Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay kızlar bu sık idrara çıkma beni uyutmuyor su içmiyorum bunun yüzünden ama yinede geliyor az önce geldim wcden bidaha bidaha sabaha kadar 5 kez belki daha fazla gidiyorum en sonunda altıma torba bağlıcam🤣🤣🤣

Ay kızlar bu sık idrara çıkma beni uyutmuyor su içmiyorum bunun yüzünden ama yinede geliyor az önce geldim wcden bidaha bidaha sabaha kadar 5 kez belki daha fazla gidiyorum en sonunda altıma torba bağlıcam🤣🤣🤣
valla bende senin gibiyim ama doğum konturol hapı kulanıyorum hamile kalamma yani başka seyden dir demi

Eğer vücudun alışık değilse takviyelere veya mide problemin varsa dokunmuştur hemencecik.. sorma bende de var stres. Ne kadar düşünmüyorum desemde aklıma geliyo hamilemiyim değilmiyim, tuttu my tutmadı mı derken sıyırdım sıyırdım😂😂
Hepimiz mutlu haberler alalım inşallah bu stres sıkıntıya değsin ilk 2 gebeligimde yaşamadığım hisler içimde bi tuhaf haller🤭

kızlar doğum konturol hapı kulanıyorum ama sık idrar cıkıyorum kapızlık var güslerimde cok acıyo acba hapın yan etkisimi hamile olamam hakı kulanırken

O iş Allahın bileceği iş canım %1 lik ihtimal bile var yani bana doktorum öyle demişti doğum kontrol hapıyla birlikte kondom %100 lük koruyucu olur. Acaba enfeksiyon olabilirmi🙄
canım ben zaten hamile kalmak için bu hapı kulanıyorum kistim varmış bu hap kisti eritiyomuş doktorum oyle dedi akıntı filanda var bilmiyorum belkide yan etkileri

Yazarım inşallah canım ama adet olacakmış gibi hissediyorum karnında hafiften ağrı var gibi 😔😔 bu ay da kafam çok meşguldü takmamıştım ama ..
Âdet olacakmış gibi ağrılarda belirti canım umutlandirmak istemem ama benim bir kaynım var oradan biliyorum adete yakın adet ağrıları olmuştu bendede inşallah tutunmustur bebeğin 🙏🙏

X