Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Sorma arkadaşım, bu belirtiler konusunda bende iice çıldırdığımı düşünüyordum kiiii.
forumun birinde hatunun biri gün gün belirtilerini yazmış Onu okuyunca hala az da olsa aklım duruyor dedim;

Ya insan burun kaşınması, ayak altı kaşınması diye hamilelik belirtisi yazar mı ya,
Bunları belirtiden sayar mı yani :))
Pess dedim pes benden beteri de varmış,
Az kalsın aa uçak geçti hamileyim falan olucak ondan korkuyorum
:KK66:

ititraf edim takıntılı insanlar vardır ya şu olmdan bu olursa diyen bende onlar gibi başladım. akşam beklediğim mail oc açar açmaz gelirse, radyoda bu şarkıdan sonra bu çıkarda, sorduğum soruya eşim şu cvbı verirse diye oyun oynuyom kendmce. bide bu günlerde bi kasıla kasıla yürüme başladı bnde karnım belli oluyomuş gibi sanki hemen belli olacakta...
valla sıyırdım ve çok gerginm ben yoktan yere kendmde eşimide üzüyom valla. :KK47:

Dün gece ayıptır söylemesi hiç böyle birşey olmazdı midem ağzıma geldi sanki böyle o da mı psikolojik söyleyin bana ha o da mı yazıklarrrr olsuuunnnnn yazıklar olsuuunnnnn:)

şöyleki sol kasığım yumurtlama günümde çok ağrılıydı..şimdi yine sol kasığım ağrıyor..da tuttu galiba diyorum..
amaan ümitleneyim birazcık..olmadığımını görürsem zaten üzülecem zaten üzülecem..en azından ümitlenmenin keyfini çıkarayım...:KK76:

Dün gece ayıptır söylemesi hiç böyle birşey olmazdı midem ağzıma geldi sanki böyle o da mı psikolojik söyleyin bana ha o da mı yazıklarrrr olsuuunnnnn yazıklar olsuuunnnnn:)

benim de o olay bi defa başıma geldi ertesi gün test yaptım çıkmıştı cnm hadi inşş bakalım :)

Ha aha aha haa ha aha aah:) sen onu diyosun bugün öğlen bi arkadaşla yemeğe gittik böyle içten içe onun çocuğu yok diye (evli değil buarada) böyle bi acıma geldi bana böyle çok iyi davranmaya çalışıyorum bi de hepten kafayı yedim böyle konu açılırsa istemiyorum gibi falan konuşuyorum hayırlsı olsun falan diyorum kendimce karnımdaki bebeğe nazar değmesin diye. Tövbe yarabbim. Sanki var da :)

ititraf edim takıntılı insanlar vardır ya şu olmdan bu olursa diyen bende onlar gibi başladım. Akşam beklediğim mail oc açar açmaz gelirse, radyoda bu şarkıdan sonra bu çıkarda, sorduğum soruya eşim şu cvbı verirse diye oyun oynuyom kendmce. Bide bu günlerde bi kasıla kasıla yürüme başladı bnde karnım belli oluyomuş gibi sanki hemen belli olacakta...
Valla sıyırdım ve çok gerginm ben yoktan yere kendmde eşimide üzüyom valla. :KK47:

çok güldürdün beni yumurtası çatlayasıca:KK1::KK1:

az önce komşumun torununu sevdm öle datluyduki içimden diom benim bebişim nasıl olur :97: kızlar şu söze inanıyormusunuz kız olursa baba tarafına benzermış oğlan olursa anne tarafına...

Son düzenleme:
a.s cnm h.g saol seninde kandilin mübarek olsun güzel dileklerin hepimiz için gerçekleşsin inş.
ağustos için yeni bi sayfamı açmıştınız

eevet canım ağustos ayıyla rainbow ilgilendi sağolsun..yeni topik açtı..:KK19:

asena seni bekliyorum dört gözle daha önce yazdımı bilmiyorum okumadım sayfaların hepsini..belirtileri anlatsan bacım beklemedeyim bende :KK68:

Kızlar çok alemsiniz yaa, yazdıklarınızı okuyorum da çok gülüyorum Allah ta sizi güldürsün:KK60: toplu halde kafayı yedik sanırım:KK37:, bende karnıma bakıp duruyorum aynanın karşısına gecip , folik asit alıyorum şişti iyice göbek inceliyorum, göğüslerime bakıyorum manyadım iyice yaaa:KK64::KK64:

şöyleki sol kasığım yumurtlama günümde çok ağrılıydı..şimdi yine sol kasığım ağrıyor..da tuttu galiba diyorum..
amaan ümitleneyim birazcık..olmadığımını görürsem zaten üzülecem zaten üzülecem..en azından ümitlenmenin keyfini çıkarayım...:KK76:

şuuan senle aynı durumdayım tal'cim

E öyle evet kız halaya oğlan dayıya derler ya doğru

az önce komşumun torununu sevdm öle datluyduki içimden diom benim bebişim nasıl olur :97: Kızlar şu söze inanıyormusunuz kız olursa baba tarafına benzermış oğlan olursa anne tarafına...

asena seni bekliyorum dört gözle daha önce yazdımı bilmiyorum okumadım sayfaların hepsini..belirtileri anlatsan bacım beklemedeyim bende :KK68:

benim mide bulantım çok olmadı cnm ya ama şu göğüs teki damar bendede çıktı iki göğsümdede baya belirgin damarlar çıktı bide şiştiler biraz daha başka pek bi belirtisini yaşayamadım zaten :KK43:

Folik dedin de ben bu öğlen aldım mı yaaa hay allam almadım herhalde dur yutuyom. Fazlası b,işey olur mu eğer aldıysam 2. Alıyorsam. Salak gibi oldum ben yav. Hiçbişey hatırlamıyorum şuan beynimin %99 u bebeği düşünüyor % 1 i ile kovulmadan işte kalmaya hayatımı idame ettirip kocamla falan ilgilenmeye kullanıyorum

kızlar çok alemsiniz yaa, yazdıklarınızı okuyorum da çok gülüyorum allah ta sizi güldürsün:KK60: Toplu halde kafayı yedik sanırım:KK37:, bende karnıma bakıp duruyorum aynanın karşısına gecip , folik asit alıyorum şişti iyice göbek inceliyorum, göğüslerime bakıyorum manyadım iyice yaaa:KK64::KK64:

kasık agrısı hamilelik belirtisi olabılır...maşallah herkesde bir belirti var az çok bende tık yok:KK1:

off koptum ya karnıma ağrılar girdi gülmekten.akşam dr daydım 3 tane yumurtam oluşmuş biri diğerlerine göre dah büyük çift sarı çıkarmı dedim doktorun suratını görmelisiniz allahım verdiğin aklı geri alma

Ay inşallah hepimizin eşim diyor ki sen allah bilir bu arkadaşlarınla sonra bebeğiniz olunca yüzyüze de görüşürsün diyor. Kızım eşimin söylediğini söylüyorum kızım siz anlayın :)

aldım gitti yeterki bebişin olsun tatlım:KK16:

benim mide bulantım çok olmadı cnm ya ama şu göğüs teki damar bendede çıktı iki göğsümdede baya belirgin damarlar çıktı bide şiştiler biraz daha başka pek bi belirtisini yaşayamadım zaten :KK43:

asenacığım bişe soracam sana..yumurtlama döneminden sonra adet günün gelene kadar herhangi bi şikkayetin oldumu?
benm şuan inceden sol kasığımda sızlamalar,göğsümdeki mor damar baya belirginleşti ve büyüdü ve sızlıyo bunun gibi belirtilerin oldumu?

X