Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

evet tombişcanlım :) belim de ağrıyo kasıklarım da. İnşallah herşey gönlüne göre olsun. günler aylar torbaya girmedi ya rahat ol rahatına bak canım. desem de inanma ) ha aha ha ah

hoşgeldim cnm senden acayip pozitif bir enerji alıyorum maaşallah diyeyim nedenini bilmiyorum ama

Sağolasın canım emin ol karşılıklı :) burda kendimi çok rahat hissediyorum geçmek bilmeyen günlere inat burada zaman süper geçiyor birde hayırlısıyla hamiş haberleri almaya başlarsak ve asenanın bebişinin iyi olduğunu öğrenirsek daha da güzel olacak herşey inşallah

Son düzenleme:
şaka bir tarafa sen çalış çalışşşşş sonradan üzülürsün.

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız umarım iyisinizdir ben geçmişi okuyamadım yeni haberler varmı benim ateşim yüksek gidiyor adete 1 hf kaldı ama hiç belirti yok hayırlısı bakalım

hoşgeldin canımcım iyiyiz işte nasıl olalım yok bir yaramazlık demek isterdim ama asena düşük tehlikesi geçirdi kanaması oldu ama şimdi istirahat ediyor inşallah Allah'ın izni ile iyi. Onun dışında olumlu veya olumsuz bir gelişme yok.

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız umarım iyisinizdir ben geçmişi okuyamadım yeni haberler varmı benim ateşim yüksek gidiyor adete 1 hf kaldı ama hiç belirti yok hayırlısı bakalım

az birşey kalmış canım hadi inşallah benim de 10 gün falan var peşpeşe haberleri verelim birbirimize hayırlısı ile

aynı amaç için bir arada olunca enerejilerde böyle pozitif oluyor çok şükür.evet canım iyi haberlerle dahada iyi olacağız inşallah

hadi maşallah inşallah hep öyle gider suzan'cım

kızlaaaar merhaba,

yeniden aranızdayım. ovulasyon testi almaya karar verdim. laboquidk diye bi marka buldum sizce nasıl? hiç kullanan varmı aranızda?

kızlaaaar merhaba,

yeniden aranızdayım. ovulasyon testi almaya karar verdim. laboquidk diye bi marka buldum sizce nasıl? hiç kullanan varmı aranızda?

hoşgeldin evet ben kullandım. gebelik testlerine benziyor. doktorum yumurtladın demişti inanmamıştım gidip ovulasyon testi alıp denemiştim. sonuç pozitifti yani bence güvenilir tetler.

hoşgeldin evet ben kullandım. gebelik testlerine benziyor. doktorum yumurtladın demişti inanmamıştım gidip ovulasyon testi alıp denemiştim. sonuç pozitifti yani bence güvenilir tetler.

bu marka mı kullandın canım sipraiş vericem de birazdn.

bu marka mı kullandın canım sipraiş vericem de birazdn.

canım emin değilim ama ismi tanıdık geliyor. benim aldığımın içinde iki deneme çubuğu vardı.yani iki denemelikti, gebelik testine benziyordu (kalem gibi olanları değildi parmak ebatlarında olanlardan) fiyatıda uygundu. ben birkaç ay önce 12 tl ye almıştım. umarım yardımcı olabilmişimdir. ama bence herhangi bir markaya da güvenebilirsin çünkü gebelik testi gibi kandaki yumurtlama hormonuna göre sonuç değerlendiriyor.

alıyorum o zaman saol tatlım... bugün adetin 3. günü fsh için tehlile gitmemek için kendimi zor tuttum. ama bu ay da beklicem ondan sonra tedavi gerekirse yaptırıcam :)

oooooooo bu saate bu kadar kalabalik oldumuza göre halveti bizirip geri sayima gecmissiniz demeektir
naz valla zorluyom ama calisamiyom usta yarin artik bir de komigi ne biliyonmusabahtan beri evde arabada iste disarda tenhalarda menhalarda bulusalim diye birsey dilime takildi ses var görüntü yokkkkkkk

kızlarrrr iyi akşamlar....
ya neler yazmışsınız diye takip ederken 1 saat geçiyo :)))
ya kızlar asenaya nazar mı değdiki ya neyse inşallah bişi olmaz çok geçmiş olsun ona
ya ben bütün gün mesaide olduğum için konulara sonradan katılıyorum ama herşeyi takip eetmeye çalışıyorum
bencede adet günü gelip hatta geçenler silinsin çünkü burda bekliyoruz merakla bize saygı duyulsun
onuda geçtim bu tabloyu hazırlamak gerçekten zor iş öyle adımı yazdırayım gideyim olmaz
böyle işte eee daha daha nasılsınız?

çok alem kızsın valla :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…