Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

fıstıklar ben çıkıyorum kendinize iyi bakın hepinizi kocaman öpüyorum

turkiyede millet dunyanin parasini veriyo o testlere burda yani ingilterede o kadar ucuzkii
2 milyon falan icindede 3 tane test var ve yuzde yuz guvenilirr
hep kaninami baktirdin bekledinmi yoksa

hadi allah tamamına erdirsin canım ya çok sevindim benimde bat bugün bekliyorum wc ye girip çıkmaktan canım çıktı bide 2 gündür sigara içmiyorum bırakmaya niyetlendim daha bi sitres oldum offfffff ooooooooooofffffffffffff

selamlar bizde bikaç aydır bebiş çalışmalarına başlamıştık ilk ay olmadı 2. ayımda ovulasyon günlerimi hesaplamıştım ve ertesi günğ sağ kasık ağrım başladı hemen farkettim değişikliği kadın doğuma gittim kan testi yaptılar çıkmadı ultrasonda çıkmadı
ancak bulantım kasık ağrım devam ediyordu
regli günümde sadece leke geldi
bikaç gün önce göğüslerim şişti karnımda çizgi oluştu zaten anladım hamile olduğumu hemen test aldım yaptım pozitif çıktı hastaneyede gittim ordada idrar testi yaptılar pozitif çıktı
yarın jinekoloğa gideceğim bakalım ne kadarlık ne durumda öğreneceğim.
inşallah herkes sağlıklı güzel bir hamilelik dönemi geçirir
allah herkesin bebişini korusun

tebrik ederim cnm allah kucağına alamayı nasip etsin inş benden sana ufak bi tavsiye deterjan ve çamaşırsuyu gibi şeylerden uzak dur

tebrik ederim canım hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin.

ayyyyyy rabbim kucağına almayı nasip etsin kendine dikkat et canım
benimde bugün batım merak ediyorum senin regliden öncemi sonramı belli oldu yada nekadar sonra kan testi yapıp çıkmadığına göre reglinden önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…