Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

çay seven varmı kızlar ben demledim buyrun içelim kısır da var

selam tombis mesajımı görmedin galiba?

kiz bende kendi kendimi yiyordum kactir satasiyom niye ses vermiyon diye sanirim kacirdim mesajini gülom is yerindeyim de benim 1 temmuz ilk adet günüm okudunmu yazdiklarim seni not aldim

her yil geliyorum ama bizim is zamanimiz biz yilbasindan subat ortasina bazen hava sartlarina göre marta kadar yatiyoruz sen nerdensin ben yalova cinarcikliyim

ben nevşehirliyim ist maltepede oturuyorum çınarcığa çok gittim belkide biraz oraya kaçarız tanıdıklar var da

çay seven varmı kızlar ben demledim buyrun içelim kısır da var

insallah bir gün kahve iciyom ama kisirini yemek isterdim annem tc ye yerleseli hic görmüyoz valla bol acilimi limonmu nar eksilimi ne olur iki kasik fazla ye suzi

kiz bende kendi kendimi yiyordum kactir satasiyom niye ses vermiyon diye sanirim kacirdim mesajini gülom is yerindeyim de benim 1 temmuz ilk adet günüm okudunmu yazdiklarim seni not aldim

evet canım hepsini okuyorum..ama bi listeye bak bi yeni mesajlara bak..bide cevap yaz anca yetişiyorum..yanlış anlamadıysam ateş ölçtüğünü anlatacaktın?

tal benide listeye eklemişsin inş. burda mutlu haberi sizlerle paylaşırım teşekkür ederim eklediğin için

kizlar simdilik bana musade benim adam gelmek uzere bu isi almamiz lazim dua edin yok yok dua hakkimi gebelik icin kullaniyorum SUB canim afiyet olsun tekrar NAZ sigarayi tek tek ic otoparkta cok gezme RAIN merak etme herifin yaninda kurumuyum yasmiyim bakmam TAL seni seviyom selamini görmesemde ve BÜTÜN KIZLAR kendinize iyi bakmasanizda yumurtalarinizla spermlerinizi once allaha sonra size emanet ediyorum ne seker yazmisim demi

insallah bir gün kahve iciyom ama kisirini yemek isterdim annem tc ye yerleseli hic görmüyoz valla bol acilimi limonmu nar eksilimi ne olur iki kasik fazla ye suzi

tamam canım acılı nar ekşiside var senin içinde yerim ayyyy hamile arkadaş varmı acaba canları çekmesin inşallah hepimiz hamileyizdir

kendine iyi bak güzel hamişler

valla benim her gördüğümü ve her duyduğumu canım çektiği için hep hamile olup olmadığımı anlayamıyorum malesef :)

tamam canım acılı nar ekşiside var senin içinde yerim ayyyy hamile arkadaş varmı acaba canları çekmesin inşallah hepimiz hamileyizdir

tal benide listeye eklemişsin inş. burda mutlu haberi sizlerle paylaşırım teşekkür ederim eklediğin için

önemli değil canım..
tombis 52. sayfada falandı selamım
kızlar benm az işim var görüşürüz..

'ooo ben gelene kadar kısırlar yenmiş çaylar içilmiş.e bari karpuz kesmeye bekleseydiniz beni :44:

merhaba cnm çok sağol evet ilk bebek verirse RABBİM inş.hayırlısıyla

ne kadardır düşünüyon ben 2 senedir bir oğlum var 10 yaşında beklemek çok zormuş inşallah Allah isteyen herkeze tattırır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…