Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hepimiz mi aynıyız 😅 Valla bende korunmayı bırakınca hamile kalırım diye düşünüyordum. Hatta öğretmenim işte kasımda kalırsam yaza olur diye planlar yapıyordum 😅😂😂
Mağduruz 😂 bende aynı şekilde valla hesaplamalarıma göre 1 ay sonra doğacaktım ama nerdeee, şuan bebişin b si bile yok

bu aradq nasilsiniz kizlar. ben oglumdan dolayi hamileligime topige odaklanamiyorum. ara ara girebiliyorum. bizim doguma az kaldi. stres hali de mevcut.
Allah yardımcın olsun sağ salim kavuşun inşallah cok heyecanlı son günler 😊 ben de bugun geri sayımda çift haneli rakamlara düştüm Allah'ın izniyle günler geçiyor bakalim biraz idrar yolu enfeksiyonu yaşadım cok sancım oldu antibiyotik başladık suyu artırdim daha iyiyim..

Allah yardımcın olsun sağ salim kavuşun inşallah cok heyecanlı son günler 😊 ben de bugun geri sayımda çift haneli rakamlara düştüm Allah'ın izniyle günler geçiyor bakalim biraz idrar yolu enfeksiyonu yaşadım cok sancım oldu antibiyotik başladık suyu artırdim daha iyiyim..
Masallah seninki de baya buyumus canim. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. enfeksiyona karsi ilac almakla iyi etmissin. zaman su gibi akip geciyo valla. bi an once dogsun istiyorum ben. 🙄

Masallah seninki de baya buyumus canim. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. enfeksiyona karsi ilac almakla iyi etmissin. zaman su gibi akip geciyo valla. bi an once dogsun istiyorum ben. 🙄
Son haftalar öyle oluyomus ben de icimdeykenki halini cok seviyorum, bi yandan onu cok merak ediyorum bi yandan hamilelik çok tatlı geliyor değişik duygular içindeyim 😊

bu aradq nasilsiniz kizlar. ben oglumdan dolayi hamileligime topige odaklanamiyorum. ara ara girebiliyorum. bizim doguma az kaldi. stres hali de mevcut.
Canım ben tüp ile hamile kaldım. Kanamalarım oluyor hala 7+1 im şuan. Ben de durumlar böyle :) rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin sağ salim al kucağına. Normal mi olacak peki 😊

Çok geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun canım
Sağol canım hamilelikte idrar Enfeksiyonuna ekstra yatkın oluyomusuz bunu bildigim halde daha önce hic yaşamadığım icin heralde önemsemedim ama sana söyleyim bol su icmeye kendini şimdiden alıştır, bana doktorum 20. Haftaya kadar çok önemli değil demisti ama bebegin suyuna katkisi için demişti bunu, ben de ihmal ettim o sancı öyle korkuttu ki kimsenin yaşamasını istemem..

Sağol canım hamilelikte idrar Enfeksiyonuna ekstra yatkın oluyomusuz bunu bildigim halde daha önce hic yaşamadığım icin heralde önemsemedim ama sana söyleyim bol su icmeye kendini şimdiden alıştır, bana doktorum 20. Haftaya kadar çok önemli değil demisti ama bebegin suyuna katkisi için demişti bunu, ben de ihmal ettim o sancı öyle korkuttu ki kimsenin yaşamasını istemem..
Canım çok geçmiş olsun ben her zaman suyu çok seven biriyim ve son 2 haftadır daha çok su içmeye başladım. Şeker yüklemesi idrar tahlili falan yapıldı 2 gün önce. Çok şükür şeker çıkmadı. O kadar su içmeme rağmen idrarda bakteri çıktı bende de. Daha ne kadar çok su içmem gerek inan bilmiyorum:olamaz:

Canım çok geçmiş olsun ben her zaman suyu çok seven biriyim ve son 2 haftadır daha çok su içmeye başladım. Şeker yüklemesi idrar tahlili falan yapıldı 2 gün önce. Çok şükür şeker çıkmadı. O kadar su içmeme rağmen idrarda bakteri çıktı bende de. Daha ne kadar çok su içmem gerek inan bilmiyorum:olamaz:
Sanırım önümüzdeki hafta seker testi bana da yapılacak fenalasmaktan korkuyorum 😊 su içmeyi hic sevmeyen biriyim sadece diyet zamanlarimda içmeye çalışırdım bende çıkması cok normal de sende niye çıkmış hayret. Gerçi benim sonucumda bakteri negatif yaziyo sadece yassi epitel diye bisey var o cok yüksek artık ne demekse

Evet çok kötü birşey hele gebelikte hiç çekilecek gibi değildir canım😔 zaten rahim büyüdüğü için mesane küçülüyor sıkıştırıyor habire. Sirkeli ılık su ile yıka sürekli. Ben cok faydaısnı gördüm. Birde kurut her wc den sonra fön makinesinin ılık ayarıyla 30 sn tut peçete vurma bir süre. Çamaşırların pamuklu olsun yıkandıktan sonra mutlaka ütüleyip giy

X