Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlarr ben de temmuzda hamile kalmak istiyorum...hayırlısıylaaa

bu stresi yasayacana al bak ama güvenme kendini sikma git kanda bak bence

hersey olacana varir bende cok heyecanliyim ama kendime degilllllllllllll sizlere ben umudu kaybettim kist yollari beni bekliyor sanirim ya karisigim bilemiyom ki

canım benim sağol. senin o doktoru gelip ben vuracam az kaldı deli mi ne beeee :KK47:

haklısın canım 2 gun zor geceek

ama dayanamıyorum diyorsan bugünden bir özele gidip kanda baktır canım. haklısın günler geçmek bilmiyor. ama sonucun olumlu olacağını düşün dayan :KK62:

Günaydın kızlar tombisim canım benim sen o dr slm söyle benden yumurtalrın büyük canım kiste dönüşebilir başka dr gitsene yaw iğne olman gerek sonra 6 ay kist tedavisi veriyolar
günaydin haticem ben zaten her büyümede panige kapilip dr. dr gezdim dünde yemek dönüsü bir baktim res. yani dr hemen girdim adam icimi rahatlatti ama kist olursa ne yapalim su an tek derdim ay sonundaki teslimatimiz bu benim herseyiyle kendim yaptigim ilk is kendimin ispati onun heyecani korkusu da var ama iki gün önceki panigim yok canim sanirim beynen kendimi kiste alistirdim senin kac gün var adete

haklısın canım 2 gun zor geceek
ya düsünme katil topige zamanin nasil gectini anlamazsin sikilirsan söyle kuduruklasiriz canim sik disine be iki gün

en iyisi ben eşimi arim gelirken test alırsa pAZAR bakarım almazsa pztsyi mecbur beklerım

günaydin haticem ben zaten her büyümede panige kapilip dr. dr gezdim dünde yemek dönüsü bir baktim res. yani dr hemen girdim adam icimi rahatlatti ama kist olursa ne yapalim su an tek derdim ay sonundaki teslimatimiz bu benim herseyiyle kendim yaptigim ilk is kendimin ispati onun heyecani korkusu da var ama iki gün önceki panigim yok canim sanirim beynen kendimi kiste alistirdim senin kac gün var adete

ya düsünme katil topige zamanin nasil gectini anlamazsin sikilirsan söyle kuduruklasiriz canim sik disine be iki gün
canım sabah 5 e kadar uyuyamdm sabahda 9.30 kalktım nie böle yapıom kendime bilmıorum

bu stresi yasayacana al bak ama güvenme kendini sikma git kanda bak bence

hersey olacana varir bende cok heyecanliyim ama kendime degilllllllllllll sizlere ben umudu kaybettim kist yollari beni bekliyor sanirim ya karisigim bilemiyom ki

tatlım başka bir doktora gitsen denemekte fayda vardır sanırım

Canım ben perşembe akşamı gittim 3 yumurtam varmış bu akşam yine gidicem iğnemi vurucak sonra bekleme :KK76:

canım benim sağol. senin o doktoru gelip ben vuracam az kaldı deli mi ne beeee :KK47:
bunu dün esimlede konustik ama allah doktorun yüzüne baksinda böyle birsey olmasin benimki delini önde gidenidir yeminle varini yogunu döker isi gücü birakir ugrasir dr. da bunu bilir yani benim dr. bizi uzun zamandir tanir ama isin espirisi ama gercekten onu o zaman mahkemeye veririm bizim burda sistem biraz farli calisiyyor

ama dayanamıyorum diyorsan bugünden bir özele gidip kanda baktır canım. haklısın günler geçmek bilmiyor. ama sonucun olumlu olacağını düşün dayan :KK62:
düsünsene iki gün sonra belkilerin olmadadnkanda görüp sevinecez bebk geliyor tey tey teyyyyyyyyyy

günaydın kızlaaaar, ben de ovulasyon testini yaptım yine negatif. pozitifi görecekmiyim bakalım bu ay?

hoşbuldukkkk ben bat hesaplamıyom artık tatlım ,, herşeyi akışına bırakmaya karar verdim...sizler için sorun olmaz di mi arkadaşlarrr

bizlik sorun yok canım ama listeye adın eklensin diye sormuştum tabii sen bilirsin hayırlısı bakalım.

3 ayri dr. gittim daha ne yapiyim elimde yimirta gezdirecem kadar gezdirdim artik hayirlisi

hayırlısı olsun tatlım olacaksa olur zaten.çok mu üstünde duruyoruz acaba ondan mı böyle oluyor.ayy güzel haberlere ihtiyacım var sabah sabah moralimi bozdum.iyi haberleri alırız umarım

Kızlar benim yumurtlamam dün başlamış, hesapladım şimdi nasıl unuturum :KK3: gerçi dün kandildi bişey yapamazdık da şimdi ben de hiç akıntı falan yok acaba yumurta yok mu , ben iyice allak bullak oldum yaa :KK31: son gaz çalışmalara devam inş tutar bu ay 20 sine kadar sürem var , dua edin kızlar yaaa, bu arada dün hepiniz için dua ettim Rabbim kabul eder inşallah:emir_bebek:

Kızlar benim yumurtlamam dün başlamış, hesapladım şimdi nasıl unuturum :KK3: gerçi dün kandildi bişey yapamazdık da şimdi ben de hiç akıntı falan yok acaba yumurta yok mu , ben iyice allak bullak oldum yaa :KK31: son gaz çalışmalara devam inş tutar bu ay 20 sine kadar sürem var , dua edin kızlar yaaa, bu arada dün hepiniz için dua ettim Rabbim kabul eder inşallah:emir_bebek:

hadi hayırlısı diyelim serfikcim.gün aşırı çalışmaya devam et.bizimki de bundan önceki kandile denk gelmişti son günü de kayınvalidem bende kaldı bişi yapamadık :2::2::2::2:

X