Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok sevindim canım ikizler gelicek inşallah sıra bende🙂
Canımcım tek embriyo konuldu😊 salı günü oldu transfer. İki düşünüyorduk embriyolog sıkıntı çıkarmış. Hem yaşımdan dolayı hemde kalitesi çok iyi oldugundan tek embriyo konuldu. Olsun hayırlı sağlıklı olsun bana tutunsunda 😊 bakalım haftaya cuma tahlil vericem heyecan dorukta

Kızlar ben doğum haritama baktırdım 🙈 Olasılık tabi bunlar hesaplamalar ağırlıklı ihtimaller dedi.

Çocuk görünüyor dedi. Kız dedi. İkiz olabilir dedi. Yumurtalıkların çok iyi ama rahimde bi sıkıntı var dedi. Güçsüz gibi ben anlamam tabi çatı falan dar olabilir dedi. Mutlaka kontrole git küçük bir operasyon olabilir dedi. Birazcık uğraștıracak gibi dedi. Bir de beden evinde tüp bebek gözüküyor ama rahimdeki sorun hallolursa tüpe gerek kalmayabilir falan dedi.
Canım bende baktırmak istiyorum özelden yazabilir miisn ismini flan fiyatını 😊

Canımcım tek embriyo konuldu😊 salı günü oldu transfer. İki düşünüyorduk embriyolog sıkıntı çıkarmış. Hem yaşımdan dolayı hemde kalitesi çok iyi oldugundan tek embriyo konuldu. Olsun hayırlı sağlıklı olsun bana tutunsunda 😊 bakalım haftaya cuma tahlil vericem heyecan dorukta
Ayy çok güzel bekleyiş bu heyecan yaptım bende olsun tek olsun sağlıklı olsun🥰

Canım nasılsın transferin yapıldı dimi. Hangi aşamadayız şu an çok merak ediyorum. Test yapmayı mı bekliyorsun :KK68:
İyiyim kuzumm evdeyim yatıyorum 😊 salı günü yapıldı transferim 3 gün yatacaksın dedi doktorum wc ye kalkıyorum sadece 😊 yemekler ev işi eşimde :)) haftaya cuma tahlil günüm. 10.gün oluyor insallah pozitif çıkar sayılı günler kaldı 😊

İyiyim kuzumm evdeyim yatıyorum 😊 salı günü yapıldı transferim 3 gün yatacaksın dedi doktorum wc ye kalkıyorum sadece 😊 yemekler ev işi eşimde :)) haftaya cuma tahlil günüm. 10.gün oluyor insallah pozitif çıkar sayılı günler kaldı 😊
Ayy Allah razı olsun eşinden ne güzel yardımcı oluyor bak maşallah:nazar: İnşallah canım ben inanıyorum ki Allahın izniyle olumlu olacak sonuç :KK51: Heyecanla bekliyorum haberinii:KK68:

Off ben nasıl çocuk doğurcam acaba kan bile vermeye korkuyorum 😂😂 Anestezili hsg çektirmeyi düşünüyorum 🤲🏻
Hiç öyle düşünme canım ya gerçekten Allah bi kolaylığını veriyo. Canı çok az olan bi tanıdığım 2 kez doğum yaptı ve şaşırdık bu kadar dayanıklı olmasına sende korkma Allah yardım ediyo bir şekilde:KK51:

Hiç öyle düşünme canım ya gerçekten Allah bi kolaylığını veriyo. Canı çok az olan bi tanıdığım 2 kez doğum yaptı ve şaşırdık bu kadar dayanıklı olmasına sende korkma Allah yardım ediyo bir şekilde:KK51:
Ay inşallah şu hsg yi çektirirsem anestezili o bile bi mucize benim için 😂

Canım benim tam üstüne bastın yaa kara kara düşünüyorum test gününü iple çekiyorum 😊 haftaya salı test yapıcam evde 7.günü olcak bakalım çıkar insallah 😊
Cok erken değil mi 7. Gün? Ben yumurtlamanin 8. Gününde negatif gördüm 10. Gün cok belli belirsiz pozitifti. Erken gebelik testi al bari ama yine de erken sen de biliyosun 😊 ama cok iyi anlıyorum ben de duramaz yapardım erkenden, kaldi ki sen daha cok emek verdin zahmet cektin insan catlar meraktan ya nasıl gecer o günler 😍

Cok erken değil mi 7. Gün? Ben yumurtlamanin 8. Gününde negatif gördüm 10. Gün cok belli belirsiz pozitifti. Erken gebelik testi al bari ama yine de erken sen de biliyosun 😊 ama cok iyi anlıyorum ben de duramaz yapardım erkenden, kaldi ki sen daha cok emek verdin zahmet cektin insan catlar meraktan ya nasıl gecer o günler 😍
Kuzum benm ki 5.gün embriyosu yani laboratuvar da 5 gün gelişti öyle konuldu rahimime 😊 yani şuan döllenmenin 10.günü aslında . Ama beta kana 1 haftada anca geçiyormuş tüp bebekte bakalım silikte olsa çıkar diye tahmin ediyorum çok heyecanlıyım ah bekleyebilsem :))

X