Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

yaa kızlarr ama bana kımsecikler cvp vermedi 520.sayfada bsey yazmıstım lutfen bılgısı olan bana akıl versn napıcam bennn aklım karıstı:KK43::KK43::KK43:

yaa kızlarr ama bana kımsecikler cvp vermedi 520.sayfada bsey yazmıstım lutfen bılgısı olan bana akıl versn napıcam bennn aklım karıstı:KK43::KK43::KK43:

sen bilirsin ama eğer aklında soru işareti varsa yeniden başka yerde bir daha yaptır testi. ama kendini olumluya da olumsuza da hazırla canım.

kan testinde yanılma olmaz die biliyorum ama pek içine sinmemiş idrar testi yapmısmıydın peki

sen bilirsin ama eğer aklında soru işareti varsa yeniden başka yerde bir daha yaptır testi. ama kendini olumluya da olumsuza da hazırla canım.[/QUOTE ya cnm zaten ben alıştrdım ama boyle ıkı gun ard arda bı ton olay yarattılar alt tarafı negatıf veya pozitif denıcek nasıl laboratuarsa kanlar makınede kalmıs ıslem yaparken sıstem bozulmus o yuzden gecıktı sonucu almam sonucu telefonla ogrendm zaten acıkcası bu sıstem olayına takıldım benım canımı sıkan bu negatıf olması dgl zaten bu ay gıdıcektm doktora en azından dahada hastalanmazsam gderım belkı kıst falan olmustur ona bakarlar hemde tup bebekmı ne olucaksa karar verılsın en azından durumumu ogrenrm:KK69::KK69::KK69:

ya cnm zaten ben alıştrdım ama boyle ıkı gun ard arda bı ton olay yarattılar alt tarafı negatıf veya pozitif denıcek nasıl laboratuarsa kanlar makınede kalmıs ıslem yaparken sıstem bozulmus o yuzden gecıktı sonucu almam sonucu telefonla ogrendm zaten acıkcası bu sıstem olayına takıldım benım canımı sıkan bu negatıf olması dgl zaten bu ay gıdıcektm doktora en azından dahada hastalanmazsam gderım belkı kıst falan olmustur ona bakarlar hemde tup bebekmı ne olucaksa karar verılsın en azından durumumu ogrenrm:KK69::KK69::KK69:

anlıyorum seni canım ama içinin rahat etmesi için başka bir yerde bir daha tahlil yaptırmaktan başka çare yok gibi geldi bana. en azından rahat edersin.
tabii mutlaka doktora da git. nedenini araştır bir bakalım.

cnm yrn bi test alıp yapayım diyorum:KK37:

hadi bakalım hayırlısı olsun o zaman ne deyim canım :) umutla güzel haberler bekliyorum senden :)

kan testinde yanılma olmaz die biliyorum ama pek içine sinmemiş idrar testi yapmısmıydın peki

yok cnm arada lekelenme olunca bıde adet ıkı gun gecınce kesın olsn dye kan testı yaptrdm ama nasıl labaratuarmıs anlamdım benı delı ettıler kafamıda karstrdılar bakalım bu hafta ıcıne kadar olmzsam bana yne tedavı yolu gozukuyr :KK5::KK5:

anlıyorum seni canım ama içinin rahat etmesi için başka bir yerde bir daha tahlil yaptırmaktan başka çare yok gibi geldi bana. en azından rahat edersin.
tabii mutlaka doktora da git. nedenini araştır bir bakalım.

hadi bakalım hayırlısı olsun o zaman ne deyim canım :) umutla güzel haberler bekliyorum senden :)

eşim basta kan tahlılı yaptrmamı bıle istemedı o gun boyle yaptklarını gornce o bile negatif sonuc bekledıgı halde guvensizlik olustu o gedelım ptesı yaptralım sonra doktora gderz dyr ayy kan verırken bayılan ben şimdi masallah kan vermeye doyamadımm bu hayat nelerı gösterıyr ınsana valla:KK69::KK69::KK69:

eşim basta kan tahlılı yaptrmamı bıle istemedı o gun boyle yaptklarını gornce o bile negatif sonuc bekledıgı halde guvensizlik olustu o gedelım ptesı yaptralım sonra doktora gderz dyr ayy kan verırken bayılan ben şimdi masallah kan vermeye doyamadımm bu hayat nelerı gösterıyr ınsana valla:KK69::KK69::KK69:

napalım canım böyle böyle hayatın her yüzünü görüyoruz işte. Rabbim beterinden korusun. Canım ben çıkıyorum artık herkese iyi geceler. durumunu burdan haber ver mutlaka. Görüşürüz kızlar. Allaha emanet olun.

napalım canım böyle böyle hayatın her yüzünü görüyoruz işte. Rabbim beterinden korusun. Canım ben çıkıyorum artık herkese iyi geceler. durumunu burdan haber ver mutlaka. Görüşürüz kızlar. Allaha emanet olun.

amın cnm gercektende oyle rabbım beterınden korusun sna ıyı geceler sızlerı hbrsz bırakmam alıskanlık yaptı zaten ayrı:KK64::KK64::KK64:lamıyrm sızden

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

kızlar, hamile kalmayı planlamaya başladığımdan beri bu siteyi takip ediyorum. ahdım vardı, eğer kalırsam burda sizlerle mutluluğumu paylaşacaktım. bu akşam gecikmenin 6. günüydü. bat 11 temmuz ama bu akşam eşimle iki adet test aldık ve ikisinde de çift çizgiyi gördük.. allah hepinizin gönlüne göre versin, sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin hepimize.. umarım bu ay kalmak isteyen herkesin gönlüne göre olur.. çok mutluyum çooookkk.. diğer taraftan şaşkınlık ve heyecan girdi kalbime. nedense o andan beri hep dalıp dalıp gidiyorum.. çok tuhaf, bi okadar güzel bir duygu. bu ay çok sinirli, huzursuz ve mutsuzdum.. şimdi hepsini buna bağlıyorum.. allahıma şükürler olsun, inşallah sağlıklı olur evladım. bi an önce pazartesi olsun da doktora gidiyim sabırsızlanıyorum

kızlar, hamile kalmayı planlamaya başladığımdan beri bu siteyi takip ediyorum. ahdım vardı, eğer kalırsam burda sizlerle mutluluğumu paylaşacaktım. bu akşam gecikmenin 6. günüydü. bat 11 temmuz ama bu akşam eşimle iki adet test aldık ve ikisinde de çift çizgiyi gördük.. allah hepinizin gönlüne göre versin, sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin hepimize.. umarım bu ay kalmak isteyen herkesin gönlüne göre olur.. çok mutluyum çooookkk.. diğer taraftan şaşkınlık ve heyecan girdi kalbime. nedense o andan beri hep dalıp dalıp gidiyorum.. çok tuhaf, bi okadar güzel bir duygu. bu ay çok sinirli, huzursuz ve mutsuzdum.. şimdi hepsini buna bağlıyorum.. allahıma şükürler olsun, inşallah sağlıklı olur evladım. bi an önce pazartesi olsun da doktora gidiyim sabırsızlanıyorum

Allah tamamına erdirsinn tatlımmm:nazar:

iyiiym kızlar sağolun:KK19:..misafirlere patlıcan yemeği pilav dövme çorbası yaptık..:KK39:
akşamada biber dolması var geliyosanız çoğaltim:KK1:

bi hamile yok galiba..listedekiler beklemedemisiniz hala test yapan yokmu?

canım ben bu listede yoktum. ama foruma da yazdığım gibi bu akşam hamile olduğumu öğrendim ve çoook mutluyum :nazar: çift çizgiyi gördük sonunda allahıma şükürler olsun. inşallah allah sana da nasip etsin. her ne kadar başta orada olmasam da şimdi bebek geldi diye listede yer almak isterim.. tabi sen de beni eklemek istersen :KK49:

Hayırlı olsun, çok sevindim, darısı herkesin başına inşallah...:)

Allah tamamina erdirsin cnm ne guzel bi haberr,hamilesin ya duan tutar senin bizede dua et:)
bide belirtilerin varmiydi anlatirmisin biras

X