Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ama ama neden gidiyorsun ben şimdiden ösledim seni ama :2:

aman zaten hepimiz dobiş olmayacak mıyız sonunda hamile olalım ki eş dost hısım akraba ve sokakta görenler kilo almış ufff şuna bak yerine hamile allah tamamına erdirsin desinler.

Ben ilk genel bir kontrol için doktora gittiğimde banada demişti doktor gebelik düşündüğünde 3 ay önceden yine gel takviyeye başlayalım diye folic asit vericekti heralde, ama şimdi gitmedim tekrar

Bir dönem keşke hamile kalsamda her istediğimi yesem içsem kimse kilo aldın demese boğulana kadar tıkınsam derdim ayyyyy gülüyorum halime vallahi.

Folik asit kullanıp kilo alınca nevrim döndü açıkçası. Ama yine başlayacağım ben ona napim herşey bebiş için

cok yazmissiniz okuyamadim hepsini yenigelenler hosgelmisler asenaya ne olmus niye üzüldünüz eskiden sondan basa okuyordum simdi cag atladim gözüme kestirdim sayfalari okuyom

sen yine bacaklarını açmadan yürüyormuşsun ben sünnetli gibi yürüyorum sanki bana öyle geliyor buara :) beni çok güzldürdün :) Allah ta seni güldürsün.

kızlar ben geldim ama iyi gelmedim. sinirden beynim dönüyo moralim çok bozuk gerçi bana ne oluyosa
bir tanıdığımız hamile olduğunu öğrendi diye ağlıyor ayy delirtcek beni neymiş hazır deilmiş, istemiomuş, ne yapcakmış.... ayyyyy çıldırdım valla.
biz ne için uğraşıoz millet ne diyo yaaaa
allah'ım isyan etmicem diye dualar ediyom. bölelerini gördükçe isyan bayrakları açıyo içim engel olmam lazım.....

kız ne utanıyosunuz bizim regl geciksin de hele aslanlar gibi göğsümüzü gerdire gerdire alırız eczaneden testi Allahın izni ile :)

hoşgeldin inşallah hakkında hyırlısı olsun :) çok açıklayıcı aydınlatıcı bir cavep oldu :)

ben hep yaz kış sabah akşam evde işte dağda kırda bayırda aş erdiğim için ordan anlayamıyorum tek fark şu eskiden (korunurken) çok yiyince içimde bir vicdan azabı oluyordu şimdi de tam tersi ohhh yarasın alan diyorum kendi kendime hak görüyorum :) bi de hamilelik haberi alsam var yaaa allllaaaaaaah :)

tanışmıyoruz canım ama hoşgeldin nasılsın
sende hosgeldin bundan sonra bu topikte en has adamim snd´sin bir hosgeldin demedi gacilarrrrrrrrr

tatlım hoşgeldin sonunda yaaaa:) naber nasılsın?yumurtalar ne alemde? asena bebeşini düşürdü
simdi okudum biraz asenaninki kimyasalmiymis o daha yeni kan degerim yuksek dememismiydi yada ben mi yanlis hatirliyom allah im sen büyüksün yazik ya bir haber al pesine kaybet
ben geceyi hastanede gecirdim sayilir yumurtalarim iyi canim dikkat lütfen yumurtalarim iki gun önce tek ti simdi 4 tane biri24mm ama daha catlamamis digerler 13mm-17mm arasi ama allah büyüktür yeeni hamis varmi

hoşgeldin hoşgeldin sefa getirdin... nasılsın... yumurtalar nasıl?

iyiyim cano sen nasilsin yumurtalarim hakkinda ilerleyen saatlerde bir topik aciklamasi yapacam su mail leri bitireyim de bir de beni görmeyenlere ecicik daha sinir olayimda sakin bir yere gitme az sonra

Valla sizde de oluyor mu diye sorduğunuz herşey bende de var arkadaşlar peşinen söyleyim de eksiği yok fazlası va r:)

kızlar sizede oluyor mu lavaboya gittiğimde selpak kullanıp selpakları derinlemesine inceliyorum acaba bişey var mı diye

Temmuz ayında hamile kalma umudu ile başlayıp ay sonuna kadar sonuç almayı bekleyemeyi ruh sağlığı vefa etmeyenler :)

dün çamaşırım lekelendi diyebher tuvalete girdiğimde bende senin gibi inceliyordum ama yok bişi....toptan kafayı yedik..forumun ismide şu oldun temmuzda kafayı yimek isteyenler

bende öyle yüksekti diye hatırlıyorum ama bilmiyorum ki.. ama çok üzüldük hayırlısı olsun onun için bebeşin kısmeti yokmuş inş. biran önce hamiş kalır tekrardan.. inş. diğer yumurtaların da çatır çatır çatlarr aramıza yeni katılan arkadaşlar var ama hamiş olan yok ama belirtilerimiz var gibi bakalım şafak sayıyoruzzz tatlımm darısı başına inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…