Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

girmeyeli topik fırlamış maşallh allah bozmasın e kızlar varmı hamişimiz

Yumurtlama döneminde ağrılar falan oluyormuş ya hani bunların hiç biri bende olmuyo sadece adetimin birinci günü karnım ve belim ağrır o kadar o da evlendikten sonra hafifledibende mi bi anormallik var siz nerden anlıyosnuz catlıyo falan diye

Ben e bu yumurtlama ağrılarını hiç farketmemişim , bu ay merakla bekliyorum acaba ağrım olacak mı :97:

Yumurtlama döneminde ağrılar falan oluyormuş ya hani bunların hiç biri bende olmuyo sadece adetimin birinci günü karnım ve belim ağrır o kadar o da evlendikten sonra hafifledibende mi bi anormallik var siz nerden anlıyosnuz catlıyo falan diye

canım yumurtlama gününü hesaplıyosun..zaten o günlerde şeffaf akıntı ve kasık ağrısı oluyo..kimisinde hafif kimisinde şiddetli ağrıyla çatlıyo..benim bu ay çok şiddetli çatladı..

kızlarrrr hepimiz bebiş istiyoruz peki folik asit kullanıyor muyuz :79:

Ya ben bi on gün kadar kullandım acayip kilo aldırdı bana yahu sonra bıraktım. Yedi ailedeki karılar başımın etini şimdi ne gerek var diye. Aslında şimdi kullanmak lazımmış. Ay başlasam mı acaba

Ben e bu yumurtlama ağrılarını hiç farketmemişim , bu ay merakla bekliyorum acaba ağrım olacak mı :97:
bende hiç dikkat etmemişim ama oluyo canım hatta regli olcakmş gibi sancı oluyo akıntı oluyo farklı bide kasıkta batma oluyo canım

canım yumurlama genelde adet döneminden sonra 12. ve15. günler oluyor eğer dikkat edersen kasık ağrısı ve akıntın fazlalaşıyor bide ğöğüslerde gerginlik oluyor ozamanları daha iyi değerlendir canım akıntına dikkat et uzayan bir akıntı

Ya ben bi on gün kadar kullandım acayip kilo aldırdı bana yahu sonra bıraktım. Yedi ailedeki karılar başımın etini şimdi ne gerek var diye. Aslında şimdi kullanmak lazımmış. Ay başlasam mı acaba

bu benim ikinci ayım canım , kilo aldım ama bebiş için gerekli 3 ay önceden başlamak gerekiyormuş, başla canım başla

kızlarrrr hepimiz bebiş istiyoruz peki folik asit kullanıyor muyuz :79:

canım ben duydum bu folik asiti gebelikten önce kullanmak gerekiyormuş ama ne zaman başlanmalı bilgin var mı?bilgisi olan paylaşabilir mi acaba arkadaşlar

nasıl yani bacım konuyu açarmısn biraz :KK71:

canımcım hamiş kalmadan 3 ay önce bebişin iyi gelişebilmesi için folik asit veriyor dr, kendin de alabilirsin tabi hiç bir yan etkisi yok kilo aldırmak dışında onu da gözün görmüyor zaten yeter ki bebişim sağlıklı olsun varsın kilo alıyım diyorsun:KK66:

hoşgeldin canım..kesinleşmemiş bi kaç arkadaş var..asenada düşük yaptı..:KK14:senden ne haber? :KK19:

asena 40 mı düşük yaptı hadi ya aaaaaaaaa daha belli bile degldi benmde sancılarım var hemde bi hafta önceden başladı bide sivilcem çıktı regli göründü yani çok üzgünüm ya sen naptın tatlım

canım ben duydum bu folik asiti gebelikten önce kullanmak gerekiyormuş ama ne zaman başlanmalı bilgin var mı?bilgisi olan paylaşabilir mi acaba arkadaşlar

canım hamile kalmadan 1 2 ay önceden başlamakta fayda var..ben demir+folikasit+vitamin içeren gyno ferro sanol kullanıyorum..1 ay oldu başalayalı..dr vermişti..

yok canım daha 6 gün var bata ama ben kendimi bu ağrılardan sızılardan dolayı öyle hissediyordum ya onu diyorum başka birşeye yoğunlaştığım zaman ağrılar kaybolduğuna göre psikolojik. Tabiki ağrıların psikolojik olması hala hamile olmadığım anlamına da gelmez o başka. :) Belki ağrısız bir hamilelik yaşıyorum alaa alaaa olamaz mı :) yani ağrılarım hamilelikten değilse bile ham,ile olamaz mıyım saygılarımla :)

hamilelik belli oldumu kızzz?

asena 40 mı düşük yaptı hadi ya aaaaaaaaa daha belli bile degldi benmde sancılarım var hemde bi hafta önceden başladı bide sivilcem çıktı regli göründü yani çok üzgünüm ya sen naptın tatlım

bende 2 gün önce yumurtladım..şiddetli kasık ağrısıyla hemde..:KK52:
ogünler göğüs ağrım vardı gün gün artıyor..başka bişeyim yok..hayırlısı olsun canımyaa:KK55:

canım hamile kalmadan 1 2 ay önceden başlamakta fayda var..ben demir+folikasit+vitamin içeren gyno ferro sanol kullanıyorum..1 ay oldu başalayalı..dr vermişti..

bende folic asit kullanıyorum canım, ikinci kutudayım, göbek aldı başını gidiyor bende:KK52:

peki gebe iken kullanılabiliyor mu tatlım herhangi bir zararı olur mu

X