Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

slm kızlar topiğiniz hayırlı olsun ve bizede uğur getirsin
her ay topiğine yazıyorum :)))
1 yıllık evliyim 9 aydır bebek istiyoruz 27 yasındayım
benim sorun tüplerde aslında doktor bize tüp bebek dedi direkte suan hiç cesaretimiz yok birazcık bekleyelim dedik
ne mucizeler oluyor dimi hayatta
Allahım dualarımızı duysun yar ve yardımcımız olsun ins
15 temmuz beklenmeyen regl günüm..

hoşgeldin canım kuzenimde 4 yıllık evli kaç dr gezdiler hepsi tek sonuç tüp bebek onda bile zor dediler rabbim o kadar büyükki şimdi 5 aylık hamile hemde kendiliğinde oldu tedavi değil kızı olacak allahın izniyle ümidini sakın bırakma hep dua et.

Allahım hayra çıkarsın canım rüyanı

günaydın tombis bende bugün adetimin ilk gününden itibaren 8. günüm ateşim36.4 çıktı
5 günde bir listeleyip paylaşalım..
tal ben anlamadım sen adet oldunmu 8 günün geçmedimi senin.

canım demekki bu ay nasip değilmiş kiste neden çevirsin canım hiç düşünme bunları geleceğe umutla bakıyoruz değil mi.

bu gün itibariyle 5 gün gecikti :)
oooo harika

Sana da çok teşekkürler rainbow :) ellerine sağlık
rica ederim

bugün bi rüya gördüm..parmak kadar bi bebek çok minik elime alıyorum..sonra kayınvalideme gösteriyorum bu kız diyor kayınvalidem..çok etkilendim..
harika rüyalar bunlar ne güzel hayır olsun inşallah

yaa bişey dicem ben kendimi hamile gibi hissediyorum..
acaba annelik içgüdüsümü yoksa psikolojikmi çok merak ediyorum öyle böyle değil..
var yada yok bi öğrenebilsek..(ayy ben nasıl 9 ay nasıl beklicemm)
8 günün geçti değil mi hamilesin bencede.ama bir resmileştiremedik :)

kızlar hepinizegünaydın valla gözlerime inanamadım sayfalar çoğalmış nazcım 35 yaş geç bi yaş değil bizim binada tombiş bi bayan var 35inde evlenmiş şun 42 yaşında 8 ay önce 2.doğurdu umutsuzluk yok bide kızlar valla çok düşününce vücut kilitleniyo izin vermiyo bebişlere bende bugün itibariyle ateş ölçmeye başladım benim yaş 30 2.gebeliğim olacak ilk sayfalarda yazmıştım yanlış hatırlamıyosam 24 haftalıktık kızımla birden bire kaybettik böyle işte kızlar beynimizi çok meşgul etmeelimki bebişlere izin versin dimi bu arada asenacım inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

aramıza hoşgeldin arkadaşım dr.lar ne derse desin Mevlam ne derse o .inşallah senide bir mucize gelirde bulur.

ateş yükseldiğinde miymiş düştüğünde mi önemli günler

valla orasını anlayamadım bi türlü ben ölçüp yazacam ateş ölçme sayfasından anlayan birilerini çağıracam..şu benm listeye bi el atın arkadaşlar dicem..:90:

valla orasını anlayamadım bi türlü ben ölçüp yazacam ateş ölçme sayfasından anlayan birilerini çağıracam..şu benm listeye bi el atın arkadaşlar dicem..:90:

Tatlım adet döngün kaç gün senin..Tablona göre hala yumurtlama olmamış görünüyor...:44:

yaa ne güzel olmus tebrikler..
bekarken 2 kez kist ameliyatı olmustum simdi cıkıyor yaptığı olumsuzluklar
neyse bugünlerime binlerce kez sükrediyorum
tabiki ümidimizi kaybetmemeliyiz insan inanmadan umut etmeden nasıl yasar ki !!
herseyin bi zamanı var elbet ama sabırsızlanıyorum
bakalım bu ay yeni bi umut :)))

canım umutsuz olma benm ablamada tüplerin tıkalı dediler başka bi doktora göründü oda öyle bi şey yok dedi ablala eşine ilaç yazdı sanırım enfeksiyon içindi o ilaçtan 2 ay sonra hamile kaldı ve şu an kızı 2 yaşında ve 37 yaşında doğurdu ablam anca tüp bebek filan demişlerdi bide iyi bi doktora görün nerde yaşıyosun

rainbowcum hikayemi anlatmadım galiba sizlere..1haziranda spiralimi çıkarttırdım..24 haziranda testte silik pozitif çıktı..28 haziranda yani adet günümde bi kaç gün lekelenmeler oldu..test yapacağım üstüne görmeden şüpheleniyorum..bakacaz kısmet inş. yarın yapacağım..

cok sevindim tebrikler cnm
cnm gaziantepteyim epey doktor gezdim aslında olabilir kendiliğinden ama zor bi ihtimal diyorlar
olsun en azından 15 ay olsun öle deneyelim tüp bebek diyoruz daha 9. ayımız bu
tatlım benim bekarken 2 kez kist ameliyatı olmustum tüplerde bu yüzden ara ara yapısıklık olmus yoksa baska bi problemimiz cıkmadı esimde de yok c sükür
sen ne zamandı deniyorsun ?

talcim yumurtlamadan önce ateş öne düşüyo yumurtlama olurken yükseliyo takip eden günler düşme olmuyosa hamişsin

hoşgeldin canım senide listeye ekliyorum..bu ay uğurlu olacak inş.

Son düzenleme:
Merhabalar kizlar...
Bende ikinci hamislik icin uğraşiyorum.şuanda 3. Klomen tedavisindeyim ne hikmetse tutturamadik :))))
İnsallah bu 3. Tutar allah herseyin hayirlisini versin..

canım lekelenme hamile olma ihtimalini dahada güçlendiriyor bence sen hamilesin testtede çıktı daha ne olsun ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…