Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

yok canım uzak değil ha diyince geçer. zaten 1 aylık falan dicekler hamileliğe belli olduğunda ya kaldı mı sana 8 ay :)

yyaa ben ne düşünüyorum biliyomusunuz?
şimdi hamile kalsakk taaaaa nisanda doğum yapacaz yaa(inş:KK1:) çok uzak geliyo bana..:KK55:
sizede öylemi

kızlar hangi zamanlar hamile kalabiriz günlarine bu siteden de bakalilirsiniz

Hamile kalma zaman, doum zaman Hesaplamalar

son bat tarihizi yazıyorsunuz ve Ortalama Adet dönem uzunluğunuzu yazıyorsunuz şak die çıkarı veriyor günleri haydi kolay gelsin :KK34::KK34:

ben bu siteden baktım bide başka biyerden ikisi birbirini tutmuyo :S 4 gün farediyo ikisi arasında. ama hamiş olabileceğim zaman 13/07 yani yarınmış mutlu oldum nednse:)
şimdi psikolojik olarak başlarım ben yine hamileymiş gibi davranmaya:KK70:

'yokmu yapacak olan bir gönüllü.iyice meraklandım şimdi

ben esım gelınce onu cişe goturup yapıcam karbonatlı testı belkı ondada kopurur işin şakası bunun dogruluk payını nerden anlayabılırızkı belkı hamıleyzdr köpürüyrdur belkı herhezde köpuruyrdur ayyy merakta ettm ama komıkte gelıyr sımdı gıdıp dokucem karbonatı:KK1::KK1::KK1:

arkadaşlar kalbi sıkışan var mı aranızda böyle herzamankinden fazla atıyor gibi Allahtan hayırlısı can vercem herhalde :) kaç gündür de rüyamda ne kadar rahmetli tanıdığım varsa gördüm ya

ha aha aha ahaçok tatlısın yav. Gitme sen neme lazım ben günde maksimum 5 adım yürüyorum ne olur ne olmaz değil spor yapmak :) evden otoparktan biniyorum arabaya sakat gibi tövbe yarabbim burda iniyorum asansöre kadar :)

gercekten sakincalimi sakasiz soruyom

hmmm..
bende ücretsiz izin düsünüyorum
ama artık hangi ay olursa razıyım çünkü pek seçme lüksüm yok:KK14:
brans neydi hocam
hadi hayirlisi inşallah ben sinifçiyim hocam ya sen

cnım ben düzenli adet görmüyodum doktora falan gittim zayıflaman lazım dedi 89 kilo idim :KK70: ama şimdi 68 kiloyum zayıflamanın etkisiyle adet düzenine kavuştum son dört aydır ayın 10 diyelim.yaklaşık bir yıldır korunmuyorum ama bu ay bel kasık ve göğüs ağrısı çekiyorum bide yemek kokuları mide bulantısı gibi değil tam sadece azcık içimi kaldırıyo ve hala adet olmadım 2 gün önce idrar testi yaptım bişi çıkmadı yanı tam günümde baktım. bilemiyorum ümitlenmelimiyim
aslında ümitlenmemeyede çok kararlıydım ama bu nedense pek mümkün olmuyo
çok güzel kilo veröişsin tebrik ederim emeklerin bebek olarak döner inşallah sana

biz eşimle kafayı yidik bana dün diyor ki bebeğin bezi var mı yeterinc ealayım mı hayatım falan diyor (ay bi üzüldüm bir üzüldüm) geçenlerde daha doğrusu geçen dediğim 2-3 ay önce sen kalk bebe şampuanı kulak çubuğu bebek için sabunlar falan bir set al gel :) yazık yaaa kıyamam bir de ben hiç istemiyo biliyodum çok şaşırmıştım. neyse uzatmayalım :) (kayınpederin lafı benim bişey anlatır anlatır neyse uzatmayalım der bi okdaar daha anlatır. ha aha ha aha aha aha :) ben de dedim ki eşime al sen bez evde bulunsun yanlız ucuza kaçma dedim. (gerçekçi olsun diye) valla evcilik oynucaz yakında gerçek bir bebek olmazsa durum vahim. :)
ay ne güzel ya çok şirin bence sesli sesli güldüm dayanamadim eşimde ne vra noluyo diyo

ne alemsiniz yaaaaa
kizlar spora gitsem yimirtam düsermi
hafif sporlar bebeği etkilemezmiş

yyaa ben ne düşünüyorum biliyomusunuz?
şimdi hamile kalsakk taaaaa nisanda doğum yapacaz yaa(inş:KK1:) çok uzak geliyo bana..:KK55:
sizede öylemi
yok yok hiç öyle deme o kadar çabuk geçiyorki sadece son birkaç hafata geçmeke bilmiyor o kadar

bende sana soracaktım bebeklerim naptın test yapsana ben merak ettim:):KK1:
şaka tabii sen bilirsin..belirti varmı?[/QUOTE cnm ıdrar testtı yokkı evde esıme soylesem hemen alır ama onuda umutlandırmak ıstemıyrm snra benden cok uzuluyr o bana moral verıcegne ben ona moral verıyrm sonra bakalım ben su renk gıttıkce acılmaya basladı bıtıcekmı dye beklım yarında olmazsam zaten bellı olur ya bu koyu akıntının devamı gelıcek yada bıtıcek off valla galıba ümitleniyorum içten içeee:KK33::KK33:

ben zaten nisanda istiyom esim 4 nisan dogumlu eger tutarsa bebis 6 nisanli olacak az sikistirirsam 4 ünde sezeryan süperrrrrrrrrrrrrrrrrr kizlar acayip bir mutluluk hissediyom yumurtayi görmemdenmi kii

bide yumurtlama dönemindeki belirtilere kendinizi çok kaptirmayin ben kesin hamileyimdir diyordum ama fos çikti göğüs sizlamalarindan kasik sancilarina bel ağrisina mide bulantisina kadar herşey vardi hatta ateşim bile çok yüksek gidiyordu ama adetime 2-3 gün kala ateşim de düştü bütün belirtilerde ortadan kalkip adet belirtileri ortaya çikti

ben zaten nisanda istiyom esim 4 nisan dogumlu eger tutarsa bebis 6 nisanli olacak az sikistirirsam 4 ünde sezeryan süperrrrrrrrrrrrrrrrrr kizlar acayip bir mutluluk hissediyom yumurtayi görmemdenmi kii

ahhh canım benım yumurtadan oluyr ınsanın ıcıne bır sevnc doluyr ben cok yasadım bunu sankı hamıleymısım mujde almısız gıbı 32 diş sırıtyrduk ahhhh su yumurtalar catlasında patlasın inşşşllaah ya bızım guvercınlerımız var onlar bıle hergun yumurtluyr yav bu ne hız yavruları bıle bı ben yumurtlayamıyrm yazııııııkkk banaaaa:KK35::KK35:

hayır efendim bizimkisi hamilelikten dokunmayın şabanıma şurda iki satır seviniyoruz :)

bide yumurtlama dönemindeki belirtilere kendinizi çok kaptirmayin ben kesin hamileyimdir diyordum ama fos çikti göğüs sizlamalarindan kasik sancilarina bel ağrisina mide bulantisina kadar herşey vardi hatta ateşim bile çok yüksek gidiyordu ama adetime 2-3 gün kala ateşim de düştü bütün belirtilerde ortadan kalkip adet belirtileri ortaya çikti

bende sana soracaktım bebeklerim naptın test yapsana ben merak ettim:):KK1:
şaka tabii sen bilirsin..belirti varmı?[/QUOTE cnm ıdrar testtı yokkı evde esıme soylesem hemen alır ama onuda umutlandırmak ıstemıyrm snra benden cok uzuluyr o bana moral verıcegne ben ona moral verıyrm sonra bakalım ben su renk gıttıkce acılmaya basladı bıtıcekmı dye beklım yarında olmazsam zaten bellı olur ya bu koyu akıntının devamı gelıcek yada bıtıcek off valla galıba ümitleniyorum içten içeee:KK33::KK33:
hımm bekle ozman haklısın..
haftayada döllenmiş yumurtayı görürsün inş...:KK55:

evet yaa haklısın ümitlenmek yada ümitlenmemek işte bütün mesele buu:nazar::KK9:

hiç sorma doktor yumurtlamışsın bitmiş diyince biz de bi sevindik bişey olmuş gibi :) yumurtanın kulağına adını okuyacak moda giriyo insan ezanla :)

sabah eşimin yolladığı mesajı aynen kopyalıyorum.

Ayyyyy annnemmmmm, annemcanlımmm, yumurtacanlımmmmm…

Çooook tatlısın…

Günaydın canikom

yazmış yazık lan ona da yazık sevabına bi el atın bişeyler yapın yardımcı olun bukadar duygu sömürüsünden sonra en içten dualarınız için detayları veriyorum :)

ahhh canım benım yumurtadan oluyr ınsanın ıcıne bır sevnc doluyr ben cok yasadım bunu sankı hamıleymısım mujde almısız gıbı 32 diş sırıtyrduk ahhhh su yumurtalar catlasında patlasın inşşşllaah ya bızım guvercınlerımız var onlar bıle hergun yumurtluyr yav bu ne hız yavruları bıle bı ben yumurtlayamıyrm yazııııııkkk banaaaa:KK35::KK35:

ya bilmiyom belkide bahane ariyom ama iste olmam amelelerin kaprisleri hele benim saskinin aksam isin varmi benle yoksa bilardoya takilacam demesi bile canimi sikmiyor yok ya ben yumurtamla mutlu mesutum bugun

hayır efendim bizimkisi hamilelikten dokunmayın şabanıma şurda iki satır seviniyoruz :)
demi yaaaaa ne cok agladik aglattik dokunmayin tombisime yimirtlamisssssss
dokunmayin tombisime yimirtlamis

bence gitme canım valla gitme
kiz seni mi kiracam gitmiyorum ülennnnnnnnn ben deli tombik

aaaa döllenmiş yumurta ultarasonla falan görünmüyormuş ki doktor yumurtlama olmuş bitmiş diyince geçen hafta çalıştık ozaman olmuş olabilir mi siz burdan bakınca anlar mısınız dedim de embesil gibi :) o da yok anlaşılmaz 10 gün sonr aya regl olacaksınız veya olmayınca anlıcaz dedi

hımm bekle ozman haklısın..

haftayada döllenmiş yumurtayı görürsün inş...:KK55:

evet yaa haklısın ümitlenmek yada ümitlenmemek işte bütün mesele buu:nazar::KK9:

arkadaşlar kalbi sıkışan var mı aranızda böyle herzamankinden fazla atıyor gibi Allahtan hayırlısı can vercem herhalde :) kaç gündür de rüyamda ne kadar rahmetli tanıdığım varsa gördüm ya

Benimde sıkışıyor hemde nasıl yakayı paçayı yırtıp imdat diye bağırıcam şimdi,
Allah hayırlara çıkarsın, korkmaya başladım ben ya
:KK52:

X