Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

tal
peki geçen ay öyle olduğu için bu ay hamile kalma ihtimalim olabilirmi?

ben ağrım oluyo deyince hıh çocuk olduğu bile belli olmadan başladık bakalım diyor sonrada gülüyor..yarı şaka yarı ciddi..canım yaaa benim her kahrımı çeker bitanemmmmm
regl olackmışım gibi ağrılarım var göğüslerimde de hassasiyet 13 temmuz regl tarihim bilmiyorum acaba hamile miyim bekliyorum doktora daha gitmedim

hiç belli olmaz tam benmde öyle adetten 2 3 gün önceden göğüs hassasiyetim başlamıştı..inş hamilesindir canım

etrafı bi kolaçan ediim dedim haziran hamilelerinin topiğine gittim..maşallah 50 kişi var hemen hemen..
kendimi 50 mankenin arasına girmiş erkek gibi hissettim:26:

etrafı bi kolaçan ediim dedim haziran hamilelerinin topiğine gittim..maşallah 50 kişi var hemen hemen..
kendimi 50 mankenin arasına girmiş erkek gibi hissettim:26:
maaşallah çokmuşlar epeyce.darısı bize olsun:) niye öyle hissettin de hele:)

maaşallah çokmuşlar epeyce.darısı bize olsun:) niye öyle hissettin de hele:)

bende düşündüm ama nedenini bulamadım..galiba mankenlere biz birini mumla ararken onlar orduyla derler yaa erkekler
bizde hamilelelerin birini mumla arıyoruz onlar ordu gibi maaşallah..artık ordanmı esinledim bilmem

aha yine beni kaybettik göz bebeği büyümesi takibine başladım ha aha aha ha:) göz bebeklerinde büyüme va rya belirti. geçen ay da eşimi nasıl baymıştım. Ahmet bi bak Ahmet benim göz bebeklerim büyümüşmü Allahaşkına bak ama doğru söyle falan :) ruh hastası gibi . O da dıkıldı garibim herhalde evete evet çok büyük çok güzel hadi şimdi uyu falan diyo ha aha aha haa ha. Hani eski türk filmlerinde olurdu ya biri yatağın içinde uzanmış bişeyler saçmalar bişeyler söylemeye çalışır diğeri de kolunu falan yatağın yorganın içine koyar yatanın tam lafın yarısında '' Bugün yorgunsun yarın konuşalım '' der onun gibi oluyordu resmen :)

:90::90::90::90::90::90::90::90::90::90:

Ayy umarım sizin bu belirtilerinizin güzel bir sebebi vardır,
Bu aydan umutluyuz, herkeste bir telaş bir heyecan, en güzeli bu...
Bende bir belirti de yok ne zaman ortaya çıkıyor acaba bu belirtiler ilişkiden kaç gün sonra biliyor musunuz,
Ona göre bende takip edeyim kendimi birazcık.
Geçen günlerde 2 gün falan sol kasıgım sancıdı, ama o kadar şuanda kaydadeğer bir belirti yok,ama eğer ip ucu verirseniz arayıp bulabilirim

yaaa bişe söylicem kızlar bugün 2. defa az önce başım dönüyo gözlerim kararıyooo..çok fena aklım gidiyo sanki..donuyorumm gözlerim kararıyo..heryerim karıncalanıyo..bayılmadan zor kurtuluyorum..burda hiç duymadım ama türk filmlerinde hamileleliklerini bayılınca öğreniyor yaa merak ettim..
sizce olabilirmi böyle bişe?

ben kendimi cok garip hissediyorum ayin birinden beri bu haftayi bekledim dr. göre yumurtlayacam ya ama nedense bir isteksizlik var bir agirlik omuzlarimda demin arkadasla konustuk hangi durusta poz versem acaba dedim anlamadi mum mu yastik mi dedim yine anlamadi ama biz anliyoruz bunlari demi ne zormus ya mum durusu sabah bir ara probesini yapmistim bu arada kizlar benim atesim ayni deger dee dünle ne eksik ne fazla sizce bugunu ertelesekmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…