Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
valla aynen herkes daha dogurmadin mi diye soruyo. hayirli ugurlu olsun kuzum. masallah❤ darisi hemencecik basima. yok ben hic dinlenemiyorum ki. bi cocugum daha var 3 yasinda. sagolsun karnimla basket topu gibi oynuyo

Ben gecen sene temmuzda ovulasyon testine başladım ve bende pko oldugunu sanıyordum çünkü adetlerim 33-35 günde bir oluyodu ve cok gec çoğalıyodu 10 günde bitiyodu, bebek düşünmeden önce doktora gittigimde bende pko olduğunu yumurtalıkların tembel olduğunu söyledi, bebek istediginde gel ilaç başlarız dedi. Ben de kendimi şartladim yumurtalıklar tembel diye ve bebek düşünmeye başlayınca hemen kürler denedim ve her ay hacamat oldum. Bal tarçın çörekotu, propolis, hayıt otu, böğürtlen kökü macunlar vs derken her ay bisey denedim hacamatla beraber. Ovulasyon testinde bazi aylar pik göremeden siliklesiyodu, çoğunlukla pik olduğu halde gebelik olmuyodu. Son iki ay naturallen macun yedim yine böğürtlen kökü ve hacamat da devam ve o iki ay test cok koyu pik yaptı. Son ay doktora gittim adet olduğumda ve cok enfeksiyon var pko falan yok hersey normal dedi, fitil ve antibiyotik verdi, adetliyken kullandim diger şeylerle beraber ve çok şükür o ay hamile kaldım. Eger yumurtlarin gelişmediğine eminsen naturallen macun denemeni öneririm, ovulasyon testinin cok koyu pik yapması yumurtamin kaliteli büyüğünü düşündürdü bana, diger 4-5 ay o kadar koyu pik görmemiştim

Ben de bayadır ovulasyon testi yapıyordum i ama çok geç pik görüyordum 28,26,20. günlerde gördüm baya koyu pik gördüğüm de oldu ama gebelik olmadı. iki aydır tes fazla yapmıyorum, geçen ay klomen dnedik ama yumurtalar gelişmedi. Aslında baya kürler denedim ben clife macun kullandım hayıt otu civan perçemi arı sütü polen bayadır kullanıyorum ama nedense yumurtalar tepki vermiyor bu ay da ilk kez böğürtlen kökü denedim. Ayrıca iki hafta kadar önce hacamat oldum galiba senin yazdıklarını okumuştum baya araştırma yapıyorum. Birşey soracağım her ay hacamat oldum dedin adet döngün değişti mi ben hacamat olduğumun ertesi günü erken olarak adet oldum. En erken 31 günde olurken 26. günde oldum. hatta son 6 ayda 31 günde olduğum hiç olmamıştı. Yani hacamat senin yumurtlamanı değiştirdi mi onu merak ediyorum. Bir de naturellen macunu neredn almıştın

valla aynen herkes daha dogurmadin mi diye soruyo. hayirli ugurlu olsun kuzum. masallah❤ darisi hemencecik basima. yok ben hic dinlenemiyorum ki. bi cocugum daha var 3 yasinda. sagolsun karnimla basket topu gibi oynuyo
Çok amin canım inş sağlıklı sıhhatli kolayca geli versin bebişin Allah bagışlasın evlatlarını benimde bir kızım var ama bebiş olunca gece uykusuda kalmıyor bol bol uyu bende aynı idim top gibi normal dogummu bekliyorsun öyle ise egzersiz yap doğum başlatan ve hurma ye

Sen de baya sey denemissin ama benim bildigim böğürtlen kökü rahimi hazırlamak için kullaniliyo yumurtalar için değil de. Ben hacamati hep adetimin bittigi gün veya ertesi gün oldum düzenimi değiştirmedi hep 33-35 günde oldum ama bi kere sülük tutturdum belimden ve yumurtalık hizasından, o ay adet bittikten 10 gün sonra bi daha dolu dolu ader oldum. Hacamati her ay oldum çünkü yumurtaliklari uyardığına emindim, toksinn de atiyo vucuttan zaten. Bence düzenli devam et âdetin ve yumurtlamanin gec olmasi sorun değil önemli olan olmasi bence.
Ben naturalleni kendi sitesinden sipariş etmiştim önce instagramda gördüm ama c life ile içeriği baya yakın zaten ufak tefek farklari vardı. Eşin de baktırdı mı onda sorun yok dimi

Eşimin yok sayılır en son iyi geldi sonuçlar. Hacamatın faydası olacağına eminim illaki, baş ağrılarım geçti mesela inşallah daha da şifa olur. Teşekkür ederim cevapların için

Eşimin yok sayılır en son iyi geldi sonuçlar. Hacamatın faydası olacağına eminim illaki, baş ağrılarım geçti mesela inşallah daha da şifa olur. Teşekkür ederim cevapların için
Ben de baş ağrılarım icin de yaptiriyodum cok faydalı olmuştu, doğumdan sonra yine devam edicem insallah, rica ederim Allah yardımcın olsun

amin canim benim. evet normal beklyorum. egzersiz yapiyorum.yuruyus yapiyorum. hurma da yiyorum ama yok gelmiyo.

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün inşallah Darısı başımıza

amin canim benim. evet normal beklyorum. egzersiz yapiyorum.yuruyus yapiyorum. hurma da yiyorum ama yok gelmiyo.
Benim doktorum 42 ye kadar uzayabiliyor dedi. Canım eminim zamanı geldiğinde bebek doğumu başlatıcaktır. Çevreden ne derlerse desinler duyma, sen egzersizlerine yürüyüşlerine devam et. Hatta dr bana cinsel ilişkide önerdi sancılar başlasa bile. Ayrıca bir douladan eğitimde alıyorum oda şöyle dedi ; Afedersiniz biraz açık söylicem ama erkeğin spermindeki maddeler rahim ağzını gevşetip doğumun başlamasına yardımcı olabiliyormuş. Bence denemekte fayda var Tabi bu senin için geçerli bizde 38-39 dan sonra o şekilde yapıcaz bakalımm

bunlarin hepsini yapiyorum kuzum. hatta 1 saat once o isi yaptikayni onerileri drum da bana sundu ama tik yok bi de 41 den sonra bekleyemeyecegini soyledi. malum ilki sezeryan ya. riske atamayiz dedi. 2. ye kesilmemek icin tum cabam ama olmayacak gibi. simdi tek endisem oglum ben ameliyatliyken nasil olacak napacak... icim hic rahat degil.

Anladım canım benim ya Peki oğluna bakacak kimse yok mu

Merhaba kızlar. Beni önceden topiklerden tanıyan vardır içinizde. Yine yeniden aranıza katılmak istedim. Bat 5 ağustos mart ayından beri doktor kontrolünde gebelik olması için uğraşıyoruz ama nasip olmadı maalesef. Mart ayında regl olunca gittim doktor hormon testi yaptırdı. Sonrasında sıkıntı çıkmayınca klomen yazdı. Onu kullandım ama yine olmadı. Ayrıca klomen reglimi çok etkiledi. İki gün içinde kesilir olmuştu. Klomen bitince 3 ay içerisinde gebelik olmazsa rahim filmi çektir, eşin de test yaptırsın dedi. Ama ben 3 ay içinden olmayınca başka doktor buldum mecburen. Geçen ay gittim ve filmi çektirdim eşim test yaptırdı. Eşimin ileri hızlı hareketli sperm yokmuş. Benim tüpler temiz çıktı ama yumurtalarım gelişiyor çatlama olmuyor. 3 gün sonra doktor duphaston başlamamı söyledi. Durum böyle tabi yaş 34 olunca beklemek zor geliyor nasip diyelim artık...

Hatırladım evet hoşgeldin tekrardan aramıza. Geçmiş olsun inşallah tedavileriniz sonuç verir. Ben daha çok bitkisel şeyler kullandım önceki msjlarımda da anlatmıştım.. Acaba doktor eşinize ilaç yazdımı yada bitkisel bişey önerdi mi? Çünkü ikinizde bişeyler yaparsanız daha iyi olur

Hoş buldum canım benim. İnşallah gerçekten bu kez tedavi işe yarar. Allah'm bize de nasip eder inşallah. Eşime takviye yazdı doktor zeucit diye bi de her gün birer bardak keçi boynuzu kaynatıp içiyoruz. Ben ayrıca bir gün arayla incir kaynatıp içiyorum. Prolaktin normalken yükselmesini istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…