Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ne yazdın canım iltihap mı vardı ondan mı gecikmişti geçen ay

mart ve nisan ayında adet görmedim canım bi umutla test yaptırdım sonuç negatif çıktı sonra hemen doktora gittim önce utrason baktı bişe yok sonra allttan muayene utrasonla la intihap var dedi iilaç verdi antibiyotik iyi geldi düzene girdi işte normalde dün hastalanmam lazımdı bekliyorum işte bakalım hayırlısı :18:

not:bide çizelge yapmak istiyom site ingilizce malum yapamıom :31

bilen bi arkadaş el atsın bana:KK53:

sağol sana da arkadaş ta izinli zart surt inemiyorum burayı bırakıp iyi oldu sanki biraz hoş ben öğle tatili iş girişi ve çıkışı ve evde telafi ediyorum ya neyse.

Afiyet olsun canım, bende içtim iyi geldi şimdilik ..

çok güldüm bir de gözlerim doldu nedense :) ya yaşlılıktan ya da hamileyiz ya ondan duygusallaştım buara :) ne güzel yazmışsın eline sağlık canım

Canım benim, aman sevinçten ağlamayı nasip etsin allahım bize en yakın zamanda,
Vallahi bi duyayım sevinçli haberi salya sümük ağlayacağım anıra anıra :KK1:
Geçen eşim pek bi hislendin sen bu ara dedi bana, saçma bişeye trip yaptım diye,
Çok sevdim bu lafı, bu da bir belirtidir kiiii boşuna duygusallaşır mı insan:KK4:
Ya varsa bile 1 -2 haftalığız şuanda, maşallah 9. aya kadar olan tüm belirtileri yakıştırdım kendime
:KK52:

ing biliyorum da canım siteyi ve çizelgeyi bilmiyorum aklım basmıyo yardımcı olmak isterdim ama

mart ve nisan ayında adet görmedim canım bi umutla test yaptırdım sonuç negatif çıktı sonra hemen doktora gittim önce utrason baktı bişe yok sonra allttan muayene utrasonla la intihap var dedi iilaç verdi antibiyotik iyi geldi düzene girdi işte normalde dün hastalanmam lazımdı bekliyorum işte bakalım hayırlısı :18:

not:bide çizelge yapmak istiyom site ingilizce malum yapamıom :31

bilen bi arkadaş el atsın bana:KK53:

valla çağnurcuğum aynı hislerle yazdım ben de asenaya birşey desem garip mi olur diye diye çünkü herşeyi yaşayan bilir biz ne desek boş. Ama Allah inşallah beterinden saklasın diyelim. ne diyelim.

aynen öyle canım yaa. ben kimyasal gebelik yaşadığımda bile çok kötü olmuştum Allah sabır versin ne diyelim. İnşallah bir önce toparlanır. canım ben ateşimi ölçtüm bugün sabah saat 7'de. 37.1 çıktı. bakalım nasıl devam edecek.

cnm üzülmekten başka bişey gelmiyo elimizden amin kimseye yaşatmasın

Amin canım amin. Herkese günaydın kızlar.

benim de tam tersi göğüs acım hafifledi kasıklarım felaket (uykudan uyandıracak kadar ) tombişcan ne yaptı acaba yaaaa acile gitcekti gitti mi yazık ağrı diyince

iyiyim naz kasık ağrım geçtide,göğüs ağrım devam ediyo..sen nasılsın?

amin amin inş.. hepimizin emekleri boşa çıkmasın inş..

iyi geceler kızlar öncelikle dilerim Allahım hepimize bebişlerimizi en kısa zamanda gönderir..ben bişey sormak istiyorum klomen kullanna varmı aranızda varsa ne gibi yan etkiler yaşadınız ilacı içerken ve hemen sonrasında???
Canim oncelikla hosgeldin benim 3.denemem acaip odem oluştu ayaklarim cok sisti kiloma ilaveten 4-5 kilo daha eklendi :)) bendeki yan etkiler bole valla tabi yumurtanin buyumesine dayali kasik ve bel ağrisi oluyor..

merhaba arkadaşlar ben daha yeni katıldım aranıza :) aslında ben geçen hafta yani 8 temmuz da 1,5 aylık hamileydim o gün kontrole gitmiştim ve öğrendim ki bebeğime hiç kan gitmiyomuş karnımda ölmüş ve ne yazıkki aldırmak zorunda kaldım :KK25: ama yılmadım sizler kadar çok istiyorum yine bi bebişim olsun :KK61: Bu arada temmuz ayında bebiş bekleyen arkadaşlar inş Allah dualarınızı kabul eder de güzel güzel bebekleriniz olur :) kendinize çooook iyi bakın iyi günler arkadaşlar
Canim aramiza hos geldinnnn insallah iyisindir simdi cok uzücü bir olay yasamissin cok geçmiş olsun ınsallah sende en kisa zamanda hami olursun...

X