Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

bende bi tek göğüs ağrısı var 1 2 gündür elleyince çok acıyodu..bugün ellemeden acıyo

Son düzenleme:

canım eğer hamileysen kan testinde çıkar eğer değilsen garantilemiş olursun ona görede söktürücü kullanıp rahatlarsın belki bir iltihap falan vardır da önlemini alırsın ama dileğim inşallah hamiş olman kan testinde garanti ouyor öptüm

öğle tatiline gittik arkadaşla yedik içtik güldük oynadık derken hamile olduğumu unutmuşum ha haa haa ha ah:) demek ki hamile değilim ben yoksa unutmazdım. Ağrılarımı da ben ağrıtıyorum desenize :) hakkımızda hayırlısı :)

kızlarrr çok belirtilere kaptırmayın kendinizi ya. yarısından çoğu psikolojik oluyo sonra üzülen gene biz oluyoruz bizzat yaşamış biri olarak söylüyorum

hamilelik belli oldumu kızzz?

bende bi tek göğüs ağrısı var 1 2 gündür elleyince çok acıyodu..bugün ellemeden acıyo

valla ben eleyemiyorum elletemiyorum da sütyen takmadığımda daha çok ağrıyor o biraz hareketi kısıtlıyor sanırım ondan

kızlaaarrbende şimdi baktım..özellikle sol göğsümdeki yeşil damar iice belli olmuşş..amaaan acaba varmı yokmu varmı yokmu varmı yokmuuuuuu

belirtiler hamile olduğunu öğrendikten 15 gün sonra başlar diyor doktorlar ama bu kişiden kişiye değişebiliyor tabi.

canım ağrılarım 2 hf. önceden başladı diyorsun senin yumurtlama zamanın olabilir ozaman o günleri değerlendirdiysen hamiş olabilirsin inşallah

kızlaaarrbende şimdi baktım..özellikle sol göğsümdeki yeşil damar iice belli olmuşş..amaaan acaba varmı yokmu varmı yokmu varmı yokmuuuuuu

canım bende çok soru soruyorum ama damarda mı çıkıyo ay yarabbim ne çok belirtisi varmış meğer hiç duymadığım şeyler ben sadece mide bulantısı baş dönmesi sanardım

ayyy inşallah canım senin bat ne zaman test yapmak için ne kadar bekliceksin

valla ben eleyemiyorum elletemiyorum da sütyen takmadığımda daha çok ağrıyor o biraz hareketi kısıtlıyor sanırım ondan

üzmek gibi olmasında benm gögüs sızlamalarım çoğunlukla adetimin geleceğinin belirtisidir. ve sonrasında hemen adet oluyorum. bunu keşfedene kadar hamile olduğumu sanırdım

bence var bence var bence var benim oğlumdada olmuştu inşallah gebesindir şefim

canım bende çok soru soruyorum ama damarda mı çıkıyo ay yarabbim ne çok belirtisi varmış meğer hiç duymadığım şeyler ben sadece mide bulantısı baş dönmesi sanardım

kızlar benim ilk gebeliğimdede yemyeşil damarlarım vardı.göğüslerim inanılmaz büyümüştü ve sızlıyodu resmen,kasık bel ve bacak ağrısı.arasırada mide buantısı ama çk az.bide ufak bi kahve leke gelmişti yani yerleşme kanaması.amao gebeliğim malesef kürtajla sonuçlandı.şimdi yine adetime 3 gün var yeşil damarlar var ama sanki hep vardı gibi geliyo

üzmek gibi olmasında benm gögüs sızlamalarım çoğunlukla adetimin geleceğinin belirtisidir. ve sonrasında hemen adet oluyorum. bunu keşfedene kadar hamile olduğumu sanırdım

tatlım ben de önce hüsrana uğradım o yüzden bu ay adet olacakmışım gibi kendimi hazırlıyorum ama insan içinden geçenlere de acabalara da engel olamıyor tabi ki allahım herşeyin hayırlısını versin

Yumurtlama döneminde ağrılar falan oluyormuş ya hani bunların hiç biri bende olmuyo sadece adetimin birinci günü karnım ve belim ağrır o kadar o da evlendikten sonra hafifledibende mi bi anormallik var siz nerden anlıyosnuz catlıyo falan diye

kızlarrrr hepimiz bebiş istiyoruz peki folik asit kullanıyor muyuz :79:

ayyy inşallah canım senin bat ne zaman test yapmak için ne kadar bekliceksin
canım daha en az 1 hafta beklemem lazım..
benmde adetten önce oluyodu da şimdi batıma 1.5 hafta var..yumurtlama günümde başladı 3 gündür devam ediyo..artıyo..
bence var bence var bence var benim oğlumdada olmuştu inşallah gebesindir şefim

inş inş inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…