Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ya of kızlar çok canım sıkkın adet olamıyorum bir türlü günüm bugün ama yok eşim 4 aydır yok şimdi gelio cuma günü o zamana kadar olup biter diye düşünüyodum yok gelmiyo bebek işi yatacak hemen olamazsam eşim bidaha 4 ay sonra gelecek:26:ne yapsam gelmesi için karnım filan ağrıyo ama yok gelmiyo:KK58:

ay bi gidemedim:)))
cnm kekik ve adaçayını demle iç bende c işe yaramıstı stres yaparsan daha cok gecikir bide bol bol hareket et ip atla ok:KK55:

asena test yaptırmadın mı hala.bak orta yerimden çatlamak üzereyim :KK1:yapta gönlümüz bayram etsin :nazar:

benimde 10 gün var ama umudum yok bu ay yumurtlamadım galiba ağrım falan olmadı hiç.gerçi geçen ay ağrım olmuştu ama yine reglim geldi.pek bir nazlı bu bebişler yahuu:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

naz cığım gerçekten sanki bebek için biraz geç kalmışsın şimdiye kadar belki 2. 3. olabilirdi..hepimizden çok sana dua ediyorum..inş. en kısa zamanda hamile haberini alırsın,paylaşırsın..

bu arada aramızda erkek yok kaç yaşlarındayız kaçıncı çocuk paylaşalım..
ben 23 bitiyo 2. çocuğu düşünüyorum..

ben 76 liyim ilk olacak okuduktan sonra yazacam moralim kötü hemde iyi bekleyin naz beni oku

kizlar sonunda bürodayim ve sizinleyim dün dr. a gitmistim kan almisti kan sonucum gelmis ben gecen ay 2 haftaya yakin adet gecikmesi yasadim stresten saniyordum megerse kan degerim yüksek cikmis yani gebelik olusmus ama kese kendini atmis iyi yani NAZ dinle yasimizda bir sey yok yumurtada yapariz bir de catlatiriz kötü yani ben adetim gecikti diye persembeden itibaren aspirin almistim sabah ac karnina 3 tane sökülsün kirmizilar diye acaba hamileligi kendimmi bozdum hem nasil olur ya 8 yil d. hapi aldim ve ikinci ay neyse adam gel ilac verecem tutunsun spermcikler diye

TAL sana ates ölcme macerami anltmam lazim uyndim kahve kokusuna banyoya girdim aklima ates geldi bir yaataga kosusum vardi görmelisin neyse kendimi isittim ölctüm bir de sana akil veriyordum ya yastiginin altina koy diye bugün bilegime bagliyacam uyaninca göreyim bizim ki beni deli sanmaz demi

Temmuz ayında hamile kalmak isteyen arkadaşlar,batlarınızı ve müjdelerinizi bekliyoruz inş..
ησ|вαт |ηι¢к |∂υяυм

1|30haziran |asena_60 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
2|10temmuz |shm |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
3|10temmuz |gizi |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
4|13temmuz |mvkrnlk |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
5|15temmuz |rainbowcolors |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
6|15temmuz |toobe |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
7|17temmuz |sub |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
8|19temmuz |funda30 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
9|20temmuz |naz75 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
10|20temmuz |melek63 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
11|22temmuz |ulten33 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
12|22temmuz |berceste |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
13|23temmuz |greenmoon |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
14|24temmuz |zuzu38 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
15|25temmuz |lugesma |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
16|25temmuz |nurun |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
17|26temmuz |eylulgulu |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
18|26temmuz |tal |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29|27temmuz |tombistombis |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
20|27temmuz |psci |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
21|28temmuz |kristalkelebeK |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
22|29temmuz |cimy87 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
23|29temmuz |polanegri |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
24|29temmuz |ozlemcr |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25|29temmuz |_HaNDaN_ |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26|ağuststa inş|angel_ |çalışmalara devam:127:
27|ağuststa inş|pancem |çalışmalara devam:127:
28|ağuststa inş|haticemav |çalışmalara devam:127:
29| | |
30| | |

kızlar benide ekleyin bat 13 temmuz

selam canım şimdi okudum. Moral oldu sağol. yaşta sıkıntı yok diyosun ya. Devamını çok anlamadım reglin gecikti sanmışsın halbuki kimyasal gebelik mi olmuş bendeki gibi. Ben de o dönemde birsürü antibiyotik vs kullanmıştım röntgen çektirmiştim. Belki de ondan devam etmedi senin de benim de. Neyse hayırlısı buymuş.

Bak burayı iyi dinle ben internette hep ne okudum biliyor musun doktorlardan falan böyle kimyasal gebelik sonrasındaki ay hamile kalma olasılığı çok yüksekmiş vallahi bak. Nedense öyle bir de diyorlar ki bu yumurtayla spermin birleşmesi ama tutunmadan regl ile gitmesiymiş ya. Yumurta ve sperm birleşebiliyorsa doğurgan yapımız var demekmiş zaten.

kizlar sonunda bürodayim ve sizinleyim dün dr. a gitmistim kan almisti kan sonucum gelmis ben gecen ay 2 haftaya yakin adet gecikmesi yasadim stresten saniyordum megerse kan degerim yüksek cikmis yani gebelik olusmus ama kese kendini atmis iyi yani NAZ dinle yasimizda bir sey yok yumurtada yapariz bir de catlatiriz kötü yani ben adetim gecikti diye persembeden itibaren aspirin almistim sabah ac karnina 3 tane sökülsün kirmizilar diye acaba hamileligi kendimmi bozdum hem nasil olur ya 8 yil d. hapi aldim ve ikinci ay neyse adam gel ilac verecem tutunsun spermcikler diye

arkadaşlar biz hala korunuyoruz:KK5: haziran 18 de ameliyat oldum heralde enfeksiyon kaptım şimdi tekrar dr. gidiyorum dua edin :26::26:

Son düzenleme:
hadi bakalım inş ters bişi çıkmazz

sağol canım yaa hamileliğe karar verdiğimden beri hep bir sorun çıkıyo:KK43::KK43: tamam ameliyat oldum herşey normale döndü dedim demekki hala zamanı gelmemiş :KK25::KK25: neyse şimdilik bunada şükür ama artık çok üzülüyorum psikolojim bozuldu

yeni arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza. Hadi yola birlikte devam edelim dualarımızı eksik etmeyelim. Hepbirlikte aynı amaç uğruna burda toplanmış olmaktan çok mutluyum. Bu tarz şeyleri insan en yakın arkadaşıyla bile paylaşmak istemiyorken sizlerle aynı anda aynı şeyleri hissetmek birbirimize moral vermek çok çok güzel.

X