Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kizlar kusura bakmayin 68 mi 78mi kimse erkek anladiniz sanirim ya sinirliyim zaten neyse tekrar özür

inşallah bitanem yaaaaaa bak gör oldu bu iş :)

dr buyuk ihtimalle sabah o cok siddetli agrida catlattimi söyledi bu gun olabilir cünkü yumurtanin sivisi görülebiliyordu bilmiyom ama sanki acim azaldi bakalim canim rabbim elimizi bos cevirmeyecek herhalde

herkesin yorumunu almak isterim mumkunu varsa
herkesin yorumunu aldınya gerizekalı diye daha ne istiyon yaparız yine yorum
kan testi yaptrdım negatif. yaptırdıktan 2 gün sonra regl oldum hala hamile olma ihtimalim varmı. beta hgc testi 0.03tü. ama içimde bir stres var olabilir mi diye??????????

ah canım benim ya

herkesin yorumunu aldınya gerizekalı diye daha ne istiyon yaparız yine yorum

ah canım benim ya

şuan hazır değiliz eşimle ama yarın bir kan testi daha yaptıracağım sıkıntım geçsin şüphe falan kalmasın diye kayınvalidemlerle tatildeyiz bir aydır tüm bu olanlarda bir ayda oldu. 22si gibi bu ayki adetim gelcek ama bakalım artık. merak ediyorum hamile olduğun halde kanaman olabiliyormuş nasıl oluyorki herhalde leke gibi değil mi. şarıl şarıl olmazsın????

tombişimmmmm çok sevindim yaaa gözün aydın inşallah 26 sında hayırlı haberlerini alıcaz
dedim ya keseyi görecem öyle yoksa yok bacimmmmmmmmm

ama o da kaşındı valla
kasindi ama bende sinirliyim anlamayinca patladim birde kek gibi sana arastiriyim diyorum asil salak benim ya

QUOTE=talhaaam;20125099]vawwwwwwwwwwwww
[/QUOTE]
gercekten utaniyorum yaaaaaaaaaaaaaaaa
kan testi yaptrdım negatif. yaptırdıktan 2 gün sonra regl oldum hala hamile olma ihtimalim varmı. beta hgc testi 0.03tü. ama içimde bir stres var olabilir mi diye??????????

bu stres hepimizi yaraliyor hadi topluca birakalim

simdi profiline baktim bugun yazi yazmaya baslamis bizim topige takilmis bir burundur tutturmus gidiyor ben bir dr. adi verdim begenmedi sanirim arkadas

simdi profiline baktim bugun yazi yazmaya baslamis bizim topige takilmis bir burundur tutturmus gidiyor ben bir dr. adi verdim begenmedi sanirim arkadas

gerizekalı zaten korkuyorum öyle soru sormaya. abidik gubidik insanlar girip yorum yapar mı diye. yalan yanlış yönlendirir ler mi diye aslında bellide ediyor kendini en iyisi hiç cevap vermemek

canim herkes farkli tepki verir sen hisc birini dinleme kendine birseyler arama dua et gunu gelince test yap bu strese bebek dayanirmi ayol

demii olma ihtimalim hiç yok?? bu stres neden o zaman bu seferde regl yüzünden mi stres yaşıyorum acaba[/QUOTE]
stres büyük etkiliyormus döllenmede bile rolü varmis bunlari ben söylüyom canim inan yasadim test ettm bir hafta 7 gün 10 kez dr 1 kez acile kaldirimdim

demii olma ihtimalim hiç yok?? bu stres neden o zaman bu seferde regl yüzünden mi stres yaşıyorum acaba[/QUOTE]

askimmmmmmmmm senyaptin bu kan testini kacici adet gününde

valla hakkından iyi geldin arkadaşın..
insatta calismanin bir faydasini daha gördük desene aslinda benim dr.dan ben cok memnunum niye begenmediki anlamadimmmmmmmmm

gerizekalı zaten korkuyorum öyle soru sormaya. abidik gubidik insanlar girip yorum yapar mı diye. yalan yanlış yönlendirir ler mi diye aslında bellide ediyor kendini en iyisi hiç cevap vermemek
bunu bana mi dedin anlamadim canim ben sana yanlis bir yorum yapmam ya

insatta calismanin bir faydasini daha gördük desene aslinda benim dr.dan ben cok memnunum niye begenmediki anlamadimmmmmmmmm

bunu bana mi dedin anlamadim canim ben sana yanlis bir yorum yapmam ya

yoook sana demedim heryerde çıkar bu tipler muhakkak yemek sitelerinde bişe ararsın onu kat bu kat dalga geçmek için. onlara sinir oluyorum. şimdi ne diyorsn hamile olma ihtimalim var mı eşim yok diyor ben eminim diyor çünkü geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz aynı zamanda. bende gördüm ama şüphe sıkıntıyı doğuruyor sıkıntı stres olacağı varsa olmuyor of ne bilim şuan hazır değilim tek bildiğim bu. 2 ayı yeni geçtik daha. ama ileride inşallh istiyoruz bi kaç yıla kadar.

demii olma ihtimalim hiç yok?? bu stres neden o zaman bu seferde regl yüzünden mi stres yaşıyorum acaba

askimmmmmmmmm senyaptin bu kan testini kacici adet gününde[/QUOTE]

adetime birgün kala yaptırmıştım. ilişkiden yaklaşık 13 gün sonra falan ilk günden belli olur dediler. dr ma görünemem şuan şehir dışındayız yazlıkdayız (( bu ayda mı kan testi yaptırayım şimdi???

sen istemiyonmu gebelik canim ben pek karisik yazinca anlamiyom türkceyi ama benim yasima gelince hata yaptim deme herkes nasibiyle dogar bir daha düsün ne olur

sen istemiyonmu gebelik canim ben pek karisik yazinca anlamiyom türkceyi ama benim yasima gelince hata yaptim deme herkes nasibiyle dogar bir daha düsün ne olur

şu ara istemiyoruz en azından bu yıl. işlerimiz çok yoğun biz henüz tam bilgili değiliz. benim kafam karışık olunca karışık yazıyorum :):) zaten şuan hamile olduğuma dair belirtim yok bir tek göğüslerim ağrıyor oda 22sinde regl olmam gerekiyor diye düşünüyorum ama ben yarın bir daha kan testi yaptıracağım

askimmmmmmmmm senyaptin bu kan testini kacici adet gününde

adetime birgün kala yaptırmıştım. ilişkiden yaklaşık 13 gün sonra falan ilk günden belli olur dediler. dr ma görünemem şuan şehir dışındayız yazlıkdayız (( bu ayda mı kan testi yaptırayım şimdi???[/QUOTE]

canikom sen herseye kendini hazirla istersen yap ama cok kaptirma hersey olabilir dr. streste zaten olamaz diyor ama guzel olur insallah yeni sonuc

sikma canini sen daha iyi bilirsin ama kullandiniz yöntem pek emin degil agiz suyu ile bile hamis olan var eger olursanda caresi var ama insallah degilsindir böyle bir mesaj yazacam aklima gelmezdi hep alismisim seviclere ya neyse canim hayirlisi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…