Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar Bende pkos var 24 yaşındayım adetlerim çok düzensiz fazla kilomu vermek içinde diyet yapıyorum 11 kilo verdim pkosta hamile kalmak için ideal kiloda olmak gerekiyormuş bu nedenle hala vermem gereken 20 kilo var 6 aydır korunmuyoruz sat 21 haziran ve düzensiz olduğum için ne zaman olacağımı bilmiyorum umarım hepimiz düşlediğimiz bebeğimize kavuşuruz

Bende hastaneye gitmedim henüz ama 2 gün arayla kann testini yaptım artışı görmek için tabikide senin kararın yaptırsam iyi olur ama bugünkü değerle ayın 30nda keseyi görürsün inş
Bu hafta gitmeyi düsunüyorum cnm haksln baktrmak lazm inlsh sağliklı ilerler Rabbim evlatlarimızı sag salim kucağımıza almayi nasip etsin. Peki siz ne yaptinız beta sağlıklı ilerledimi suan gebemisiniz

İnşaşşaj
Olsun üzülmeyin daha belli değil ve adet olursanız da sağlıkla gelsin bebişler yeterki geç olsun güç olmasın ama çokta bekletmesinler inşallah
İnşallah ya üç yılı geçti bekliyorum hala, çok yıprandım çok üzüldüm Rabbim bekletmeden sağlıklı sıhhatli hayırlısıyla nasip etsin isteyen herkese

Âdet olacakmış gibi ağrılarda belirti canım umutlandirmak istemem ama benim bir kaynım var oradan biliyorum adete yakın adet ağrıları olmuştu bendede inşallah tutunmustur bebeğin
Evet benim önceki gebeliğimde öyle olmuştu ,tabi sonra kalbi durdu kürtajla alındı ,inşallah tutunmuştur bu ayda olmazsa aşılama deneyeceğiz inş artık

Bu hafta gitmeyi düsunüyorum cnm haksln baktrmak lazm inlsh sağliklı ilerler Rabbim evlatlarimızı sag salim kucağımıza almayi nasip etsin. Peki siz ne yaptinız beta sağlıklı ilerledimi suan gebemisiniz
Evet canım ben yaptırdım adeti 1 gün geçince 510 çıktı 2 sonra 1505 çıktı yükseliş iyi olduğu için doktora gitmedim salı gününe randevu aldım keseyi görmek için bekliyorum bende

Evet canım ben yaptırdım adeti 1 gün geçince 510 çıktı 2 sonra 1505 çıktı yükseliş iyi olduğu için doktora gitmedim salı gününe randevu aldım keseyi görmek için bekliyorum bende
Senin adina cok mutlu oldum saglıkla kucagına alırsın inlsh. Cnm benim bu adet tarihinde kafam karıstı biraz normalde 15nde yumurtaladim ama genelde yumutlamam bole olunca 30. Gun adet goruyrm yani benim pazartesi adet tarihim gozukuyor ama yumurtalamanin uzerinden 14 gun sayınca adet tarihim bugun hangisini baz alacagim birde testi dun yaptim yani takvime gore adet tarihimden 2 gun once oluyor

Kızlar gece kasık ağrılarımdan dolayı dayanamayıp test yaptım adetime 1hafta var daha..
Ama erken yaptığım için mi gebelik yok mu bilmiyorum..bu ay yumurtlama günümü çok anlayamadım.. yorumlayabilir misinizFarklı yerlerde çektim..

Eklentiler

• IMG_20200719_114502.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20200719_113058.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20200719_112954.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20200719_112935.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20200719_093526.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 49
Var bence çok silik çıkmış ben çok fena heyecan yaptım

Yanlız canım bişey dicem ben bu marka teste hiç güvenmiyorum bilgin olsun testte çizgi var silik ama başka marka dene istersen benim geçmişime bak istersen silik den öte bariz çizgi vardı bu markada ana gebelik yoktu miratec den nefret ediyorum

Var bence çok silik çıkmış ben çok fena heyecan yaptım
İnşallah canım bundan öncekiler ise böyle öğrendim ilki daha belirgindi ikincisi buna yakındı bir tık koyusuydu ama :)
Bu ay yumurtlamamdan birşey anlamadım o yüzden erken de olabilir bakalım bekleyip görecegiz..varsada sağlıklısı olur inşallah

Evet canım bende beğenmedim bunu..bidahaki testte farklı marka alicam.Benim geçen gebeliğimde aldığım ucuz bir marka vardı üstünde +artı Med yazıyor.Onda bildi mesela iki gebeliğimde de..
Birinde 6gün kala digerinde 4gün kala.

Artı Med iyi diye biliyorum testi tekrarla bir hafta kala çok erken zaten bikac gün sonra yap benim on gün kaldı adet tarihime bende birkaç gün sonra yapicam bu ay hepimizin yüzü güler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…