Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

çıkacak çıkacak kanda da bak gör helal olsun be medari iftiharımız :) maşallah kız poponu kaşı nazar değmesin.

teşekkr şekerm ya darısı başınıza inş gerçi hala korku içindeym kan testini almadan ama hayırlısı artık

herkeste aynı belirti olmuyo tatlım kızların gögüsleri agrıyodu ama bende hiç yok mesela bendede kasıkta agrı var sanki reglim boşalcak gibi ıkınsam gelcek gibi hala

Eğer hastalanmaz ise (inşallah) ben ay sounda yapcam testi yani regl 1 hafta bi geciksin bakem sonra.

kızlar mrb bu belirtiler psikolojımızı okadar etkiliyo ki hamile moduna giriyoruz geçen ay bende burdan okudukça o kadar kaptırmıştım ki kendimi eşimide inandırmıştım resmen sonra kan tahlili yaptırdık koşa koşa,,,,, sonuç hüsrandı ikimizde çok üzüldük ertesi günde hasta olunca sadece hayal kırıklığı oldu bizde..bu tempo çok ağır çalış dur adet olcammı hamilemiyim diye stres yap geciktikçe iyce hamiş moduna gir aklımız gitmeden bebek yüzü görsek ya

bende kaçar kızlar yarın görüşürz duanızda benide unutmayın olurmu a.e.olun inş bu hayırlı gün hayırlı haberlere vesile olsun

kızlar sabahtan berı uyuz oldum test sonucunu bekledım buyuk bır heyecanla yuregım agzımdddn cıkıcak gıgıydıkı neyse sonucc geldı bosuna heyecan yapmısım sonucc negatiff bakalım ne zaman gelıcek kırmızılar

Ay bitanem yaaa senin kaçıncı gündü bugün adet geçmiş miydi

ayyy ben bu ınsanların umuuğünü sıkıcam gebertıcem ya arkadasım oglen facede yazmıs napıyrsn dye ıyım sen napıyrsn dedım cvp gelmeedı kapattım sımdı actım ardndan yazmıs bana aynen yazıyrm (işşş güç işte napım bende bebek varmı:) yazmıs allahım bu ınsanlar ne kadar tuhaf hee varr nuur topu gıbı kıstlerım var vereyımmı sanada yazıcm ahhh alllahım zaten moralım bozuldu nye bunaltıyrlar benı mılletın işi gücü kalmamış hiç

bugun 2gun gecmıstı adetımden sonuç kocaman 1,0cıkmıs olmadı malesef olması mucizeydi zaten o mücizemde gerceklesmedi malesef

üzme canım kendini bu mübarek gecede allaha dua et dualarımız kabul olur inşallah yüce rabbbim hepimize hayırlı ewlatlar nasip eder inşallah...
bana da diyolar canım nasılsın demeden bebek varmı yok ardından ne kadar tembelsin yada beceriksizsinpis bir sırıtma

çok üzüldüm tatlım hayırlısı olsun bir dahakine inşallah.bu gece bol bol dua et.ben de edicem hepimiz için öpüyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…