Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

bu da çok hoş da kimooooo diye bağırılan an tam aklın gittiği an..

ayy gülmekten ağladım ikinizede..allahta en kısa zamanda sevinçten ağlatsın sizi..

kızlar ben çıkıyorum..cumartesi size iyi haberler vermek istiyorum..gerçi adet olmasamda belki gecikmiştir ihtimalinide düşünmek lazım..hemen sevinmeyeyim..

kızlar ben çıkıyorum..cumartesi size iyi haberler vermek istiyorum..gerçi adet olmasamda belki gecikmiştir ihtimalinide düşünmek lazım..hemen sevinmeyeyim..

hadi bakalım allah ne sabır vermiş ben hiç dayanamam walla..hayırlı haberler bekliyoruz canım..

KIZLAAARR size üzücü bi haberim vaaarr
ben bu haaftasonu şehirdışına çıkıyorum ve 1 hafta sizlerden uzak olacağım..
siz hoşohbetlere devam edin..bilmem gereken hamile haberi vs olursa özelden msj atın..gelince bakarım..yeni gelen olursa da gelince eklerim..
sizleri çok özleyeceğim..çok alışmıştım ama

durun hemen sevinmeyin..şimdi gitmiyorum hafta sonu

topiği hallaç pamuğu gibi attırmayın..sırayla konuşun..
büyükler büyüklüğünü bilsin küçükler küçüklüğünü..kavga etmeyin...kafayı yemeyin..ııı bukadarrr

hoşgeldin tombişim nasılsın,

kızlar evening primrose oil ve spirulina ya başladım demiştim ya. benim normalde 2 gün süren adetim bugğn 6. gün ve hala damla damla geliyo. sizce faydalı olmuşmudur? normale döner mi acaba yumurtalıklar?

valla ben sürekli hayvanlar gibi yemek yediğim için şimdi folicten dolayı mı alıyorum kiloları yoksa yemekten mi bilemiyorum günahını almayın folikcanın

bende folic asit kullanıyorum canım, ikinci kutudayım, göbek aldı başını gidiyor bende

ben şimdilik cıkıyrm azcık yatıcam uyurum belkı öptüm hepınızı aksam grcem yne

aman zaten hepimiz dobiş olmayacak mıyız sonunda hamile olalım ki eş dost hısım akraba ve sokakta görenler kilo almış ufff şuna bak yerine hamile allah tamamına erdirsin desinler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…