Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

geçmiş olsun zeynepcim üzüldüm talihsizlik resmen.şimdi nasılsın?nazar deyiyor tobiğimize galiba

sen de benim gibi düşünüyorsun zeyno demek. Vallahi iyice bi geçsin sabredicem bu sefer inşallah sonra yapıcam ne yapacaksam

benim adetimedaha var 24 de yapmam bikaçgün geçmeden çünkü negatif görmek istemiyorum artık

günaydın kızlarrr. kısmetse bugün öğleden sonra yolculuk başlıyor gitmeden azıcık takılıyım dedim :2: nasılsınız?

günaydın canım hayırlı yolculuklar dileyelim şimdiden çabuk gel ama özletme sohbetin çok hoş

kizlar gunaydinnnnnnnnn
benim bata sadece 5 gun kaldi,nasi gecicek bilmiyorum ya,kafayi yedim artik
24 saat hamilelik dusunulurmu yaaa
bide salak bi sekilde dun test yaptim :)
tabiki negatifff
he bu arada acayip bi sislik var karnimda,solemesi ayip gazda var daha cok aksamlari oluyo
onun disindaa biseyim yok

kızlar yazıp yazmamakta tereddüt ettim ama yazıcam.dün sabah ki testin sonucunda 2.silik çizgiyi gördüm ama ne zaman çıktığını bilmiyorum.bu sabah tekrar bir test yaptım ilk 5 dk içinde 2.silik çizgiyi yine gördüm ama dünküne göre biraz daha belirgindi.bugün bat günüm.sabaha karşı da adet olacak gibi sancılandım dedim kesin geliyor benim kırmızılar.yarın kan testine gidicem.sizce nedir durum fikrinizi alabilir miyim?kan testinde çıkmazsa çok üzülürüm o yüzden olumsuz sonuca da hazırlıyorum kendimi ve bekliyorum

tatlım o gaz sorunu bende de oldu 2 gün önce.afedersin gazman oldum resmen davul gibiydim.beklemekten başka çare yok ki

canım hadi hayılı olsun varsa kanda çıkar artık diye düşünüyorum çünkü idrarda çıkan kanda haydi haydi çıkar hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz

benim de 3 gün kaldı canım yaaaa ama bende geçen haftaki karın şişlikleri kasık ağrılar falan kaybolmuş kadar az bi de göz bebeği büyümesi diyorlar ya aynada kendime gözlerime bakmaktan çok sıkıldım aynalardan nefret ettim valla yaaaa önümüzdeki hafta artık ak kara belli olur.

tatlım o gaz sorunu bende de oldu 2 gün önce.afedersin gazman oldum resmen davul gibiydim.beklemekten başka çare yok ki

cnm insallah hamilesindir yaaa,eger ikici cizgiyi silik bile gorduysen yuksek ihtimal hamilesin
olmayan biseyi cikarmaz cunku benimde ilk hamileligimde cok silik bi cizgi vardi hamileydimmm
ayy hadi insallahhhh,fazla streslenmeee,sakinlestirmeye calis kendini
burdan su sonucu cikarabilirmiyhizzz
gazin var gazim var
hamilesin hamileyimmm:))))

canım hadi hayılı olsun varsa kanda çıkar artık diye düşünüyorum çünkü idrarda çıkan kanda haydi haydi çıkar hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz

tşk ederim nazcım hayırlısı elbette.burda bazı arkadaşların pozitif çıkıp kanda negatif çıktığı oluyor inşallah öyle olmaz çok korkuyorum aslında.inşallah güzel haberler verebilirim size

aynen ya kafayi yicem bende bide kirpiklerin karismasi diolar
yok gozbebgi kirpik yok karin altinda cizgi gogusler karin derken sapittik iyice yaa:)))

ayyy hadi inşallah tatlım cümlemize.kandilde çok dua ettim isteyen herkese rabbim hayırlı sağlıklı bebecikler versin diye.o mübarek gecede kapısından geri çevirmez umarım Allahım dualarımızı

ayyy hadi inşallah tatlım cümlemize.kandilde çok dua ettim isteyen herkese rabbim hayırlı sağlıklı bebecikler versin diye.o mübarek gecede kapısından geri çevirmez umarım Allahım dualarımızı

testinin markasi ne o diger arkadas yanlis cikan testin markasini verdi
bebelec miymis neymiss
o test yanlis olmasi sebebiyle cok meshurmus zaten internette

bebelec miymis neymiss

o yanlış olanı söyledim eşime ondan varsa alma dedim.ilk yaptığım test galenik marka bunu dün yaptım,2. bu sabah yaptığım da fortune marka.yeni aldığımız da acon device diye bir marka.yarın sabah yapıcam onu da

evet yaaa iyiki söyledi boşuna yapmayalım bir de erken haber vweren testler varmış yani vaktinden önce haber verebilecek kadar hassas algıladığı için ama markasını bilmiyorum malesef. ben hayatım boyınca hiç yapmadım idrar testi

bebelec miymis neymiss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…