Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

daha bırgun gectı cnm bu lekelenmeden suphlendm hamılmıym dye ama altndan baska seyler cıkmaz umarım oooyy aglayasım varrr ıcım sıstı artk
insan beyninin gücü vücudu yönlendirebiliyor böyle kötü seyler düsünüp kendini yipratma belki kan sicaktan bozulmus olabilir kötü düsünecegin bir sebep yok cani + düsün rahatla yeni bir test yaptirirsin olur biter hepimiz paronayak olacaz kizlar biraz güzel seyler düsünelim biliyorum zor ama baska caremiz varmi

kızlar az once sonucu ogrenmek ıcın aradım benımm kanda hemolızmıymıs neymıs oyle bsyler olusmus sıcaktan falan fılan labarotura gıdene kadar ıslem yapamamıslrmıs offf varya sansa bak yanı benım kan patladı gıttı ya gelın tekrar alalım kan dylar yada paranızı gerı verelım dyolar ayyy benım kanım bıle bozuk ben nsl cocuk dogurayım be sınır oldum bosuna heyecan yapmısım napıcam sımdı allah askına akıl verın bana :KK47::KK47::KK47:

canım benim belki allah sabrını ölçüyor tabiki git birdaha ver kan varsada yoksada normal hayatına dön varmı yokmu varmı yokmu olmasın yani:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

kızlar az once sonucu ogrenmek ıcın aradım benımm kanda hemolızmıymıs neymıs oyle bsyler olusmus sıcaktan falan fılan labarotura gıdene kadar ıslem yapamamıslrmıs offf varya sansa bak yanı benım kan patladı gıttı ya gelın tekrar alalım kan dylar yada paranızı gerı verelım dyolar ayyy benım kanım bıle bozuk ben nsl cocuk dogurayım be sınır oldum bosuna heyecan yapmısım napıcam sımdı allah askına akıl verın bana :KK47::KK47::KK47:
canım sorun sende değilki labrtrda zor kan alındysa, hızlı kan akışı olduysa tüpe hemoliz olabılıyor vebenzeri bir sürü nedenlerle ...smeer ise her cinsel ilişkiye giren kadının vermesı gereken yıllık bır testtir üzme kendini olabilen şeyler bunlar

neden smear testini bu kadar büyütüyorsun cnm yaptırsan daha iyi olmazmı

ıyı olur cnmda korkuyrm kotu bsy cıkıcak dye zaten hep kotu hep kotu ıyı bsy duyamadık doktrlardan benden cok sonra evlenenler bebıslerını aldılar koyunlarına koklasıp duruyorlar olan var olmayan var hıc dusunmuyrlar bız nelerle ugrasyrz burda ya bır ay dnleneyım dedım oda olmadı galıba yne doktr yolu gozukucek ben bu esımı camasır suyuyla yıkıcam sonunda zaten tıtızım bencok dıkkar edyrm bıde basıma boyle seyler acarsa bılmem naparım artk

ahh canım ya nasıl iş yapıyor bunlar.çekilen stres beklemek sabretmek zaten yeterince zor geliyor ayy çok üzüldüm valla bir de sinirlendim.sen bu testi nasılsa yaptıracaksın.başka bir laboratuar varsa olmazsa başka yerde yaptır.sağlık ocakları yapıyor olması lazım tatlım bir araştır istersen

ahh canım ya nasıl iş yapıyor bunlar.çekilen stres beklemek sabretmek zaten yeterince zor geliyor ayy çok üzüldüm valla bir de sinirlendim.sen bu testi nasılsa yaptıracaksın.başka bir laboratuar varsa olmazsa başka yerde yaptır.sağlık ocakları yapıyor olması lazım tatlım bir araştır istersen

ya cnm zaten o olaya sınır oluyrm saglık ocakları kan testı yapmıyr sırf merak edıyrm dye sıgortadanda doktor yokmus beklemıyım dedım gttm para verdm yaptrdım ama işte sonuc husran ışte bende sans olsa zaten kız dgl erkk dogardım

arkadaşlar benim adetime 3 gün var bugün bende bi lekelenme oldu kasık ağrısı vede göğüste sızlama var arkadaşlar sizce bu adet belirtisimi yoksa gebelik belirtisimi acaba yerleşme kanaması olabilirmi adetimin 12. günü yumurtlama olmuştu sanırım 17temmuz bat tarihim lütfen bir cevap birde sanki kirpiklerim üst üste gelmiş her zaman bakarım öyle değildi yoksa ben mi öyle zannediyorum acele cevap lütfen

ya affeder sin canim bu saglik ocagiyla hastane ayni sey degilmi ne zamandir soracam hep unutuyom hem ocak mecbur degilmi testi yapmaya

ya affeder sin canim bu saglik ocagiyla hastane ayni sey degilmi ne zamandir soracam hep unutuyom hem ocak mecbur degilmi testi yapmaya
benim bildiğim sağlık ocaklırında bhcg bakılıyor sağlık ocagı bunyesınde bakılmıyorsa bile onlar anlaşmalı labrtrlara gönderıolar tabi bulunduğun şehire göre değişirse bilemicem

ya cnm zaten o olaya sınır oluyrm saglık ocakları kan testı yapmıyr sırf merak edıyrm dye sıgortadanda doktor yokmus beklemıyım dedım gttm para verdm yaptrdım ama işte sonuc husran ışte bende sans olsa zaten kız dgl erkk dogardım

sen yine de bu kadar üzme kendini biliyorum zor çok hassas bir dönemdeyiz hepimiz ama bazılarımız daha başka şekilde sınanıyor.test yapılamamış olsun nasılsa yapılacak.lütfen kötü düşünme bak eğer bebişin varsa senin şu an ki ruh halini o da hissedecek,böyle düşün ama kendini kaptırmadan.herşeyde vardır bir hayır içini ferah tut.bak burda en özelimizi paylaşıyoruz birbirimizle.sen yada içimizden biri üzülünce bizde üzülüyoruz değil mi.hadi şimdi silkelen kendine gel bebişine ulaşmak için ne yapman gerekiyorsa yap.bizler de öyle yapıcaz yanındayız.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

arkadaşlar benim adetime 3 gün var bugün bende bi lekelenme oldu kasık ağrısı vede göğüste sızlama var arkadaşlar sizce bu adet belirtisimi yoksa gebelik belirtisimi acaba yerleşme kanaması olabilirmi adetimin 12. günü yumurtlama olmuştu sanırım 17temmuz bat tarihim lütfen bir cevap birde sanki kirpiklerim üst üste gelmiş her zaman bakarım öyle değildi yoksa ben mi öyle zannediyorum acele cevap lütfen

canim her ikiside birbirine cok benziyor ama kiprik karismasi hamislik te oluyor kardesim bana öyle der hep 3 cocukludan tescilli eger 12 sinde yumurtladindan eminsen 12+14 26 si beklenen adeetin olur buda 22-26 si arasi test yapabilirsin ama en iyisi kana bir baktir kiprik deyince heyacanlandim sanirim senden iyi bir haber alacaz

benim bildiğim sağlık ocaklırında bhcg bakılıyor sağlık ocagı bunyesınde bakılmıyorsa bile onlar anlaşmalı labrtrlara gönderıolar tabi bulunduğun şehire göre değişirse bilemicem

ben aile hekimime sormuştum o da adet gecikmesi olursa gel test yapalım dedi.kan alıp laboratuara gönderiyorlar bildiğim kadarıyla.bazı sağlık ocaklarında görevliler kendileri de bakabiliyor sanırım

canım gebelik belirteleri ile adet belirtileri birbirine çok karışıyor malesef adet öncesi hep lekelenmen olurmu ama bu kadar erken adet belirtisi olmaz diye düşünüyorum

bu düzeni hic anlamiyacam sanirim

cnm bulunduğum şehrin plakası ismimle kayıtlı başka üye olduğu için bende böle üye oldum tatlım
bende hep yas saniyordum ay ne alemim ya

canim her ikiside birbirine cok benziyor ama kiprik karismasi hamislik te oluyor kardesim bana öyle der hep 3 cocukludan tescilli eger 12 sinde yumurtladindan eminsen 12+14 26 si beklenen adeetin olur buda 22-26 si arasi test yapabilirsin ama en iyisi kana bir baktir kiprik deyince heyacanlandim sanirim senden iyi bir haber alacaz

canım son adet tarihimin 12. günü demek istedim yani 22 haziran yani 4 temmuz da yumurtlama oldu buda 10 gün olmuş demektir acaba yerleşme olabilirmi teşekkür ederim yorumun içim

X