Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Ben de almadım ki daha hemen içiyim, hatırla bakalım olmadı içmezsin, günde kaç defa içiyorsun canım

Ha ah ahaa ha aha aha ha çok alemsin yav :)

az önce komşumun torununu sevdm öle datluyduki içimden diom benim bebişim nasıl olur :97: kızlar şu söze inanıyormusunuz kız olursa baba tarafına benzermış oğlan olursa anne tarafına...

benim oğlum babasının eşantiyonu gibi buda bu tezi çürütür başka sorusu olan

kızlar nasılsınız ben geldim gelir gelmezde biraz güldüreyim sizi şidi sabahtan beri karnımın alt tarafını yokluyup duruyorum sertlik gerilme alan var die parmaklarımla bastırıp duruyordum vveee sonun da karnımın alt tarafı yanii kasık bölgem çok ağrıyor.. iiyice sıyırdım bende nasıl bastırıyorsam artık o piskolojiyle

kızlar dün hamile bir arkadaşım geldi o geldiği zaman bütün belirtileri ona soruyorum kirpiklerinde farklılık oldumu diye sordum şu an 5 aylık gebe o ilk zamanlar oluyordedi onda çapraz çapraz olmuş benimde sanki öyle tabi ona sormadım artık pbana sorularımdan dolayı paronayak demesin diye oda bana belirtilerimden dolayı her ay bana hadi hayırlı olsun diyor bu sefer fazla bişey söylemedim kızlar bu kirpik olayı gerçekten var sizde inceleyin

benim adet olmadan 2 gün önce felan karın ağrılarım başlardı gene oldu ama ara ara ama şiddetli değildi yavaştan ağrıdı benimde öyle belirginleşmişti şimdi okadar belli değil aynen sızlamalarımda oldu yüz üstü yatamıyodum sızlıyodu şimdi normale döndü mesela okadar acımıyo

nereye gitti ya şuarda bi yerde olması lazım falan..

slm kızlar yumurtlama günü hesabı yapan varmı aranızda..benim adet döngüm 28-27 buna göre hamile kalma açısından adetin 1. gününden itibaren sayınca 11. günle 19. gün arası falan bende riske atmamak için sıkı takipteyim hemşire gün aşırı yöntemini uygula demişti deniyorum kısmetse bakalım..bu ay kimler müjdeyi vericek :):81::81::81:

Ay inşallah hepimizin eşim diyor ki sen allah bilir bu arkadaşlarınla sonra bebeğiniz olunca yüzyüze de görüşürsün diyor. Kızım eşimin söylediğini söylüyorum kızım siz anlayın :)

kırk uçurmaya gelirim sana:)))

Sen de beni dağıttın burda var ya çok alemsin. Ben doktorda süt dökmüş kediye dönyorum değil espri yapmak böyle enseme vur yumurtamı çal misali :) otur otur kalk kalk bildiğimi de unutuyorum 2 tane şey dorucam onu da kağıda yazıyorum cevap veriyor cevabı da yaazıyorum sonr aeve gelinc eokuyorum. Oramı buramı açmaktan salağa bağlıyorum valla :)

süpersiniz yaaaa çok güldümmm

kirpikler çapraz nasıl oluyor ki birbirine mi karışıyor

Ay inşallah hepimizin eşim diyor ki sen allah bilir bu arkadaşlarınla sonra bebeğiniz olunca yüzyüze de görüşürsün diyor. Kızım eşimin söylediğini söylüyorum kızım siz anlayın :)

Yazık ya adamlarında psikolojileri etkilendi..
Şimdi o hayalinde şöyle diyor, adı üstünde kadınlar klübü! vardır burda en az 100 kadın herbirinde birer çocuktan bunlar cümbür cemaat bizim eve doluşurda yanık külotlu çorap kokuturlarmı acaba burayı diye dertleniyo napsın

nereye gitti ya şuarda bi yerde olması lazım falan..

kesinlikle öyledi zaten bana bir dikkat etseler ya sapık dicekler yada delii az önce molaya çıktı sigara çay çaya şeker atıcaktım toz şeker paket halınde olan minik kutulardan 3 tane aldım sigaramı yaktım arkadaşıma belirtilerimi anlatıyordum sigara külünü çaya attım şekerleride küllüğe yok yok ben iiyi değilim iyiden iyiye sıyırdımm

anam kirpiğime bakmak için aynaya bi baktım o da ne benim kaşlar almış başını gitmiş bir kuaföre uğrasam bugün ii olcak

Ay allahımmm inşallahhhhhhhhhhhh ogünler bi gelsin de ben hafif asoslyalimdir ama sizle görüşürüz herhalde isim annesi isim babası gibi siz de benim çocuğumun dert ablalarısınız. Sizle görüşmücem kimle görüşücem. Yanlız özel mesajlar da takip eidliyorsa nasıl buluşma oluyor burda tanışıp buraya bi yazarsın cebi mazallah :) bi bakarsın duyan duymayan gelmiş :) hani geçengün erkek kaynadıydı ya araya . Ebe mi ne

kırk uçurmaya gelirim sana:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…