Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Benide aranıza alın..
bu bat dediğinz şey sanırm tahmini regl günümüz.
29 Temmuz benmkide..
Henüz oluştu bebek fikrimiz bu ay ilk heyecan olacak yani =))
Rabbim herkesn gönlüne göre versn sağlıkla gelsin bebeklerimiz...

ha aha aha aha aha aha :) öldürdün yaa beni burda gülmekten :) evet öyle oldu galiba yaaaaa sana yazmak istemiştim manyak gibi kendi kendime yazmışım :)

canım kendi kendinemi cevap yazdın

topiği yeni gördüm hemen yazayım dedim.. dün akşam itibariyle bizde korunmayı bıraktık.. ve dün yumurtlamamın başlangıcıydı... Allahım çok aratmaz hemen kavuşturur inşallah bebeğimize.. ve tüm isteyenleri de

inşallah bu liste bana uğurlu gelir. (bat 25 temmuz) inş müjdeli haberler vermk nasip olur

canım lekelenme hamile olma ihtimalini dahada güçlendiriyor bence sen hamilesin testtede çıktı daha ne olsun ki
yaa allah söyletiyor seni dereyi görmeden paçayı sıvamak istemiyorum..önce idrarda sonra kanda görmeliyim..dua edin..
hoşgeldn canım senide ekliyorum..
hoşgeldin canım batın kaç.. belki dün tutmuştur ne dersin
inşallah bu liste bana uğurlu gelir. (bat 25 temmuz) inş müjdeli haberler vermk nasip olur
inş. canım
bu kadar kalabalıkta hengamede nasıl da kaçmıyor birşey gözünden çok alemsin :)
bizden kaçmaz şekerim..de yazdığın cevabıda pek uyduramadım ondan dikkatimi çektii hahahaaa..:90:
Benide eklerseniz çok memnun olurum
ekleyim canım..maşallah bu ay hepimiz hamile kalırsak 2012 de patlama yaşanacak

Merhabalar kizlar...
Bende ikinci hamislik icin uğraşiyorum.şuanda 3. Klomen tedavisindeyim ne hikmetse tutturamadik :))))
İnsallah bu 3. Tutar allah herseyin hayirlisini versin..

Benide eklerseniz çok memnun olurum

hepiniz hoşgeldiniz arjkadaşlar sizlerle tanışmak çok keyif verici hamilelik topiğini düşünemiyorum aynı hızla devam eder inşallah.

kristal bebek ilk bebeğin ne kadarlık .2.hamilelik dedin değil mi yanlış anlamadım.

ayy yetişemediğim yerler listede eksiklik falan olursa dürtün beni.çok hızlıyız maaşallah gözümden kaçabilir..

nurun elindeki bebek gibi bi bebek gördüm rüyamda elime alıyorum kızmışş ayy hayırlsı

Son düzenleme:
ya of kızlar çok canım sıkkın adet olamıyorum bir türlü günüm bugün ama yok eşim 4 aydır yok şimdi gelio cuma günü o zamana kadar olup biter diye düşünüyodum yok gelmiyo bebek işi yatacak hemen olamazsam eşim bidaha 4 ay sonra gelecek:26:ne yapsam gelmesi için karnım filan ağrıyo ama yok gelmiyo

kızlar aksam görüsürüz dısarı cıkıyorum ben az alısveris yapayım da kendime geleyim
yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz

maydanoz suyu iç hemen söktürür canım.

nurun elindeki bebek gibi bi bebek gördüm rüyamda elime alıyorum kızmışş ayy hayırlsı

inşallah canım ya 1 gün arayla adet tarihimiz. inşallah ikimizinde ve burdakilerin nur topu gibi evlatlarımız olur bu ay göbişimize gelirler

sağlık ocağına gidip adet söktürücü ilaç yazdırabilirsin. hemen gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…