Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canım reglimden 1 hafta önce kan testi yaptırdım çıkmadı hamile olmağımı düşündüm ama belirtiler hep devam etti özelliklede sabah bulantıları
reglimden 1 hafta sonra karnımdaki çizgiyi görünce emin olum hamile olduğuma test yaptım pozitif çıktı sonrada hastanede yaptırdım pozitif çıktı.
kan testinde belli olmamıştı
oysaki ilk anda belli oluyormuş ilk önce ama bende kan testinde belli olmadı

Son düzenleme:

ne güzel başta çıkıp sonra olmamasından iyidir geç olmuş ama güç olmamış
benimde cuma günü gece çok ağrım olmuştu cumartesi hiç bişe olmayınca heralde yerleşme ağrısıdır dedim ama bu günde hafif hafif karnım ve belim ağrıyo kırmızılar geliyo heralde :78::78::78::78::78::78::78::78::78:

canım belirtilerin benimkine benziyo dikkatli ol
başta çıkıp sonradan olmayabilirmi :44: evdeki idrar testim ve dokotun yaptığı idrar testide pozitif çıktı ancak yarın jinekoloğa gideceğim kese gözükürmü bilmiyorum :44:

regline bir hafta kalınca yaptırmışsın ya canım çıkmamış onu demek istedim

canım bilmiyorum ki tırsıyorum heralde bide benim regliler düzensiz bugün bat ama yarını bekleyim diyorum en azından şimdi umudum var yaparsam hiç kalmıycak bir gün birgündür

canım hiç kafana takma stres yapma bak bende gözükmemişti sonradan çıktı
bende belirtilerim var ancak sonuö negatif diye çok üzülmüştüm
meğer varmıştı
belirtilerini takip et illa kasıkta ağrı olcak diye bişey yok bazı günler kasığımda ağrı bazı günlerde kasığımda sıcaklık olmuştu bende

benimdekasıklarım bir sağ taraf ağrıyo bir sol taraf ağrıyo belim bile bazen sağdan bazen soldan ağrıyo ilginç

canım tebrik ediyorum seni allahım hayırlısıyla dünyaya gelmesini nasip etsin analı babalı büyümeyi nasip etsin canım darısı tüm isteyen kardeşlerime ve içindede bana inşallah canım belirtilerin ne zaman başladı biraz bahsedebilirmisin sana zahmet benim adetime daha 11 gün var ama çok miğdem bulanıyor arada başım dönüyor ve bazen kasığım ağrıyo ama rahatsız edecek derecede değil

benimdekasıklarım bir sağ taraf ağrıyo bir sol taraf ağrıyo belim bile bazen sağdan bazen soldan ağrıyo ilginç

canım eskiden böyle sıkıntın yoksa yani yumurtalıklarında filan sorun yoksa büyük ihtimal yerleşiyordur
acele etme regl günün geçsin o zaman çıkıyo canım tahlillerde
birde regl zamanı gelince regl ağrıların oluşabilir hatta benden leke geldi çok az damla damla kan gelmişti hatta mevsimsel diye düşünmüştüm testlerim negatif çıkınca mevsimsel demiştim

canım herkeste farklı olurmuş bende ertesi günü kasığımda tuhaflık başladı rahatsız edecek derecede olmamasına rağmen kasığımda bişey vardı sanki bazen ağrıda yaptı kasığımda bazen sadece böyle ateş gibi sıcaklık oldu kasığımda ve hala var.
ben spor yapıyorum hareketliyim belkide bu yüzden ilk andan itibaren vücudumdaki değişikliği farkettim
bulantım 2 hafta sabahları şiddetli oldu sonra geçti bu sabah biraz oldu
belim bazen ağrıyo bazen ağrımıyo
kasığım sürekli belli ediyo kendini
göğüslerim yeni şişti hassas elleyince acıyo büyüdü
idrar renginde koyuluk koku var
karnımda tam göbek deliğimden aşarıya kadar düz silik açık renk aynada bakınca belli olan bir çizgi var
baş dönmem hiç olmadı
bazen kokulara hassasiyet ancak özelliklede kendimde koku duyuyorum sanki ten kokum değişti benim rahatsız oluyorum kendi kokumdan
ama parfüm kokusu filan rahatsız etmiyo
belirtilerim bunlar başka kafanıza takılan varsa cevaplarım

canım çok sağol allahım razı olsun benimde göbeğimden aşağıya doğru çizgi var ama ben 3 buçuk ay önce dış gebelikten dolayı kürtaj oldum ozamandan beri o çizgi hala belirgin ve göğsümde küçük küçük sivilce gibi ama ucu olmayan topaklar var ada kürtajdan sonra hep oldu adet olunca geçiyo sonra geri belirginleşiyo yani ben yine hamile değilim galiba

canım stres yapma ve üzülme birgün muhakkak olacak sen hazır ol yeterki gerisi gelir
bugün kalmasan yarın kalabilirsin
sen beslenmene dikkat et sağlıklı beslen belirtilerini takip et muhakkak gelecek zaten bebiş

canım stres yapma ve üzülme birgün muhakkak olacak sen hazır ol yeterki gerisi gelir
bugün kalmasan yarın kalabilirsin
sen beslenmene dikkat et sağlıklı beslen belirtilerini takip et muhakkak gelecek zaten bebiş

inşallah canım sağol

darısı hepimizin başına kesin hamişsin demi cnm kaç haftalık...

kızlar geçen ay hamiş oldumu sanmıştım belirtiler çoktu ama hasta oldum tabii psikolojikmiş yalnız idrarda koku hala var çocukluğumdan beri idrar yolu sorunum var gece hep kasıklarım ğrır sık sık wc ye giderim mesela..idrar yolu enfeksiyonu hamile kalmaya engel olurmu kendi kokum bile tuhaf geliyo bana hasta olmaya rağmen hamile olan varmıdır..bu ay işi sıkı tuttum gün aşırı artık bide yumurta günü koşturmacası ogünü farkedince 3 gündür tam çalışma :26::26::26: yoruldum bu sıcakta gelsin artık yumoşum...
bu ay inşallah hepimizin yüzü güler allahın izniyle...

canım benim hapimiz sınavdayız benim oğlumda 4 sene sonra geldi hemde tam umudu kestiğim anda artık o ay doktora zorla gidiyodum çağırdığı için işte olmuycak diyodum ha tedavi sırasındada başıma ne geldi bak:
en son doktora gittim bana bunlar bunlar yapıldı 4 senedir dedim ve sana aşılama yapalım dedi klomen verdi içtik iki güne bir kontrole çağırıyo 16mm olmuş 18 mm olmuş falan yumurtlama takibiişte yumurta 20 mm oldu yarın gel dedi eşinle aşılama yapcak yani dediği gün gittik sorduk doktor yok beni birine emanet ettimi diyorum yok diyolar ne yapıcaz dedim yüzüme bakıyolar doktor yurt dışına seminere gitmiş tel istedim neyse ulaştı eşimdoktor aynen şöle zaten eşinin yumurtası yotu başladım ağlamaya eve gittik ağlaya ağlaya sonra eşime beni has götür dedim gidelimmi gitmeyelimmi derken gittik başka doktora doktoru şikayet ettim ve beni muayene etti yumurta çok güzel ben buna aşılama yapmam dedi zaten çatlamak üzere ama garanti olsun dedi çatlatma iğnesi verdi ve oğlum oldu alaha sığın en ümitsiz anında yüzünü güldürüyo

kızzlaaarrrr lütfen yardım :94: 3 gündür falan peynir kesiği tarzında beyaz akıntım var.kasığımda batmalarda oluyo ara ara bide akşama kadar hiçbişey yemek istemiyo canım.sizce bunlar hamilelik belirtisimidir :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…