Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

evet yaaa iyiki varsınız hepiniz.

hızınıza yetişemiyorum ne kadr hızlı geçiyor sayfalar:)
değişik bir heycan yaptım sayenizde ki yine sayenizde çok çok umutla doldu içim:)
eşim netten araştırma yapmamı yasakladı prof kesildn başıma diyor bana :KK52: araştırmaktan kendimi sıkmaktan sıkılmışım burda o sıkıntıdan kurtuldm desem yalan olmaz. başkalarının güzel haberleri bile büyük moral:)
iyiki varmışsınız....:76:

yanlız ben koptum artık kim geldi kim gitti takip edemiyorum benden sonra gelen arkadaşlara cümleten hoşgeldin diyorum hayırlı uğurlu olsun inşallah.

ben nedense olumsuzluk olsun moralsizlik olsun diye demiyorum ama eskiden beri (sanki çok denmiş te olmamış gibi) hiç hamile olamam diye bir his var içimde sanki olursam sürpriz olcakmış gibi. Garip ama öyle böyle sağdan soldan da okurken hep gözümde büyüdü herhalde olmuyo falan gibi şeyler okuyorum ya böyle sayısal lotodan para çıkma ihtimali gibi falan görüyorum kendim için tövbe yarabbim.

şaka maka 24 kişi olmuşuz sen tahmin etmişmiydin bukadar kalabalık bir grup olacağımızı senin açtığın bir başlığa bukadar doluşacağımzı tal? :)

yarın sabah en az 4 tane olumlu test sonucu alıcaz gibi bakalım hadi hayırlsıyla inşallah.

ben günüm gelir de geçerse hiç idrar tahlili yaptırmayım diyorum direk damardan :) öğreneyim. Zaten heyecanlı bir tipik tek çizgi 2 çizgi derken kafayı sıyırırım :)

ben nedense olumsuzluk olsun moralsizlik olsun diye demiyorum ama eskiden beri (sanki çok denmiş te olmamış gibi) hiç hamile olamam diye bir his var içimde sanki olursam sürpriz olcakmış gibi. Garip ama öyle böyle sağdan soldan da okurken hep gözümde büyüdü herhalde olmuyo falan gibi şeyler okuyorum ya böyle sayısal lotodan para çıkma ihtimali gibi falan görüyorum kendim için tövbe yarabbim.
bak şimdi hiç olurmu öyle şey.Byu düşünceni değiştirmen gerek hatta ben hamileyim diye mesaj at beyne ki oda hamile kalmasını sağlasın vücudunun.Tabi RABBİM ol diyecek.

tam yarışma programlarına döndük televizyondaki :) bu ayın sonunda adayı terk etmeyelim de :) şaka bir tarafa hepimizin sağdan soldan birbirimizi bulmamız ve şuanda bu konuyu konuşuyor olmamız bir tesadüf değil. Hayatta herşey önceden yazılmış biz onu yaşıyoruz. Bak göreceksiniz bunda da var bir hayır. Boşu boşuna yazmıyoruz :)

ben her ay beklicem diye diye tahlile okadr çok para yatırdımki:) bu ay kesin kararlıyım 25 temmuza kadr bakmıcam tabi dayanabilirsem. 1 hafta kala başlıom kanda çıkıo test yaptıracam demeye, yaptırıom sonrada boşuna okadr para verdim die üzülüom , bebek yok diye üzülüom...
bu ay kesn bakmıcam deldirmicem kollarımı:KK37:

tam yarışma programlarına döndük televizyondaki :) bu ayın sonunda adayı terk etmeyelim de :) şaka bir tarafa hepimizin sağdan soldan birbirimizi bulmamız ve şuanda bu konuyu konuşuyor olmamız bir tesadüf değil. Hayatta herşey önceden yazılmış biz onu yaşıyoruz. Bak göreceksiniz bunda da var bir hayır. Boşu boşuna yazmıyoruz :)

bu adayı terk edersek ağustos adasına gideriz :KK19: umutları tüketmek yok:KK70:

bana da öyle hisler geliyor. Hatta dayanabilsem böyle 2 aylıkken falan haberim olsa :) zaten arada kendime dikkat etmeye çalışıyorum :) iyice netleşsin yok efendim kese göründü görünmedi kalp atışı duyuldu duyulmadı tek tek dtrese girmeyim direk bakıp Allah analı babalı büyütsün desinler hastanede :)

ben her ay beklicem diye diye tahlile okadr çok para yatırdımki:) bu ay kesin kararlıyım 25 temmuza kadr bakmıcam tabi dayanabilirsem. 1 hafta kala başlıom kanda çıkıo test yaptıracam demeye, yaptırıom sonrada boşuna okadr para verdim die üzülüom , bebek yok diye üzülüom...

böyle sürpriz eseri hiç beklemeden sıkıntı çekmeden hamile olduğunu öğrenirler ya dizilerde filmlerde falan çok özenirim. Mesela Allah vermesin ufacık bir baygınlık gibi birşey geçirir hastaneye götürürler kendisinin herhangi ciddi bir durumu yok bebek te çok iyi derler orda öğrenilir falan :) Ya da başka ufacık bişey için gidersein hamile olduğu çıkar falan :) amaaan ben de bi alemim planlama + hayata geçirme+ uğraşma+ tutturma+ bekleme+ öğrenme süreçleri olmadan hoooppp hazıra koncam yok öyle birşey :)

Tabi tabi ağustos adası oda olmadı eylül-ne zman gelirse artık bıkmadan usanmadan devam çalışmalara:KK1::emir_bebek:

günün geçmeden kesinlikle yapma bencede.umud pağlamak kötü günün geçsin öyle.biz buradan ikna ederiz seni:21:

kizlar ben geldim herif beni deli etti catlatma ignesi hikaye diyor yumurta olgunlasirsa zaten catlar o minicik spermcigi hop diye yutar diyo ya etme eyleme ben ekstra öderim diyom yok allah yok yani canlar clomen bu ayda misafirim........yarin basliyacam.........eger bu yumus yumus yumurtam bu ay catlamazsa bilinki ben orta yerimden catir catir catlayacam.alllllllllllooooooooooooo niye basi bos bakim buralar allahtan bir arkadas sitede nöbette hadi bakalim temmuz anne adaylari elimiz gözümüz her yerimiz calissin bu ay ayin son hamisi ben olacam

merabalar benide eklediğiniz için çok teşekkürler Rainbow hanım bu topiği açan sizsiniz heralde sizi tanımak isterim kaç yaşındasınız 3yaşında çocuğunuz varmış Allah bağışlasın benim gibi daha geç kalmamışsınız inşallah hemen olur bebişlerimiz öptüm.

X