Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hepımız ıcın bo bol dua edıyrm zaten bu gecede edıcem rabbım bu gece hepımıze saglıklı hayrlı evlatlar yazsın yuzumuzu guldursun hepınıze cok tesekkur ederım desteklrnz ıcn hepınızı sevıyrm :KK43::KK43::KK43:

slm kızlar sanırım ben hamileyim iki test yaptım ikiside silik hemde farklı testler ayrıca bata 3 gün var gerçi sabah idrarıyla tekrar yapçam

canım benim ne güzel haber ya:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: nasıl bir tedavi uyguladın ben yeniyim kimseyi tanımıyorumda ondan soruyorum bende bu ay çatlatma iğnesi oldum 11. günüm bekliyorum çook sabırsızlanıyorum senin kaçıncı günündü bende yapsammı acaba:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Yumurta çatlamasına yardımcı ve kolay hamile kalma kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü ile kolay hamilelik formülü:

Kuru İncir Kürü Nasıl Yapılır?

Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2×21U+7A

U= 21 gün uygulanır
A= 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

Adet düzensizliği ve pcos polikistik over tedavisi için Soğan Suyu kürü yapılışı konulu yazımız için tıklayın: İbrahim Saraçoğlu soğan suyu kürü

biraz araştırma yaparken bu kürü gördüm bu ay hamile kalmaz isem deneyeyim:KK49:

slm kızlar sanırım ben hamileyim iki test yaptım ikiside silik hemde farklı testler ayrıca bata 3 gün var gerçi sabah idrarıyla tekrar yapçam

şimdiden hayırlı olsun canım. İnşallah kan testiyle de netleştirirsin. hadi bakalım güzel haberler başladı :KK66:

kızlar sabahtan berı uyuz oldum test sonucunu bekledım buyuk bır heyecanla yuregım agzımdddn cıkıcak gıgıydıkı neyse sonucc geldı bosuna heyecan yapmısım sonucc negatiff bakalım ne zaman gelıcek kırmızılar :KK43::KK43::KK43:

canım hayırlısı böyleymiş demekki. Üzme kendini lütfen. İnşallah olacak hepimizin bebeği ama sabredip beklemekten başka yapılacak bişey yok maalesef :KK43:

çok üzüldüm tatlım hayırlısı olsun bir dahakine inşallah.bu gece bol bol dua et.ben de edicem hepimiz için öpüyorum canım:KK54::KK54::KK54:

hayırlısı olsun canım benim geç olsun güç olmasın
kaç senelik evlisin benim 4. senemde olmuştu allah sınav veriyor işte bizede sabretmek düşüyor :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

çok sevindim canım:KK64::KK64::KK64::KK64:darısı hepimizin başına bu senin kaçıncı denemendi? bu mubarek gecede bol bol dua edelim rabbim hepimizn duasını kabul etsin

kızlaaar merhaba,

ovulasyon testlerine başladım ya günler geçmek bilmyor :) bugün 7. günüm ama ben başladım belki erken yumurtlama olur :) spirulina ve evening primrose oil etkili olursa süper!

kızlaaar merhaba,

ovulasyon testlerine başladım ya günler geçmek bilmyor :) bugün 7. günüm ama ben başladım belki erken yumurtlama olur :) spirulina ve evening primrose oil etkili olursa süper!

inşallah sonuç istediğin gibi olur canım. biz şimdilik heyecanla gün sayıyoruz sonuç bekliyoruz bakalım.

kızlaaarr tatildn döndüm, haberler var mı ? benim bat 23 temmuz daha çok var, ama döner dönmez kayınvalidem hamile olduğumu düşünmeye başladı ben de anlam veremedim:KK9: hayırlısı olsun,ovulasyon testinde pozitifi gördüm bu ay 14.gün, hatta 15.gün de gördüm, bu bal tarçın çörek otu yumurtlamamı sağlıyor gerçekten, kalmazsam yine kullanıcam.. fortel erken test aldım bu arada yarın 7 gün kalmış oluyor, çok erken ama bi ihtimal pozitifi görürsem diye merak içindeyim sabah idrarımla yapıcam sanırım:KK1: bu gece çooook dua edin, birbirimize dua edelim, Rabbim hayırlısıyla ol desin ve olsun bu iş, amiinnn

kızlaaarr tatildn döndüm, haberler var mı ? benim bat 23 temmuz daha çok var, ama döner dönmez kayınvalidem hamile olduğumu düşünmeye başladı ben de anlam veremedim:KK9: hayırlısı olsun,ovulasyon testinde pozitifi gördüm bu ay 14.gün, hatta 15.gün de gördüm, bu bal tarçın çörek otu yumurtlamamı sağlıyor gerçekten, kalmazsam yine kullanıcam.. fortel erken test aldım bu arada yarın 7 gün kalmış oluyor, çok erken ama bi ihtimal pozitifi görürsem diye merak içindeyim sabah idrarımla yapıcam sanırım:KK1: bu gece çooook dua edin, birbirimize dua edelim, Rabbim hayırlısıyla ol desin ve olsun bu iş, amiinnn

melek sanırım hamile. idrarda çift çizgiyi bugündn görmüş kanda baktıracak bu iyi haber. kötü haber ise asena bebişini kaybetti :KK43: hayırlısı olsun baklaım senin içinde.

Yüce Rabbim, hiçbir isteyenin karnını boş bırakmasın inşallah ... bu gece birbirimiz için de bol bol dua edelim kızlar ..

bebeişini kaybeden arkadaşıma sabır diliyorum, benim de başımdan geçti, insan mahvoluyor, ama çabuktoparlanıp hayata tutunmak lazım, bebek olmazsa da hayat devam ediyor, Allah ne isterse o olur, melek arkadaşımıza da sağlıklı hamilelik diliyorum, tebrik ediyoruum, valla yarın eşimin kardeşi evleniyor, ve hemen bebiş yapmayı düşünüyorlar, beni daha da bi stres sardı, şimdi hemen bebekleri olur inşallah tabi Allah isteyen herkese versin de bütün sülalE
Gzlerini bana dİkecekler yine, siz daha büyüksünüz hani bebek diye, AYY YİNE STRES OLDUM BAKK, Allah ım dualarımı kabul etsin artık :emir_bebek:

selam lızlar ben geldim nasılsınız bakalım tatil tarihimiz belli oldu 9 ayın birinde yola çıkıyoruz gerçi pek tatil sayılmaz ama memlekete gidicez:KK9::KK9::KK9:

kizlar iyi aksamlar hepinizee,
kandiliniz mubarek olsun,bu gecede hamile olabilmek icin bildiginiz bi dua varmi?
rabbim hepimizin gonlundekini tez zamanda versin insallahh

slm kızlar nasılsınız.bu güzel gece de inşallah hepimizin duaları kabul olur:KK19:

kizlar iyi aksamlar hepinizee,
kandiliniz mubarek olsun,bu gecede hamile olabilmek icin bildiginiz bi dua varmi?
rabbim hepimizin gonlundekini tez zamanda versin insallahh
canım ben birinden duydum daha yeni Enbiya suresi 87. 88. ayetleri abdestli olarak ilişkiden önce giyinikken Besmele çekip 3 kere okuyosunuz ben yeni deniyorum istersen dene duadan zarar gelmez rabbim isteyen herkese çocuk nasip etsin inşallah

X