Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım ama rahme yerlesmesi 6-10 gün arası oluyor en erken diye okumustum. Rahme yerleştikten sonra hcg salgilanmaya başlıyor ya o yüzden dedim. Sen duramazsin tabi yap testi ama negatif çıkarsa üzülme diye diyorum

Haklısın kuzum şimdi kan geldi tırnak ucu kadar şimdiden üzüldüm bile

Ne bileyim candy im ya olumlu düşünmeye çalışıyorum ama kan kırmızı renkte de yerlesme olurmu ki
Kızlar daha iyi bilir yazar onlar. Ama ablam hamilelik düşünmüyordu. O adet olduğunu sanmıştı yani 18 gün sonra tekrar adet oldum demişti. Yerleşmeymiș meğerse. Demek ki normal kanama gibiydi diye düşünüyorum bende

Doğrudur kuzum. Lekelenme olabilir endişe etme yazmış doktorum. Bakalım nasip canım

Kızlar günaydın. Bu sabah uyandım ağrım geçmişti evde ekmek yoktu 6gündürde dışarı çıkmıyorum markete çıkayım yavas yavas yürürüm dedim. Yine ağrım çoğaldı eve zor yürüdüm sol kasığımda hep ağrı var simdi Allah'tan kanamam yok. Su içmemiştim ilk idrar değil ama belki çıkar tek çizgi olsada üzülmicem dedim ve yaptım cesaretimi toplayıp

Eki Görüntüle 2855957
6.günüm de bu şekilde çıktı kızlar insallah yalancı pozitif değildir çok ağladım çok
Ayyy tüylerim diken diken oldu valla canım şimdi tüp bebek olmasa kesin sevin dicem ama kullandığın hormonlar ilaclar vs sebep olmus olabilir mi acaba sen araştırmışsındır? 6. Gün bana cok erken geliyo çünkü o yüzden soruyorum. Ağrıyı da kafana takma benim adete 5 gün kala kasık ağrım başladı yani gebeliği öğrendiğim gün ve kesintisiz devam etti adet gününe kadar. O inşallah yerleştiği için olan bir ağrıdır.

Kuzum araştırdım içtiğim ilaçlar bhcg yi arttırmıyor. erken gebelik testi diye net çıkmış olabilir. Ama benm embriyom 5.gün embriyosuydu kuzum yani suan aslında 11 günlük bir embriyo . Döllendikten 11 gün sonra gibi düşünebiliriz insallah koyuluğu devam eder kanda da pozitifi görürüm Allah'ım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…