Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Orası öyle tabi..Ama sanmam hissediyorum gelecek kırmızı...:KK14:
gelirsede gelsn o bizden korksun öteki aya başarcaz allahın iznyle tatlım yanındayım ben dediklerimi yap bak görcen inş benmde canm sıkkın tartıştım benmkiyle gittk kan testine beta cihazları yokmş 2 gün sonra sonuç çıkacakmş dedi yapmadm eczaneden test al dedm bide ondan yapayım dedm aldıklarımız neydi diyo onlar yanlışmı dedi kızdm bende test filan yapmıyom dedm

gelirsede gelsn o bizden korksun öteki aya başarcaz allahın iznyle tatlım yanındayım ben dediklerimi yap bak görcen inş benmde canm sıkkın tartıştım benmkiyle gittk kan testine beta cihazları yokmş 2 gün sonra sonuç çıkacakmş dedi yapmadm eczaneden test al dedm bide ondan yapayım dedm aldıklarımız neydi diyo onlar yanlışmı dedi kızdm bende test filan yapmıyom dedm

Amannn seninkide bi hoşmuş yani.:KK20:..Benimki olsa sevinçten nereye gidip ne alacağını şaşırırdı paniktir biraz:KK16:...İnşllh cnm ya çıkmadık candan umut kesilmez ama işte ne bileyim sabrım mı yok ne:KK25:

Amannn seninkide bi hoşmuş yani.:KK20:..Benimki olsa sevinçten nereye gidip ne alacağını şaşırırdı paniktir biraz:KK16:...İnşllh cnm ya çıkmadık candan umut kesilmez ama işte ne bileyim sabrım mı yok ne:KK25:

ne biliym şaşırdı napçagını bilemedi hatta inanmayıp 2 gün sonra regli olursn sen dedi

ben eklendimmi listeye acaba nasıl görücem dün yazmıştım bat 29 temmuz diye

1. sayfada liste var ordan bakabilirsin. ekli değilsen tal gelince ekler mutlaka. o zaman bu dönem yumurtlama dönemin galiba değil mi?

Günaydın kızlar, dün gece bebişimi rüyamda gördüm in., gerçeğini de görmeyi nasip eder Rabbim, hepimize tabi ki:)

Ancak bir sıkıntım var sürekli beynimi kurcalıyor:KK31: geçen pazardan beri (adetim o gün bitti) sağ yumurtalıkta sürekli olmasada bir sızlama var rahatsız etmiyor ama sızlıyor , salı günü dr. gideceğim umarım kistin var demez, geçen ay gayet temizdim hiç problemin yok dedi .

İki aydır korunmuyoruz geçen ay çalışmalara başladık, eski yöntemlerle korunuyorduk:) eşim uzun bir aradan sonra ilk defa çok afedersiniz içime boşaldı acaba bunun etkisiyle benim yumurtalıklar harekete mi geçti çünkü son adetim de müthiş derecede kanamam oldu, parça parça ilaç içmek zorunda kaldım içim söküldü resmen , ne dersiniz kızlar bi akıl verin bana salı gününe kadar yiyip bitireceğim kendimi :18:

günaydcin hanimlar nasilsiniz dün bir giremedim agiz tadiyla neyse bu gun okurum artik yeni güzel bir haber varmi kötü haber istemiyom

günaydcin hanimlar nasilsiniz dün bir giremedim agiz tadiyla neyse bu gun okurum artik yeni güzel bir haber varmi kötü haber istemiyom

hoşgeldin tombişim. melek dün israr testinde çift çizgiyi gördü :emir_bebek: ama kan tahlili için pazartesiyi bekliyor onun dışında bir haber yok henüz. sen naıl oldun canım geçti mi sinirin :KK1:

günaydın arkadaşlar listeye baktımda henüz güzel bir haber gelmemiş sanırım.inşallah temmuzun diğer yarısı uğur getirsin tüm listeye.Ben bir süre giremeyeceğim yatılı misafirlerim geldi arada uğramaya çalışsamda diğer topikle Ağustos başından sonra tam ilgilenirim inşallah.

o arada ağustosa kaydolmak isteyenler lütfen bana özel mesajla ulaşsın.bu mesajı göremeyene sizde lütfen söyleyin ya diğer topiğe yada bana özel mesajla ulaşsınlar çünkü burası aktif olduğu için takip etmem okumam çok zor olacak.

diğer topik http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/452667-2011-agustosda-gel-bebek-gel-diyenler.html

Son düzenleme:
X