Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canim bunun öyle kesin bir tarihi yok ama sen akintidan kontrol et her vücüt degisiyor tabii yumurtada her ay ayni tarihte catlamiyor yanibir kac gün önce yada sonra olabiliyor agri olmak zorunda da degil dualarin icin sagol bende hep ediyorum rabbim sesimizi duysun

1. sayfada liste var ordan bakabilirsin. ekli değilsen tal gelince ekler mutlaka. o zaman bu dönem yumurtlama dönemin galiba değil mi?

açıkçası bende adet düzensizliği var canım en son 29 haziranda regl oldum normalde 29 temmuz bat olmalı diye yorumladım çünkkü adet tarihim hiç beli olmuyor

hadi hayırlısı diyelim serfikcim.gün aşırı çalışmaya devam et.bizimki de bundan önceki kandile denk gelmişti son günü de kayınvalidem bende kaldı bişi yapamadık :2::2::2::2:

İnş canım yaa , senin de kötü olmuş kayınvaliden başka gün bulamamış mı hay Allah ım, inş bu ay olur canım evde yokuz dersin

tombişcim dün ilk defa iki damla şeklinde çok tuhaftı ama damlacık gibiydi beyaz akıntı oldu şeffaf değil ama yazdım hemen zaten , yumurtlama başlangıcı olabilir mi acaba

açıkçası bende adet düzensizliği var canım en son 29 haziranda regl oldum normalde 29 temmuz bat olmalı diye yorumladım çünkkü adet tarihim hiç beli olmuyor

anladım canım. hayırlısı olsun baklalım. inşallah bu ay olmayacak adetin :)) bu aralar yumurtlama dönemin o zman

niye sıkılıysun tombişim bu arada şeyi sorucam ben sana kist falan dedin ya. hap kulandığındamı oldu?
ben 3 aydir klomen kullandim ama hic bu denli büyümemisti bizim burda kist icin kokma olmaz diyorlar sizin kiler baska ben anlamadim ki bu isi

tombisim senin olursa ilk bebeğin mi olacak bebişin var mı
benim de askiminda ilk olacak ben 34 o 41 yasinda hatta esim tarafinin da ilk torunu

ben 3 aydir klomen kullandim ama hic bu denli büyümemisti bizim burda kist icin kokma olmaz diyorlar sizin kiler baska ben anlamadim ki bu isi

benim de askiminda ilk olacak ben 34 o 41 yasinda hatta esim tarafinin da ilk torunu

hayırlısı olsun tombişş

kizlar ben pek rüya görmem simdi okurken aklima geldi rüyamda yatak örtüleri perdelr felan gördüm ama yenimi eskimi hatirlamiyom artik rüyalarim bile dengeye sasirtti

benim de askiminda ilk olacak ben 34 o 41 yasinda hatta esim tarafinin da ilk torunu[/QUOTE]

allahım isteyen herkese versin inşallah sağlıklı birer bebecik.göbüşler kucaklar bebiş dolsun bizim de ilk olacak olursa eğer.

anladım canım. hayırlısı olsun baklalım. inşallah bu ay olmayacak adetin :)) bu aralar yumurtlama dönemin o zman

yumurtlama dönemimi akıntıdan takip ediyorum canım umarım doğrudur çünkü mayısta bıraktım korunmayı ve folik asite başladım bu ay çok umutluyum ama bu düzensizlik kafamı karıştırıyo inşallah Allah yardım eder

allahım isteyen herkese versin inşallah sağlıklı birer bebecik.göbüşler kucaklar bebiş dolsun bizim de ilk olacak olursa eğer.[/QUOTE]

benim de ilk olacakkkkkkkkkk

kizlar benim ekran donuyormu ne bakiyom kimse birsey girmemeis sonra sayfa ceviriyom birde bakmissinki atlamis sizde de oluyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…