Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

slm bende temmuz ayında hamile kalmayı istiyorum artık bebeğimin gelmesini çoook istiyorum gerçi temmuz ayı bize uğursuz geldi

hoşgeldin zeynep bu ay çok uğurlu buna inanmalıyız..ben inanıyorum şahsen sonuçta herşey düşünceyle başlar..batın kaç ekleyim seni canım..

meraba deniz nasılsın işler iyimi ne güzel çalışıyorsun biz evde pinekleyelim

selam canim bende size imreniyom santiyedeydim 1 saat oldu geleli ve saat 4 te müsteriye gitmem lazim canim biz birbirimize omuz atmak icin burdayiz her seyi sorariz yanlis anlasilacak hic bir sey yok eeeeeeeee ne yapiyon

'kendini çok üzme zeynepcim elinde değil mutlaka biliyorum fakat emin ol anneannende bunun böyle olmasını isterdi.

hoşgeldin zeynep bu ay çok uğurlu buna inanmalıyız..ben inanıyorum şahsen sonuçta herşey düşünceyle başlar..batın kaç ekleyim seni canım..

hoşbuldum cnm yaşadıklarımdan dolayı bana uğursuz geldi inş. sizlere uğur getirir 24 temmuz cnm bat

selam canim bende size imreniyom santiyedeydim 1 saat oldu geleli ve saat 4 te müsteriye gitmem lazim canim biz birbirimize omuz atmak icin burdayiz her seyi sorariz yanlis anlasilacak hic bir sey yok eeeeeeeee ne yapiyon

bende çok bunaldım artık tatile çıkmak istiyom netten araştırıyorum mekanları uygun olursa gideceğiz .

bende çok bunaldım artık tatile çıkmak istiyom netten araştırıyorum mekanları uygun olursa gideceğiz .

ben 21 yasimdan beri hic yazin tatile gitmedim ama ama hamis olursam kacacam 2-3 gün herifide alacam almasada bebisle

Benimki lıght iki tane yolluyorum anca keser :) bak canımı çektirdin inip te içeyim bari otoparkta içiyoruz :)

cok uzuldüm ins.tatlis bir kizin olur annenin sana verdini ona verirsin anne anne koklarsin bu ay cok ugurlu doguracaz iste tal bir selam bekliyom hala kahve yarilandi naz bir sigara yolla

Ayyy başınız sağolsun allah kalanlara sabır ve uzun ömürler versin çok zor

Nur içinde yatsın inşallah. Allahım onu aldı sana bebiş versin en kısa zamanda acısını hafifletsin.

'kendini çok üzme zeynepcim elinde değil mutlaka biliyorum fakat emin ol anneannende bunun böyle olmasını isterdi.

çok sağolun kızlar amin inş. üzülmemek elde değil cnm herşey 1 hafta içinde oldu hastalanması vefat etmesi insanı daha çok üzüyo anaannem 10 yıldır evden çıkmadı 10 sene sonra çıktı bu sefer cenazesi geldi eve zamanı gelince hiçbişey fayda etmiyo RABBİM isteyince herşey oluyo dediğin gibi nur içinde yatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…