Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlar kızlar yüreğim sızlar :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

gögüslerim ağrıo uçları ara-sıra uyuşuyor kasıklarımda ara ara ağrıyor bazen hissedilir derecede bazen hafif başkada bir belirtim yok ne dersiniz bunlar bir işaret olabilirmi? :KK34::KK34::KK34::KK34:

Canım olur tabi neden olmasın, herkeste aynı belirtiler olacak diye birşey yok,
Kimisinde belkide hiç olmuyordur,
İnş hamileyizdir top yekün :KK1:

hele sükü bunu soruyom kristal degil pirlanta bebegim simdi.........peki canim 21. gün kan testini niye yapiyorlar yimurta catladimi catlamadimi diye alttan göremiyorlarmi benim dr.19mm dedi bugun ama niye hem yarin hem persembe gine cagirdi yumurta kontrolu kac kere olurki canim
canım öncelikle tanks...:))
şöle söyliyimmmm adetin başlama tarihinden sayarak 21. günü progestoran testi yapıyorlar yani 21. günü kadınların en verimli olduğu vakit oluyormuş :)) mesela benimki düşük çıktı doktorum yumurtlama gelişmiyor dedi yani 19 mm ile 22 mm kadar büyüyemiyorlar 10 mm de falan kalıolar buda yumurta tembelliği oluyormuş. o nedenle hamişlik gerçekleşmiyormuş bizim bu aldığımız klomenler bu yumurtacıkları büyütmeye yarıyor...böle yani sormak istediğin başka bişi varsa buyur bebemmmm:KK71::KK71::KK71:

hele sükü bunu soruyom kristal degil pirlanta bebegim simdi.........peki canim 21. gün kan testini niye yapiyorlar yimurta catladimi catlamadimi diye alttan göremiyorlarmi benim dr.19mm dedi bugun ama niye hem yarin hem persembe gine cagirdi yumurta kontrolu kac kere olurki canim
bu arada yumurta takibini benim doktor adetin 3. günü başlıyor adete 1 hafta kala bitiriyor yani 5 kere falan gittiğim oluyor bence senin 20-21 mm olmasını bekliyor sonra iğne ile çatlatıcak

Son düzenleme:
şöle söyliyimmmm adetin başlama tarihinden sayarak 21. günü progestoran testi yapıyorlar yani 21. günü kadınların en verimli olduğu vakit oluyormuş :)) mesela benimki düşük çıktı doktorum yumurtlama gelişmiyor dedi yani 19 mm ile 22 mm kadar büyüyemiyorlar 10 mm de falan kalıolar buda yumurta tembelliği oluyormuş. o nedenle hamişlik gerçekleşmiyormuş bizim bu aldığımız klomenler bu yumurtacıkları büyütmeye yarıyor...böle yani sormak istediğin başka bişi varsa buyur bebemmmm:KK71::KK71::KK71:

Canım bu en verimli gün ne için verimli, çalışma yapmak için mi?
Öyleyse kaçırmayalım, gerçi adete çok yaklaşmış oluyor o tarih ama:KK15:

doktorlardan daha ayrıntılı anlatmışsın :) tebrik ederim biz bu gidişle bi muaynehane açarız :KK1::KK1:öğrenmediğimiz bişey kaldı mı acaba...
:86:

bendede aynı belirtiler var ama bat daha çok var. ilk defa böle oldu hemde hiçbişey kullanmadan:kk77: daha öncekiler ilaçların etkisi diodum ama buna uyduracak bişi bulamıom... acaba acabaaa....
bide şu karbonat testi için bir zaman varmı? her an yapılabilirmi? :KK52:
tatlım benim batım 20.07 de 8,5 gün var :KK60::KK60: inşş hamileyizdir :KK9::KK9::KK9: bende normalde olmazdı ama bilmiyorum işte heyecanla adetimi bekliyorum.. buarada tatlım bu karbonat testi ne kadar kesin sonuç verir bilmiyorum ama heral de bi zamanı yok int de yazmıyordu okuduğum da sende bi yap bakalım sonuç ne olucak ben evde yapıcam akşama işyerindeyim şuan :KK66:

Canım bu en verimli gün ne için verimli, çalışma yapmak için mi?
Öyleyse kaçırmayalım, gerçi adete çok yaklaşmış oluyor o tarih ama:KK15:
valla canım demekki öyle doktor o zaman bana şey dedi hani ilaçsız milaçsız nasıl yumurtalıklar verimlimi diye ona bakıcam dedi bizimkilerde sağolsun verimsiz çıktı alçaklar:))

ay hamis kalasin yumurtayi catlatamadim ama kendim catlayacaktim bu test herhangi bir kan testinde cikiyormu yoksa özel bir test mi gülüm adi her yerde aynimi ben burda bu isimle test yaotirabilirmiyim

Canım olur tabi neden olmasın, herkeste aynı belirtiler olacak diye birşey yok,
Kimisinde belkide hiç olmuyordur,
İnş hamileyizdir top yekün :KK1:
insallah canim insallah

talcım çok sevindim bu arada benmde teyzem hamiş 8 ayın içinde :)) kızımız gelicek iki erkekten sonra:)) ve kaza ile oluşan bi geebelik
ben de böyle kazalara kurban gitmek istiyom

hatunlar size bol muhabbetler ... dün gece rüyamda kızımı emziriyordum:KK43: hemde öyle süt akıyordu gögüslerimden ...
rüya tabirinde bebişiniz olabilir diye yorumlar ve hayra yoruyorum hayır olsun ... Dualarım sizinle Allahım Bebişimiz gelsin....
geldiğimde umarım güzel haberler olur...

doktorlardan daha ayrıntılı anlatmışsın :) tebrik ederim biz bu gidişle bi muaynehane açarız :KK1::KK1:öğrenmediğimiz bişey kaldı mı acaba...
:86:
valla haftanın 5 günü doktorda olduğum oluyor :))) tecrübe edindik bide ailede her hastalık olunca :)) didiklio insan

$adszgd3.png

Kızlar bakın ne buldum, daha önce paylaşılmışmıydı bilmiyorum ama en azından hangi belirtinin ne zaman ortaya çıktığıyla ilgili biraz bilgilenebiliriz...

tatlım benim batım 20.07 de 8,5 gün var :KK60::KK60: inşş hamileyizdir :KK9::KK9::KK9: bende normalde olmazdı ama bilmiyorum işte heyecanla adetimi bekliyorum.. buarada tatlım bu karbonat testi ne kadar kesin sonuç verir bilmiyorum ama heral de bi zamanı yok int de yazmıyordu okuduğum da sende bi yap bakalım sonuç ne olucak ben evde yapıcam akşama işyerindeyim şuan :KK66:

karbonat siparişini şimdiden verdim:) meraktn çatlıcam valla...
ne hallerdeyiz ya.... ne duysak umutlanıyoz. inşallah çok beklemeyiz...

Yazıya göre en erken görünen belirti, göğüslerle ilgili olanmış,
Aman dikkat :)

Son düzenleme:
yetişin kızlarrrrr midem bulanıyor çok göğüslerimde çekilme devam kasıklarım çatlıcak gibi

yetişin kızlarrrrr midem bulanıyor çok göğüslerimde çekilme devam kasıklarım çatlıcak gibi

Naz'cım inceledinmi tabloyu göğüsler en erken belirtiymiş, vallahi sen pek yakınsın bu duruma ona göreeee:KK1:

kızlarr ben geldim..üstteki tabloda hamile kaldıktan 1 2 gün sonra göğüs ağrısı sızısı diyor ya..bende ümitlendim şimdi..göğüsümü elleyince sıkınca sızlıyo ağrıyo.. 1 2 gündür yumurtluyorum..çalışmalarda süper acaba tuttuğundanmı?yoksa yumurtlama zamanı da böyle olurmu?

tutmuştur inşallalhhhhhh

kızlarr ben geldim..üstteki tabloda hamile kaldıktan 1 2 gün sonra göğüs ağrısı sızısı diyor ya..bende ümitlendim şimdi..göğüsümü elleyince sıkınca sızlıyo ağrıyo.. 1 2 gündür yumurtluyorum..çalışmalarda süper acaba tuttuğundanmı?yoksa yumurtlama zamanı da böyle olurmu?

ha bide bugün sol yumurtalarım içten içe epey sızladı..yumurtlama belirtiside olabilir..hamilelik belirtiside..teyzem dua etti inş beraber doğum yaparız diye hamilelelrin duası kabul olurmuş..:KK76:

Yok yaa yok kafayı yiyeceğim,
Eğer hamile değilsem bu durumları kim nasıl açıklayacak bana.........
Geçen gün günlük burç yorumumumda aileye katılan yeni bir bebek olacak yazıyordu,
Hadi onu geçtim, şimdi sakız açtım bi tane falımlar oluyor ya,
Yazan fala bi bakın allaşkına ya,

"Bu çok güzel bir meyve,
Aşkınızdan size hediye,
Büyüyecek neşeli mutlu,
Hayırlı olacak millete"

Allahım aklımı koru hepsi bir tesadüf mü :KK52::KK53:

Son düzenleme:
X