Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Alala canım acaba bebe time silik çizgi mi çıkarıyor ki olabilir ama en iyisi beklemek az kaldı bat a bakalım hayırlısı olsun inşallah hakkında
daha önce de kullandım bu markadan hiç silik çizgi çıkmamıştı saatler sonra bile bilemedim sende de olmuştu hatırlıyo musun 10 gün silik çizgi çıkmıştı

daha önce de kullandım bu markadan hiç silik çizgi çıkmamıştı saatler sonra bile bilemedim sende de olmuştu hatırlıyo musun 10 gün silik çizgi çıkmıştı
Evet sorma benim başıma bu olay çok geldi. Sanırım başka hormonlardan etkilenip silik çıkıyordu. Ama en son çıkan hemen çıktığı için inanmıştım son aylarda hiç bekletmeden 5 dk sonra atıyodum testleri negatif deyip Maalesef testler boşa umut verebiliyor bazen

doğru söylüyorsun canım benimde hiç umudum yokta hiç başıma gelmemişti o yüzden acaba mı dedim

İyiyim çok şükür adetlerim de düzenli senin adına çok sevindim inşallah kısa zamanda gebelik mujdeni de verirsin

Erkek olucak Allah izin verirse canımm Seninde az kalmış ya Allahım sağlıkla gelsin tüm bebekler senin nasıl gidiyor hamilelik iyidir inşallah
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin canim. evet biz de son aylara dogru gidiyoruz. mide yangisindan olup bitiyorum. yavas yavas esyalarini satin almaya basladim.

Merhaba galiba hamilesiniz bu yazdığınız denemismiydinixz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…