en son haziran 26 da oldum. yaklaşık 6 gün sürüyor ve hiç gün sektiğini görmedim.

kızlar ben çıkıyorum daha sonra görüşürüz hepinizi öpüyorum

X