Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

regliniz gelince reg oluyosunuz karnınızdaki şişlik filan iniyo ama hamile kalınca reg olmayınca şişkinlik hissi oluyo heleki kesede yerleşiyorsa filan baskı hissediliyo karında
bende böyle oldu

Tal hanımcım ellerim titriyor yazarken 1 hafta sonra 1 test daha yapılacak ama 778,80 B-HCG ile kan testim pozitif çıktıhamişim hamişşşşşş

tebrikler canım ya allah kucağınada almayı nasip etsinbu arada toobe den haber varmı o da de alcaktı sonucu

bebeğim benimde sağ ve sol gögüsümde damarlar çıktı ve acayip derecede şişti ağrıyor gaz sorunum var benimde kokulu akıntım olurdu yok sivilcem de çıkardı çıkmadı ateş basmalar oluyor ve çok duygusalım ama bulantı felan yok belirtiler çok benziyor ama bilmiyorum yinede

çok tşk ediyorum canım.hugoyu ve meleği de tebrik ediyorum.diğer arkdaşların da en kısa zamanda bu güzel haberlerle gelmesi için du ediyorum.canlarım benim ilk size haber verdim biliyor musunuz.gelir gelmez bilgisayarı açtım

hayırlı haberlerini alırız inşallah canım.bir de bizim ilk yıldönümümüz bu haber öyle güzel bir güne denk geldi ki benim için ayrı bir anlam kazandı

meleekkk belirtilerin neler, neler yaşadın ne zaman test yaptın derin bir açıklama yap lütfen...
çatlıcam bn meraktan. tam 7 günm kaldı ama artık duramıom durduramıom içimdeki fırtınayı
kızlar söylüyrm belirtim pek yoktu daha dogrusu kesin regli olcam dedm sancm oldu regli sancısı sanki içimden boşalck dedm bide çok enteresan sivilcem çıktı genelde reglide sivilcem çıkar bugündü regli günüm 3 gün önce test yaptım çıktı bugünde kanda çıktı degerm 145 bebişim 10 günlk kızlar allahım hepinize nasip etsn

benimki hala cıkmamıs dr hanım yrn gel dedi
ufff sağlık ocağında yaptırmıstım

insallah canim melek benim özel mesaj alaninda biraz trafik kalabalik ama yazacam canim tekrar tekrar gözün aydin

hayırlı haberlerini alırız inşallah canım.bir de bizim ilk yıldönümümüz bu haber öyle güzel bir güne denk geldi ki benim için ayrı bir anlam kazandı

AMİN CANIM İNŞ.. İNANINKİ BENİM OLMMUŞ KADAR ÇOK SEVİNDİM ALLAH KUCAĞINIZA DA ALMAYI NASİP ETTSİN DARISI BAŞIMIZA RABBİM EVLAT HASRETİ ÇEKENLERE DE VERSİN

kızlar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

canıııııııııımm çoooooooook sevindim Allah nazarlardan korusunve kucağına sağlıkla almayı nasip etsin inşallah
darısı başımıza tabi

bat tarihim bugündü ve oldum cnm hayırlısı artık birdahaki aya sıkı çalışırız

üzülme canım inşallah ağustosta alırsın bebiş haberini

ya cok kiskandim bir günde iki hamislik sanirim ay sonunda bir arkadas patlama olur demisti dogru demis öyle kiskandimki bende hamileyim diyecem nerdeyse cok gaz verdiniz arkidesler aman saka yaptim gözlerim renkli nazarim degmez ay cok sevindim sibosum ve melegim

herkes te birsey ariyom öyle de canim ya bir an korktum ben dar kotlarimdan da yüksek topüklarimida birakmam bananeeeeeeeeeee inanki canim cok sevindim ne yalan soyleyim imrendim size

bildiğim kadarıyla 3 hamişimiz var denizcim.inan çok dua ediyorum ilk önce sana versin güzel allahım.canım benim sen çoktan hakettin emeğinle sabrınla.yımırtaların geze geze çatladı nihayet gerisi de hayırlısı ile gelir inşallah

çıkmıştı canım 3 gün arka arkaya ilk idrarla yaptım.girgide belirrgin ve hızlı çıktı testte 2.çizgi
peki battan kaç gün sonra idrardan yaptın
benimki hala cıkmamıs dr hanım yrn gel dedi
ufff sağlık ocağında yaptırmıstım

offfffff ki ne offffffffffff bende sana umut bağladım idrarda çıkmadığı halde seninki çıkarsa belki benimde çıkar

peki battan kaç gün sonra idrardan yaptın

offfffff ki ne offffffffffff bende sana umut bağladım idrarda çıkmadığı halde seninki çıkarsa belki benimde çıkar

canım 2.testi bat'ın ilk günü yaptım,son testi de bu sabah bugün bat 2.gün yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…