Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Kızlar bu topiğin bu satte böyle canlı olması insanı heyecanlandırıyor, şöyle ki biraz durumu özetliyim, yorumlarınızı bekliyorum,
25 haziran satım, geçen aydan beri dr kontrolündeyim geçen ay yumurtlama olmadı, gebe kalamadım, bu ay satın 5. gününde klomen kullanmaya başladım, onun bitiminden iki gün sonra gittiğim 2-3 yumurta oluşmuş 4 gün sonra gel gelişme var mı bakalım olursa çatlatalım dedi, 3 gün sonra yani 7 Temmuz da gittim solda 20 ve 18 mm lik iki tane sağda 15 mm lik bir yumurta olmak üzere toplam 3 yumurta var dedi, çatlatırsam 3 üz hamile kalırsın bir çocuğun var zaten riske atmayalım 4 gün sonra gel muhtemelen doğal seyrinde bunlar çatlar dedi, cuma idi gittiğim, hafta sonunu değerlendirin dedi, dediği gibi değerlendirdik, nomarl seyrinde bile ikiz olabilir dedi, eşimle çok heyecanlandık çok istiyoruz ikiz de olsun, yarın tekrar gideceğim gel bakalım dedi, büyük ihtimal çatlamış olur dedi, merak ve heyecan içindeyim, böyle durumda bunları yaşayan var mı, aslında neden bu kadar heyecanlıyım anneyim bir oğlum var ama şimdi de anne olmayı çok istiyorum, hele de ikiz olsunlar çok isterim, iyi akşamlar cevaplarınızı bekliyorum kızlar...

hoşgeldin canım vallahi ben sana tıbbi bir yorumda bulunamıcam bilgim yok bu konularda daha önce böyle ilaçar falan hiç kullanmadım. İnşallah gönlüne göre olur oğluşuna 2 tane kardeş ne güzel olur. Hakkında hayırlısı. Kusura bakma yardımcı olamadım ama en azından dua edeyim dedim.

slm kızlar ben dk hapını 1 ay önce bıraktım.. bu ay reglim 6 gün gecikti. korunmadık hamile olma şansım var mııı??????

canım yumurtaların seviyesi maaşallah çok güzel tutmaması için bir neden yok çatlamışta.Oğluna ikiz kardeş gelse hiçde fena olmaz canım ben ihtimali çok yüksek görüyorum hayırlısı olsun canım inşallah iyi haberlerini şimdi daha bir heyecanla bekliyorum

bu arada arkadaşlar bende iyiden iyiye regl beliritileri başladı tatlı isteğim acayip arttı.evde tatlı namına ne var saldırıyorum neyazıkki.her ay bu şekilde olur anlarım reglimin geldiğini.bu ayda olmadı ne yazıkki.kısmet 3.aya inşallah diyorum.ve dua bekliyorum dostlar

selam gulgun..bende ikiz istiyorum..koskoca vücutta istedikleri zaman 2 tane mini mini mini minicik yumurtaya bakabiliiyolar yaa hayret doğrusu..
inş çatlamıştır ve inş tutar canım yaa..
slm kızlar ben dk hapını 1 ay önce bıraktım.. bu ay reglim 6 gün gecikti. korunmadık hamile olma şansım var mııı??????
hoşgeldin aytent..reglin ne zmandı hayatım?test yapmadıysan çok fazla ümitlenme çünkü d k hapları adeti sarkıtıyo zaten..

inş aş eriyosundur rainbow hadi bakalım

ben yatıyorum kızlar..

regli gelen kızlar bizi habersiz bırakmayın!!!

Son düzenleme:
tal cım benm bat'ı 11 ağustos yapabilirsin..
o gün doğum günüm umarım bu sene benm doğum günü hediyemde bebiş olur
keşke 1 gün önce regl olsaydmda boşuna dr gidip o sıkıntıyı yaşamasaydımm

günaydin kizlar 9.30 da dr. yumurtatakibine bakacak hadi hayirlisi cümlemize rabbim merhametli olur insallah

adeti stres kesinlikle geciktiriyor dün dr.dan durumu öğreninmce kafan bu bakımdan rahat oldu ve regl oldun.keşke kafaya takmasak değil mi.

insaallah agustosta kendi topiginde müjdeni verirsin

Günaydın canım sağlık olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…