Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlar selamlar... nasılsınız? bugün yoğundum geç girdim var mı hamile olan yeni? çok fazla düşününce insan aşerebiliyo bile bence biraz da psikolojik bazı belirtiler inşallah öyle değildir ama çok umut çok üzüntü getirir.. yine de temkinli olmak lazım..

annem hep şey derdi insan evlenince aklı hep şeyinde olurmuş acaba hamilemi kaldım kalmadımdı diye :KK52: :90:

evet cnm bızım burdada evlenmeden once sacınla oynarsın evlendıkten sonrada poponla oynarsın derlerdı hakıketen dogruymus 2senedır basıma gelmeyen kalmadı doktor esımden cok gordu sagolsn psıkolojı desen hat safhaya uctu(braz acık oldu k.bakmayn ltfen):KK33::KK33::KK33:

hemen söyleyim şirkette her tuvalete gittiğimde ciciklerimi açıp bakıyorum damarlar duruyormu die tabi anca toparlanıyorum arkadaşlarım napıosun bu kadar saat tuvalette diyorlar.. tabi benim bir deli olduğumu bilmiyorlarki sapık gibi her gittiğimde memelerimi açıyorum bakıyorum diyemiyorum :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Ay Allahım ölcem şimdiiiii :KK1: :KK1: :KK1:

ha bu arada size komik bişi anlatıyım.. geçen ay daha korunuyoduk bi arkadaşım var hamile aradı beni seni rüyamda gördüm beraber hamileydik çok aşeriyoduk falan diye.. hamile misin falan dedi.. ben de yok ya öyle bişi olamaz korunuyoruz dedim ama bi önceki hafta falda da çıkmış bebek kafama takıldı.. eve giderken utana sıkıla (niye utanyosam o da ayrı) hamilelik testi aldım şu daldırmalılardan... neyse geldim eve ama nasıl heyecanlıyım ilk kez yapıcam test.. sen heyecandan ters tarafını daldır hiç bişi çıkmasın iyi mi :) bi daha çıkmaya üşendim utanıp isteyemem de dedim eşimi aradım ben hamileyimm sanırım bana test al emin olalım diye söylüyorum bişiler panikle.. o da almış gelirken utana sıkıla eczaneden sonuç olumsuz ama baya bi güldük sonrasında

Yeni katıldım aranıza ama çok bunaldım o yüzden acaba benim gibileri var mı diye bakınıyordum bu siteyi gördüm katıldım.her ayın 4 ünde düzenli olarak adet oluyordum. Ama bu ay 10 gün gecikti.adetim geciktikten bir hafta sonra ve 10. Gün evde test yaptım negatif çıktı.hala kanamam yok.emin olamıyorum ki bir türlü kan testi yaptırmayada korkuyorum negatif çıkarsa diye.adetimin geciktikten sonra sanki adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağrılar oldu midende gurul gurul ama sancım her geçen gün azalıyor.konuya yakınlık duyan varsa lütfen cevap yazın bana ne yapmam lazım:KK61:
:KK61:

evet cnm bızım burdada evlenmeden once sacınla oynarsın evlendıkten sonrada poponla oynarsın derlerdı hakıketen dogruymus 2senedır basıma gelmeyen kalmadı doktor esımden cok gordu sagolsn psıkolojı desen hat safhaya uctu(braz acık oldu k.bakmayn ltfen):KK33::KK33::KK33:

hakkaten öyle derler canım ya eskiler biliyor bu işleri :) benim doktor deneyimim olmadı ama çekiniyorum açıkçası.eşinden çok onlar görüyor ve büyük çoğunluğu erkek zaten...

MERHABA MERHABAAAA

nasılsınız bayanlar....sancılar damarlar maşallah hep devam eder inşallah kırmızıları görmeden.
bnde psikolojik olduğunu düşünmeye başladım ağzım sulanıyo falan:) normalde hiç böle şeyler olmazdı, göğüslerm çok erken ağrımaya başladı, kasıklarımda ince ince sızlamalar :44:
bide günüme daha çok var... poffff

adetim on gün geçti amaidrar testi yaptım negatif çıktı.bilmiyorumki ne yapsam???

ha bu arada size komik bişi anlatıyım.. geçen ay daha korunuyoduk bi arkadaşım var hamile aradı beni seni rüyamda gördüm beraber hamileydik çok aşeriyoduk falan diye.. hamile misin falan dedi.. ben de yok ya öyle bişi olamaz korunuyoruz dedim ama bi önceki hafta falda da çıkmış bebek kafama takıldı.. eve giderken utana sıkıla (niye utanyosam o da ayrı) hamilelik testi aldım şu daldırmalılardan... neyse geldim eve ama nasıl heyecanlıyım ilk kez yapıcam test.. sen heyecandan ters tarafını daldır hiç bişi çıkmasın iyi mi :) bi daha çıkmaya üşendim utanıp isteyemem de dedim eşimi aradım ben hamileyimm sanırım bana test al emin olalım diye söylüyorum bişiler panikle.. o da almış gelirken utana sıkıla eczaneden sonuç olumsuz ama baya bi güldük sonrasında

:KK60:Ben de korunmayı bırakmadan bir ay önce arkadaşların gazıyla şüphelenmiştim. Midem falan bulanıyordu. Bir gün geç geldi adetim test falan yaptım. Sonradan anladım ben o ay sigarayı bırakmak için ilaç kullanmııştım ondan midem bulanıyormuş ilcı bırakınca geçti zaten. Şu kandimi hamile zannetmelerim yüzünden hiç yoktan kilo aldım:44:

Bende de aynı şeyler var ben de merak içindeyim BAT 18 Temmuz

canım bendede bunlara benzer şeyler var adet sancısı gibi ağrı var ğöğüste sızlama var benim bat 17 temmuz adet mi yoksa gebelik belirtisimi bilemedim tabiki hayırlı olacaksa gebelik olsun öyle umut ediyorum ama her ay buna benzer belirtiler oluyor psikolojikmi bilmem ama umutlanıyoruz işte sonrada hüsran inşallah bu sefer hüsran olmaz dua edelim hepimiz birbirimize tabiki gebeliğinde hayırlı olacaksa yüce rabbim versin inşallah dualarım hepimize

canım bendede bunlara benzer şeyler var adet sancısı gibi ağrı var ğöğüste sızlama var benim bat 17 temmuz adet mi yoksa gebelik belirtisimi bilemedim tabiki hayırlı olacaksa gebelik olsun öyle umut ediyorum ama her ay buna benzer belirtiler oluyor psikolojikmi bilmem ama umutlanıyoruz işte sonrada hüsran inşallah bu sefer hüsran olmaz dua edelim hepimiz birbirimize tabiki gebeliğinde hayırlı olacaksa yüce rabbim versin inşallah dualarım hepimize

Aynen katılıyorum arkadaşım sana hayırlı olan neyse o olsun sonuçta bizim istememizle olmuyor yiyecek ekmeği varsa gelecek dünyaya isyan etmeden sabırla bizim için iyi olanı beklemek lazım. Beklemek yorucu olabiliyor ama karşılığı daha değerli olcak inşallah.

Tal bu liste nedir ne için hazırlanıyor ve o tarihler vs.içeriği ile ilgili ayrıntılı bilgi verebilir misin mümkünse.ben ve benim gibi henüz bir şeyden haberdar olmayanlar için :KK3:
bu liste adet günlerinizin yazdığı biliste..adet gününe kadar olan belirtiler sorunlar vee müjdeler paylaşılıyor..
ahh ne olurdu hamile sayımız fazla olaydıda listemiz ışıl ışıl olaydı..

bu arada hepınıze gunaydın kızlar bu arad bugun kan testıne gıdebılırım ban dua edın nolur
hadi bakalım ben olsam dayanamaz test yapardım..hadi hayırlı haberler..
merhaba bende aranıza yeni katıldım bu ay gebelik bekleyenlerin arasında bende varım inş allah hepimizin hakkında hayırlı olanı versin bende klomen+ovitrelle kullandım bu gün 10. günüm çoooooooooooooooooook sabırsızlanıyorum benide aranıza alırsınız heralde bu arad burda bazı belirtileden bahsedilmiş bende hiiiiiiiiiiçççççç bişe yo yaaaaaaaa:KK16::KK16::KK75:
talhaaam hoşgeldin canım..
selam fıstıklar..
bugün rüyamda kolye gördümçok kıymetli bir kolyeydi altınmıydı bimiyorum rengi beyazdı ucunda da 3 adt damla şeklinde pırlanta vardı ve anlamına baktığımda şöyle yazıyordu:
Kolye görmek, kiz çocugu ile yorumlanir. Bir kadinin rüyasinda boynuna kiymetli bir kolye taktigini görmesi, bir kiz çocugu doguracagina isarettir. Eger taktigi kolye altindan ve üzerindeki taslar elmas veya pirlanta ise dogacak çocuk erkek olur:78:
ayy ne güzel görmüşsün tatlım..keşke bende görsem..gönlünden ne geçiyo kızmı erkekmi?
kızlar yumurtalıklarıma ve kasıklarıma ara ara hafif ağrılar girio hemen geçiyor ve de gögüslerim şişti ve damarlar çıktı bu neye işarettir bileniniz var batım 20 temmuz da?:KK59::KK59::KK59::KK59:

Bende de aynı şeyler var ben de merak içindeyim BAT 18 Temmuz
ay kızlar heyecanlandık wallaa..bunlar hamilelik belirtisine benziyo..inşallaaahh..
anladım canım, ağustos topicine katıldım ben de , liste var mıydı hiç dikkat etmedim :78:
evet canım ağustos listesi ilk sayfada..
Yeni katıldım aranıza ama çok bunaldım o yüzden acaba benim gibileri var mı diye bakınıyordum bu siteyi gördüm katıldım.her ayın 4 ünde düzenli olarak adet oluyordum. Ama bu ay 10 gün gecikti.adetim geciktikten bir hafta sonra ve 10. Gün evde test yaptım negatif çıktı.hala kanamam yok.emin olamıyorum ki bir türlü kan testi yaptırmayada korkuyorum negatif çıkarsa diye.adetimin geciktikten sonra sanki adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağrılar oldu midende gurul gurul ama sancım her geçen gün azalıyor.konuya yakınlık duyan varsa lütfen cevap yazın bana ne yapmam lazım:KK61:
:KK61:

edaaa hoşgeldin canım..allah korusun ama bi problem olabilir bi dra git istersen..bizide haberdar et..

benim bat da 17 temmuz tatlım merakla bekliyorum çünkü adet sancıları ve gebelik belirtilerinin birçoğu birbirine çok benziyormuş hatta aynı diyenler var.benim de en fazla 1 hafta önceden ağrırdı göğüslerim ama şimdi 1,5-2 hafta önceden başladı küçük kasık ağrıları bazı kokular burnuma kötü kötü geliyor acayip birşey.kendimi ümitlendirmek de istemiyorum.allah'a havaleyiz artık hayırlısını o bilir beklicez başka çare yok

hemen söyleyim şirkette her tuvalete gittiğimde ciciklerimi açıp bakıyorum damarlar duruyormu die tabi anca toparlanıyorum arkadaşlarım napıosun bu kadar saat tuvalette diyorlar.. tabi benim bir deli olduğumu bilmiyorlarki sapık gibi her gittiğimde memelerimi açıyorum bakıyorum diyemiyorum :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60:çok alemsin canım yaaa

Bende bundan önceki periyodumda göya iyi çalıştım ya bir halsizlik vardı üzerimde. İnanın bir hamilede görülebilecek bütün belirtileri yaşıyordum kendimce. Olay öyle bir hal aldı ki yürürken bacaklarımı çok açmadan yürüyordum sanki ne olacaksa herhal düşer diye korkmuşumdur :KK1: En ufak şeyde gidip yatıp uzanmalarım canımın bişeyler aşermesi ayyyyyy resmen delilik. Adet olunca baya bi bozulmuştum

Herkeste bir belirtidir gidiyor maşallah yav bu nedir bu belirtiler ne zaman başlar acaba
herkesin bi arada burda hamile kalması çok enteresan olurdu gerçekten umarım şüphelenen şüphelenmeyen herkes hamiledirr bende tabiki rabbim her isteyene versin inşallah amin

bu liste adet günlerinizin yazdığı biliste..adet gününe kadar olan belirtiler sorunlar vee müjdeler paylaşılıyor..
ahh ne olurdu hamile sayımız fazla olaydıda listemiz ışıl ışıl olaydı..

hadi bakalım ben olsam dayanamaz test yapardım..hadi hayırlı haberler..

talhaaam hoşgeldin canım..

ayy ne güzel görmüşsün tatlım..keşke bende görsem..gönlünden ne geçiyo kızmı erkekmi?

ay kızlar heyecanlandık wallaa..bunlar hamilelik belirtisine benziyo..inşallaaahh..

evet canım ağustos listesi ilk sayfada..

edaaa hoşgeldin canım..allah korusun ama bi problem olabilir bi dra git istersen..bizide haberdar et..

ayy keşke tal'cım hepimiz hamile olsak.HÜRREM:KK60::KK60: gibi yüklüyüm diye bağırsakkkkk :KK60:

X