Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım tüm güzel duyguları sırasıyla yaşarsınız inşallah
Canım vajinal ultrason du dimi sanki gerçi şu an değilde bidahaki gittiğindeki ultrason görüntüsünü atarsan daha güzel yorum yaparımm Karından ultrasonda plesanta soldaysa erkek sağdaysa kız. Vajinal ultrasonda tam tersi

Son düzenleme:
Tamam kuzummm tahmin etmiştimm atarım insallah

ManyakPrenses 3 temmuz yeni bat tabloya ekle canım bu ayda olmadı
Tamam canım güncelliyorum. Sıkma canını bol bol dua et istersen bu adet bitiminde meryem suresine başla. 41 gün okunuyor aralık vermeden. Sen okuyamadığın zaman birine söyleyebiliyorsun senin adına okuyor o gün. Bide kısa bi namazı var tilavet secdesi diye. İnan okudukça içi de ferahlıyo insanın..

Canım benim sağolasın. Kendini Allaha dayayıp güvenmek ve bir gün olacağına inanmak gerekiyor hep. Bu her şey için böyle bence. Endişe etmeden (başarabildiğimiz kadar) istemek gerek sanırım.. İnşallah hepimiz için her şeyin hayırlısı olur..

Okuyum canım iyi olur adet bitimi baslayim hemen tşk ederim

Ballikko canım senin tüp bebek masrafları ne kadar tutmuştu ortalama?
20 bini çok rahat geçti kuzum. Transfer sonrası iğneler bile çok pahalı. Artık battık diyebilirim yani. Şu kalp atışını duysakta bitse şu iğne olayı diyorum. Bizim bebekte inatçı mı çıktı nedir kalbini bi türlü göremedik

Ayy valla baya tutuyormuş ben daha az sanıyordum. Dün arkadaşım söyledi 25 bini buldu diye bende burdaki doktor tek ondan mı pahalı tuttu acaba diyordum. Kaç haftalık oldu bebiş. Duyarsınız inşallah canım

Ayy valla baya tutuyormuş ben daha az sanıyordum. Dün arkadaşım söyledi 25 bini buldu diye bende burdaki doktor tek ondan mı pahalı tuttu acaba diyordum. Kaç haftalık oldu bebiş. Duyarsınız inşallah canım
Canım benm doktorum tanıdıktı düşün indirimli hali yani... İlaçlar eğer raporsuzsa o kadar çok tutuyor ki. Ben tedavime 12.800 tl verdim embriyolar dondurma transfer ücreti dahil. Ama o ilaçlar of of... Ne bitmez iğneymiş arkadas dedirtiyor. Bizm de 25 i bulmuştur transfer sonrası kullandığımız iğnelerle canım. Hiç kolay değil gerçekten. Şuan 6+3 üm canım. 5+6 iken kalp atışı henüz yoktu. Daha erken dedi. Doktorumda kalp atışını görmeden iğneleri kesemem diyor

Aa ilaçlar o zaman fazla tutan anladım..

9 haftaya kadar normalmiş sanırım kalp atışı. Hadi inşallah bir daha ki gittiğinde duyarsın canım

Aa ilaçlar o zaman fazla tutan anladım..

9 haftaya kadar normalmiş sanırım kalp atışı. Hadi inşallah bir daha ki gittiğinde duyarsın canım
Hayırlısı canım 7. Haftaya kadar görülmesi gerekiyor normalde başlamayı düşünüyor musunuz tüp bebeğe? Maddi durumunuz iyise hiç düşünme büyük rahatlık. Sadece maddi sıkıntısı yordu beni. Bir de lekelenme süreci yordu. O da normalmiş zaten

Valla daha düşünmüyorum tüp bebeği bi kontrole gideyim de inşallah. Maddi anlamda da kapanmalar falan biraz zorladı bizi. Olmadı Eylül Ekim gibi başlarız kısmetse.

Valla daha düşünmüyorum tüp bebeği bi kontrole gideyim de inşallah. Maddi anlamda da kapanmalar falan biraz zorladı bizi. Olmadı Eylül Ekim gibi başlarız kısmetse.
Haklısın Allah yardımcınız olsun inşallah gerek kalmadan kalıverirsin çok dua ediyorum isteyen herkes için

Hayırlı olsun canım cok sevindim ilk denemede mi tuttu taze transfer miydi bri de embriyo kaliteniz icin ne dediler kaçıncı gündü önceden soraabız hiçbirini bilmezdim ama kısmet böyleymiş benim ikinci tedavi ama Rabbim izin verirse ilk transfer olacak temmuda şuan adeti bekliyorum dondurulmuş embriyo bizimki 3 ay oldu donduralı bu ay kısmetse adeti bekliyorum şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…