Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
adete 3gün var canım cuma bat günü yumurta takibini doktor yaptı çatlatma iğnesi oldum iğneyi 22 nisanda oldum
Yarın sabah bi daha yap ilk idrarla canım erken gebelik testiyle yaparsan emin olabiliriz, normal testte aşırı silik çıkan onda şüphesiz koyu çıkıyo ayni gün bile. Ben adete 5 gün kala yapmaya baslamistim ilki aşırı silikti, ertesi sabah erken testle ve normal testle yaptım fark coktu

Belli oluyor canım her gün test yap varsa inşallah giderek koyulaşır😍❤️
hadi inşallah canım aminn :dua: :KK200:
Yarın sabah bi daha yap ilk idrarla canım erken gebelik testiyle yaparsan emin olabiliriz, normal testte aşırı silik çıkan onda şüphesiz koyu çıkıyo ayni gün bile. Ben adete 5 gün kala yapmaya baslamistim ilki aşırı silikti, ertesi sabah erken testle ve normal testle yaptım fark coktu
ben dayanamadım az önce tekrar bi test yaptım tabi ki o negatif çıktı:KK48:

İdrardaki yoğunluk azaldığı içindir o moralini bozma hemen, erken gebelik testi yap sen bugun yada yarın. O zaman emin olabilirsin
ayy hadi inşallah ondandır canım :dua: :dua::KK200: dün sabah yapmıştım ama erken yaptım galiba erken yaptım gerçi bir taraftanda olsa çıkardı diyorum

ayy hadi inşallah ondandır canım :dua: :dua::KK200: dün sabah yapmıştım ama erken yaptım galiba erken yaptım gerçi bir taraftanda olsa çıkardı diyorum
Canım hic belli olmuyor kimi adet günü hcg baktirdiginda 20-30 çıkıyor kimi 200-300 çıkıyor bu da çizginin koyuluguna etki eder. Umut da vermek istemiyorum ama bı yandan da pozitif olduğunu düşünüyorum inşallah öyledir 😊

Canım hic belli olmuyor kimi adet günü hcg baktirdiginda 20-30 çıkıyor kimi 200-300 çıkıyor bu da çizginin koyuluguna etki eder. Umut da vermek istemiyorum ama bı yandan da pozitif olduğunu düşünüyorum inşallah öyledir
olabilir canım doğru söylüyorsun hiç belli olmaz hayırlısı inşallah😊
bu ay da olmazsa ara vercem bir kaç ay öyle bi karar aldım zaten o yüzden negatifse de moralimi bozmucam hazırladım kendimi

Kızlar adetimi oldum. Adetimin 3.günü yani yarın ultrasonla bakılacak , gerekirse tahlil istenecek transfer için ilaçlara baslanacak 🙏🏻 sanırım bayrama denk gelecek transferim dualarınızı bekliyorum 😊
Hayırlısı olsun canım yaz buraya da transfer gününü mrk ediyorum tam net tarih belli değil demi

Hayırlısı olsun canım yaz buraya da transfer gününü mrk ediyorum tam net tarih belli değil demi
Bugün doktordan geldim canım bayramın 1.günü transfer günüm olacak 😊 şuan sadece bir hap kullanıyorum rahim içi kalınlaşsın diye. Kalınlaştığında transfer edilecek. Transfer gününü net söyleyemiyorlar çünkü rahim nasıl tepki verecek nasıl kalınlaşacak belli olmuyor 😊 belki bayram bitiminde olabilir bir ihtimal dedi. Öyle yani çok az kaldı 😍
Sen neler yapıyorsun adetlerin düzene girdi mi koronadan sonra canım

bu ay da olmazsa ara vercem bir kaç ay öyle bi karar aldım zaten o yüzden negatifse de moralimi bozmucam hazırladım kendimi
Canım o ilaçların etkiisi bir kaç ay daha devam ediyor ara versen de etkisi olur inşallah belli olmaz belki bidaha ki ay kalıverirsin 😊

Hayırlısı olsun canım insallah bu ay olur, Rabbim sağlıkla nasip etsin, sabah ilk işim sana bakmak olucak

Bugün doktordan geldim canım bayramın 1.günü transfer günüm olacak 😊 şuan sadece bir hap kullanıyorum rahim içi kalınlaşsın diye. Kalınlaştığında transfer edilecek. Transfer gününü net söyleyemiyorlar çünkü rahim nasıl tepki verecek nasıl kalınlaşacak belli olmuyor 😊 belki bayram bitiminde olabilir bir ihtimal dedi. Öyle yani çok az kaldı 😍
Sen neler yapıyorsun adetlerin düzene girdi mi koronadan sonra canım
Ayy hadi inşallah kuzuların güzelce tutunur annesii🥰😍❤️

günaydın kızlar...
sabah test yaptım erken test olan negatif çıktı kaset test olan varla yok arası belki de ben görüyorum😅

X