Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağolasın canım ya valla artık en son her şeyi denedim işte
Ovulasyon kullanmış mıydın, anlar mısın? Ya ben genellikle 18-19-20. Test gibi yumurtlama görüyordum. Bu ay 13. Testte bi koyulaşma var, herkes yumurtlama olduğunu söylüyor, aldığım yer ise henüz yumurtlama yok diyor. Sence?

Eklentiler

• 20210615_133208.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 25
  • 20210615_133158.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 23
Canım ben hiç denemedim bilmiyorum ama Gereksiz06 arkadaşımız takip ediyordu bu şekilde yardımcı olur sana :)

Canım ilk 3 ay dr bi sorun olmamasına rağmen bize de yasaklamıştı ama artık tam gaz devam ediyoruzz normal doğuma da faydası varmışş bide ben aslan eşim akrep burcu yanıyo ortalık ahsdhgjah
Bende artık dört gözle bekliyorum 3 ay geçsin ahahahh siz tam bombaymışsınız canım haahaha
Benmkinin burcu oğlak o kadar tutkun değil ondan rahatım akrep olsaydı düşünemiyorum ahahha

Niye böyle gecikti acaba? Devam edeyim en iyisi, teşekkür ederim canım
Benim de hep 19-20. Günler pik yapardı, eltimin 22. Gün yaptı mesela o şekilde hamile kaldı, düşük yaptı ama hamile kaldı yani bazen gecikebilir su alımına dikkat ederek ayni saatlerde yapmaya devam et. Bugun cok silik dersin ertesi güne pik yapar hic belli olmuyor

Ya böyle gecikince daha da stres oluyorum, yumurtlamadan 14 gün sonra adet olursam iyice gecikiyor regl off

30 yaşındayım, 3 senelik evliyim, 8 aydır istiyorum ben öleyim o zaman :))
Yok ölme kuşummmm benimki biraz anne ve kv baskısından ve hemen olur sanıp geç başlamamdan dolayı gecikmişlik hissi oluşturuyor.
Ben zannediyordum ki hemen ilk denemede oluyor korunmayı bırakınca

Yok ölme kuşummmm benimki biraz anne ve kv baskısından ve hemen olur sanıp geç başlamamdan dolayı gecikmişlik hissi oluşturuyor.
Ben zannediyordum ki hemen ilk denemede oluyor korunmayı bırakınca

Hepimiz öyle sandık ama hemen olmuyormuş
Ben diyorum hatta boşuna korunmuşum 2.5 yıl
Benimkiler de söylüyor özellikle kv de ama sallamıyorum.
Kendim isteyene kadar hiç ciddiye almadım.
Yaşında hiç bir şey yok tatlım daha gençsin.

Aslında çatır çatır sevişmen lazım kafandan çocuğu atıp bak öyle olacak

Ya bunlar hep şu TV dizilerinde falan tek gecede hamile kalan kadınlar yüzünden oluyor biliyor musun bende öyle sanarak korundum 1.5 seneye yakın, bileydim çatır çatır sevişirdim nasıl olsa olmuyor hemen diye ne eziyetler çekti benim adam, aman dur aman sakın aman bak bebek olur diye diye

O kadar iyi anlıyorum ki seni
Adamlar şimdide çocuğa odaklı yaptıkları için kafalar gidiyor
Cidden aşırı sıkıntılı bir durum
Öyle kolay olsaydı keşke

Hepimiz mi aynıyız Valla bende korunmayı bırakınca hamile kalırım diye düşünüyordum. Hatta öğretmenim işte kasımda kalırsam yaza olur diye planlar yapıyordum

Hepimiz mi aynıyız Valla bende korunmayı bırakınca hamile kalırım diye düşünüyordum. Hatta öğretmenim işte kasımda kalırsam yaza olur diye planlar yapıyordum
Aynen bende öyle sanıyodum ama maalesef emek istiyormuş, çaba istiyormuş, bol bol yakınlaşma, bol bol yeni şeyler denemek gerekiyormuş daha sayardımda utandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…