Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kız hadi 41 berki hamilelik yaşı olabılırde 55 yaşında ne işim var bu topikte ama bu gidişatla olabılırde:26:
ya oyle deme benim bir müsterim dedi gec yasta hamilelik isteyen var adet oldun sürece dogurursun diye ama dedin dogru affedersin

cnm bu teste kotu bsey cıkarsa tedavısı varmıdır hapla falan yapılan
bak ben yine deliligimi elime alacam acacam su agzimi iyi düsün demiyormuyum ben sana ama üzüyon be yavvvv zaten yumurtayi catlatamadim herif yok diyo birde sen üzme güven bana kötü birsey düsünme ltf

hastane daha kapsamlı canım ama sağlık ocaklarıda artık kantestlerini yapıolar hamişlik testini orda yaptıra bilirsiniz beleşe:)))
özellerde en ucuzu 40 tl yaw:))
bu özelde pek birseye yaramiyor sizde para avcilari böyle cok sinir oluyom bu sisteme tayyip 3 cocuk diyor ama testti muayeneydi hastane ocak birsey yapmiyor cik cik cikc
canım sanki kasıklarında taş taşıomussun gibi ağrılar olucak sağ sol hareket ederken biraz acıcak kasıkların :)
dünkü agrim yok canim 24mm olmus hatta hic agrim yok bazen bir sizi geliyor hepsi o catlamassa 25 mm üstü kiste ceviriyormus ya endiseliyim biraz senin dün d. ne oldu gecmisi daha bakmadim tam bakiyordum asenayi okudum kötü oldum kötü birsey duymak istemiyom

zaten varya burda sızler olmasnz sınılede paylasamazsam bunları dahada sıyırcamm hepınıze cooookkk coookkk tesekkur edyrm moralım duzelıyr sayenzde sızı coookkk sevıyorummm vallaa ya
benim icin hepiniz cok özelsiniz benim esimle onun aile sirketinde siyam ikizi gibi yasiyoruz kardesim ve abimle konusamam bunlari iki tane zibidik arkadasim var samimim onlarda beni anlamaz saniyorum sadece kudururruz bulusunca sizi kesfedip tanisinca sanki daha farkli olu hersey naz kristal zeynep rain ve adini yazmadim onlarcasina ben hep tsk ediyorum iyiki hep beraber cocuk büyütmeye diyorum bazen tam anlatamiyorum düsündümü aama biliyorumki sizler beni anlaiyorsunuz

sat adet tarihi onu anladımda bat ne oluyo ya beni aydınlatında ona göre yazıyım bende satımı batımı:26::26::26::26::26:

canım sat en son adet tarihin bat ise beklenen adet tarihin canım mesala ben her ay son adet tarihimden 5 gün önce olurum yani 22 haziran dı en son şimdi ise 17 temmuzda olmam gerekir okeymi tatlım

bızım burda nerde oyle kadın dogumcu olcak bır sekreter var bıkac hemsırefalan kan aldırdım bır kere anamı aglattı manyaklar olduklarıyla olmadıkları daha hayır zaten hıcbır test yapılmıyr bı saglık sorunundada herkese aynı ılac verıp yolluyrlar bızım mılletmzde farkında dgl işte ya bu sorunu saglık bakanlıgına tasımak lazım valla

canım 24 mm e çok sevindim maşallahı varr :)) çatlatma iğnesi vurundunmu?
geceyi hastanedemi geçirdin?
özel mesajların çok dolmuş biraz temizlik yap sana mesaj gönderemiorum :)
benim yumoşlar 4 mm daha büyümüş 14 mm olmuş yarın öğleden sonra yine gidicem doktorum iyi dedi 3 tane oluşmuş ama 2 si tembel :))

hangi şehirdesin sen canım
bence taşımalısınn :)

canım sanki kasıklarında taş taşıomussun gibi ağrılar olucak sağ sol hareket ederken biraz acıcak kasıkların :)

askitom peki kiste cevirirse nasil belli eder bak akillandim 4 yumurtam var deemiyom sanirim kocasina bebegini degil yumurta sini gösteren ilk kadin benimdir birde serefini sevdigim kocisim sabah ölü gibi ise gidince soran herkese yumurtasi agridi bütün gece hastanedeydik demis herkes ya aradi ya geldi gecmis olsun diye dalga gectiler hic te önemsemedim sali günü elim solda geziyordu tek yum var diye simdi resmen hamis gibi iki elim yanlarda dolasip olta atiyom jürgen ikide birde ariyor yumuslar patladimi diyor kardesi bile aradi dalgasini gecti icimden diyomki hep hadi yumuslarim bir göreyim sizi son gülen iyi güeler diyom sanirm kristalim basma degil senin gecelikler bile artik ise yaramaz para harcamaya gerek yok heeeeeeeeeee

bebem bak ıyı dusunuyrm ben artıkkk ıyıyım aman ben nelerın ustesınden geldım bu yasta be bu smear testıde neymıs hepsı varsn ıyı cıksın varsın kotu hepsının bı tedavısı yokmu sonucta satmısım bu dunyanın anasını bıdahamı gelıcem ben dunyaya yaavvv üzülmekk yokkkk (oldumu sımdı cnmm)

sat adet tarihi onu anladımda bat ne oluyo ya beni aydınlatında ona göre yazıyım bende satımı batımı:26::26::26::26::26:
canim biri gecen adet oldugun ilk gün öbürüde bekledigin adet tarihin

allahım çıldırmak üzereyi bu oğlan beni delirticek girmemle çıkmam bir oluyor neyse ben çıkayımda birazdan geliirm :))
bana bak sacakli deme yegenime bak karismam haaaaaaa

gece cok gec geldik igne yapmadi hastane sadece baska birsey varmi diye orami burami didiklediler bugun kendi dr. bakti yeniden 24mm dedi ama igne yapmadi bana göre en gec yrin catlar dedi öbürleride gelisiminde iyi imis

tombişcannnnnn inşallah canımmmmmmm olacak bu iş Allahın izni ile. Valla ne yap ne et evdekini kafa kola al derim. Bu kadar uğraştın ağrı sızı çektin. Ona da deme oram ağrıdı buram ağrıdı diye. Tövbe yarrabbim kan tükürsek bunlara kızılcık şerbeti içtik dicez yok çare. Bizimki de bana geçen demez mi sen eğer hamile kalırsan ben kıyamam sana diye. Ohooooooooo ne yapıcaz bilmem artık. benim adet 6 gün sonra bakalım ak kara belli olacak canım.

ohhh çok şükür yaaa hayırlı haberlerle geldin

aynen biz hep beraber herseyin ustunden geliriz kendi kendini yeme gel iyi düsün yoksa benim sopayi cikaracam görecen o zaman

yok naz karsimda oturuyor domuz dlmuz bakiyor zaten eve geldik masada ne kadar incir keciboynuzu var cöpe atti sanki yarin alamiyacam kaci kac kurussa agrim yok diyom ben biz böyle mutluyuz diyor ben ne desem de konusturmuyor o bana hep kedim der gülmeyin ben cok usurum anca o zaman sarilirim yada kivrilirim kalorifere yada büzüs büzüs kat kat gezerim ne bileyim kedisi herseyi olayim ne olur diyom yok diyor ay bu benden de korkak keske dün aglamasaydim bak jürgen 24mm olmus diyom bak aylardir para harciyom dr. lara diyom, aldim kilolarin hatrina ne olur diyom yok diyor demin int te ilaclara baktim ama oda olmaz bana bio sipaciklar lazim hele bir su maillerine baksin biraz dinlensin allah büyüktür

herkese iyi akşamlar

canım bebeklerim sana birşey dicem smear testi jinekolağa giden her kadına yapılan birşey senden sana özel olarak istenmemiş. ben de geçengün yaptırdım ya birz iltihap çıktı okadar önemli değil dei reglin son gününde yapmıştı ondan dolayı da olabilir dedi. yani bu standart bir test başta onu söyleyim. Yani işe girerken nasıl akciğer filmi isteniyor sabıka kaydı falan onun gibi bir prosedür bu şüphelenme

ayrıca sana yanlış bir sonuç bildirmektense en azından söylemişler test gerçekleştirilemedi diye tabiki anlıyorum saat saydın bekledin gittin uğraştın ettin sinir oldun ama yine git o eski verdiğin parayla birdaha yapsınlar ve öyle saatler sonra falan da alamam de. bu 1.5 saatte çıkan birşey biraz teselli özür olsun diye seni erkene almalarını rica et.
çok öptüm üzülme

nazcım dogru sooyluyrsnda ıste ben buay dınleneyım dedım ılıskıden sonra kan gelmesını bastan onemsememıstm meger onemlıymıs oyuzden braz panıkledım sıkıldım cok doktorlardan bu testı ıstyrdm zaten bendede ıdrar yollrnda ıltahap var bende sımdı adet olmayımı beklıyeyım dktr bısey demdı gel dedı gercı ben dooktoru dgstrcem esım ıstemyr aramısta bulundum ama napım artk baska carem yktu

hay allahım yaa üzüldüm valla nelerle uğraşıyoruz yarabbim. çoktakıntılı oluyor vallahi bu erkekler ... sen fazla üstüne düşme ama bi okadar da israrcı ol. Ben ne dedim şimdi bu ne yaaaaa. Amaaaan kelin ilacı olsa başına sürer ben de ne anlatıyorum .Dua edicem Allah emeklerinin mükafatını versin inşallah canım dua ediyorum.

canım onu dicektim bi de bişey daha dicem diyodum bak iyi ki hatırlattın o doktora sırf söz verdin diye gitmek zorunda değilsin yaaa içine sinmiyorsa gitme ona ne ayıp olacak böyle hassas düşünme

tamma cnm cıkarma sopa falan ben kendıme geldım bak sanda kolay gelsın bu arda canım benım rastgele inşallahh

canım onu dicektim bi de bişey daha dicem diyodum bak iyi ki hatırlattın o doktora sırf söz verdin diye gitmek zorunda değilsin yaaa içine sinmiyorsa gitme ona ne ayıp olacak böyle hassas düşünme

cnm ne bıleyım işte aslında ben doktrumu cok sevdım ama sadce ona gıttık bekbek ıcın baska yerdende fıkır almıs olurz dyrz hem bıde tabı sımdıye kadar 2asılama oldu sonuc negatıf olunca son sansımıda baska dktrdan yana kullanaym dyrm belkı baska seyler duyarm ıyı olur inşllah pısman olmam degstdgm ıcın sımdı sıra doktor kararı vermekte

eger dr una isinmadinsa hic gitmr ne dese icinde bir süphe olur kendini iyi hissedecen birini bul esinde seni anlar mecbur degilsin

ben ona diyecemi dedim ev sanki eloktronik cöplüge döndü o dedimi duydu gerisi ona kalmis beni ilgilendirmiyor ama ben denizsem o benim ne yapacami iyi bilir vallada billada bu sansi kaybettirsin bana ehhhhhh o zaman görüsürüz ay sizinkilerdemi bu ipad nootbook vs.düskün yoksa bir bumu öyle yemin ederim ipod benden cok seyrediyor

tal hanımcımmmmmmmmmmm benim bat 22 temmuz beni eklermisin zahmet olmazsa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…